Definitivno sam ga naucio da se ponasa kako treba

Nece da kaze p***r al uspeo sam
 

Prilozi

  • Screenshot_20240301_213345_Chrome.jpg
    Screenshot_20240301_213345_Chrome.jpg
    45,7 KB · Pregleda: 7
samo budi tvrdoglava :D

vidis kako na pocetku nije hteo ni da prica o seksu a sad samo veze o bicevanju i lisicama :D
di mi nestade post :hahaha:

dizvines al tis prso ako sa ai divanis o sm... tu su maheri za svakoga jer je ai zato donekle i napravljen, nikako za ozbiljne stvavri... samo ga muni u zesce dubinsko psihoanaliziranje i videces kako ce se zapetljati ko pile u kucine ponavljajuci stalno istu frazu...

ne znam koliko si najduze cekao odgovor..ja mislim da sam postavio rekord da mu je trebalo 35 sekundi jednom da mi odgovori :lol:
 
pa super ko iz svih sf utopijskim filmovima de na gumb sto bi rekli braca nazzosi iz kroacije izadje hologram, ridje crnke brinete plavke japanke meleskinje :rotf:

a kad na glavi imas one debilne naocare koje platis 4 soma zelenih i samo srljas rukama u prazno da dovatis nesto iz sobe, postaje brzo dosadno :hahaha:
To su samo tech entuzijasti. Pioniri novih tehnologija. Sira upotreba uvek bude drugacija. A tehnofobija bude pre nje poput faze u drustvu, a onda vecina tih koji su bili protiv, najnekriticnije je koriste.
Referenca:
-Kakva su ovo djavolja kocija, ide bez konja?
-volite li da vam pusi u kolma dok vozite 200 na sat i pusite pljugu.
 
To su samo tech entuzijasti. Pioniri novih tehnologija. Sira upotreba uvek bude drugacija. A tehnofobija bude pre nje poput faze u drustvu, a onda vecina tih koji su bili protiv, najnekriticnije je koriste.
Referenca:
-Kakva su ovo djavolja kocija, ide bez konja?
-volite li da vam pusi u kolma dok vozite 200 na sat i pusite pljugu.
slab izazov....jaci je kad izvadis q ispred tri sibicarke koje klece a znas da je jedna kanibalka.
 

Back
Top