Tata, mama, ja sam gay!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne bih aplaudirao svom detetu kad bih saznao da je gay, ne bih mu aplaudirao ni da je hetero.
Oby i evi, ne znam shta treba da vam znachi sad ovo pominjanje pedofilije i zhivotinja, i otkud vam se to vrzma po glavi... ova tema nema apsolutno nikakve veze sa tim.
Ostavio sam vam link ka temi na Domu i porodici gde je, izmedju ostalih, pisala i jedna psihologica. Tamo je sve vrlo jasno recheno. Ja nemam shta da dodam, niti imam zhivaca da ponavljam stvari o kojima se i ovde (na LJiS) ne tako davno vrlo opshirno raspravljalo.
 
LePiaf:
Ne bih aplaudirao svom detetu kad bih saznao da je gay, ne bih mu aplaudirao ni da je hetero.
Oby i evi, ne znam shta treba da vam znachi sad ovo pominjanje pedofilije i zhivotinja, i otkud vam se to vrzma po glavi... ova tema nema apsolutno nikakve veze sa tim.
Ostavio sam vam link ka temi na Domu i porodici gde je, izmedju ostalih, pisala i jedna psihologica. Tamo je sve vrlo jasno recheno. Ja nemam shta da dodam, niti imam zhivaca da ponavljam stvari o kojima se i ovde (na LJiS) ne tako davno vrlo opshirno raspravljalo.

Ok, upravu si. Bez ljutnje. Tema je vrlo ozbiljna, i ja sam dala svoj odgovor jos juce, ne go ste vi krenuli bez potrebe da se prozivate. Vise ni ne znam sta sve niste pominjali... i babe... i devojke u kojekakvim pozama...

Ok?
 
Ti mislis da si rodila zdravo dete, tata ga kao malog vodi na utakmice, kupuje igracke za decake, i onda jednog dana, taj isti slatki decak ti saopsti da je *****! To je sok za roditelje, svakako, ali ja mislim da je to bolest, pogresan geneticki kod! Niko tu nije kriv, i obicno jos kad su mladi to se primeti. Roditelji koji to skontaju, teze da ga upisu na box ili slicne stvari, ali ne ide. Lose je to, ako je postao gey, samo zato sto mu je to cool, sto ce time pokazati okolini da je drugaciji, a to je opet psiholoski problem! Oni ne mogu pobeci od sebe.

Primer : U srednjoj skoli te bio neki tip, koji je bio feminiziran i svi smo govorili da je *****. Zabavljao se sa jednom devojkom iz skole, da bi se nedavno saznalo, da on JESTE *****, a ona mu je samo bila maska. Devojka je dozivela nervni slom skoro, a ja da sam na njenom mestu, bi mu odsekla to sto gura !

Bolje imati cerku qrvu, nego sina pedera!
 
ja ne mogu da verujem da neko ima ovakve stavove! i onda ce ovi ljudi da postanu roditelji.a gde vam je roditeljska ljubav,razumevanje,neznost...?
verovatno biste vise voleli da imate ubicu i ratnog zlocinca za dete nego homosexualca.
uopste ne zavidim vasoj deci,mada bi bolje bilo da ih i nemate. :roll:
 
Svaki roditelj zeli da ima " normalno dete " , kako ti onda mislis da ce njemu biti svejedno? Mene licno zabole sta ce ko reci, ali ne bih bila odusevljena tom cinjenicom da mi je sin gey! Mnogi ti roditelji shvataju to i kao propust u svom zivotu i nedovoljnom brigom i paznjom prema takvom detetu, ali kao sto rekoh , mislim da je to vise medicinski fenomen, a ne stvar izbora, sto ne iskljucujem. Neko to moze da prihvati, neko ne, a ja ne znam kako ti sa toliko ljubavi i razumevanja, mozes " nama " da pozelis da nemamo dece?
 
hanibal77:
ja ne mogu da verujem da neko ima ovakve stavove! i onda ce ovi ljudi da postanu roditelji.a gde vam je roditeljska ljubav,razumevanje,neznost...?
verovatno biste vise voleli da imate ubicu i ratnog zlocinca za dete nego homosexualca.
uopste ne zavidim vasoj deci,mada bi bolje bilo da ih i nemate. :roll:


Cekaj bre malo, sto si tako iskljuciva. I tvoj stav je potpuno OK. Naravno ljubav,razumevanje, neznost, tolerancija, strpljenje... Ko kazes da bi voleo da ima ratnog zlocinca ili ubicu. Nikad uzivotu ne bih svom detetu okrenula ledja kada bi bio bilo sta od ovoga, pa i da je najgore na svetu.
 
evi:
Cekaj bre malo, sto si tako iskljuciva. I tvoj stav je potpuno OK. Naravno ljubav,razumevanje, neznost, tolerancija, strpljenje... Ko kazes da bi voleo da ima ratnog zlocinca ili ubicu. Nikad uzivotu ne bih svom detetu okrenula ledja kada bi bio bilo sta od ovoga, pa i da je najgore na svetu.
to je vec nesto drugo!a rekoh za ratnog zlocinca posto videh bolje cerka ***** nego sin *****,nesto mi doslo da povratim u momentu ;)
 
hanibal77:
ja ne mogu da verujem da neko ima ovakve stavove! i onda ce ovi ljudi da postanu roditelji.a gde vam je roditeljska ljubav,razumevanje,neznost...?
verovatno biste vise voleli da imate ubicu i ratnog zlocinca za dete nego homosexualca.
uopste ne zavidim vasoj deci,mada bi bolje bilo da ih i nemate. :roll:
Ako si ti resila da tvoje dete MORA biti nesto od toga onda ja tebe pitam kakav si ti roditelj...i jadna li ce biti tvoja deca kad porastu u atmosferi nenormalnih razmisljanja.
Valjda je roditeljska duznost da od svoje dece napravi ispravne i NORMALNE ljude. A ne da bira oce biti ubica, qrva ili *****....Ma koje je to, da me izvines, ali idiotalno razmisljanje.....
 
hanibal77:
to je vec nesto drugo!a rekoh za ratnog zlocinca posto videh bolje cerka ***** nego sin *****,nesto mi doslo da povratim u momentu ;)

Malo cu odlutati od teme: mala sam bila, i kroz pricu nekih starijih (meni vrlo bitnih ljudi)...... oni se obrate mene i kazu... znas bolje i *****, i *****, i ..... samo nikad narkoman!
 
Oni sto porede pasulj i homosexualnos...tj zabe i babe....cipke i krompirace imaju poremecen sistem vrednovanja. To nema veze jedno sa drugim.
Oni sto kazu da je isto kad to radi devojka i tip...za njih latinska poslovica "Kad dva rade isto to nije isto"
Da li ce neko biti gey ili ne u 98% slucajeva nije genetski...vec se stice vremenom...kojim vremenom...pa upravo ovim....ovde i sada...Onaj ko citajuci ovo utripuje da je biti gey ok i da ne treba imati nesto protiv toga...je na odlicnom putu da to sam i postane....zato samo motke za geyove...ovde sad i uvek!
 
Pera_Zdera:
Ako si ti resila da tvoje dete MORA biti nesto od toga onda ja tebe pitam kakav si ti roditelj...i jadna li ce biti tvoja deca kad porastu u atmosferi nenormalnih razmisljanja.
Valjda je roditeljska duznost da od svoje dece napravi ispravne i NORMALNE ljude. A ne da bira oce biti ubica, qrva ili *****....Ma koje je to, da me izvines, ali idiotalno razmisljanje.....
pero sa tobom ne vredi razgovarati.ali ako jos jednom nazoves moje dete jadnim,tim tvojim potcenjivackim tonom bices prijavljen administratorima.
 
Pera_Zdera:
Oni sto porede pasulj i homosexualnos...tj zabe i babe....cipke i krompirace imaju poremecen sistem vrednovanja. To nema veze jedno sa drugim.
Oni sto kazu da je isto kad to radi devojka i tip...za njih latinska poslovica "Kad dva rade isto to nije isto"
Da li ce neko biti gey ili ne u 98% slucajeva nije genetski...vec se stice vremenom...kojim vremenom...pa upravo ovim....ovde i sada...Onaj ko citajuci ovo utripuje da je biti gey ok i da ne treba imati nesto protiv toga...je na odlicnom putu da to sam i postane....zato samo motke za geyove...ovde sad i uvek!

Zasto motke, covece!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nadam se da si procitao moj stav, da se razumemo, neke stvari ne, jednostavno nisu normalne, ali nee motke.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top