Шушка се.........

Слободу свих грађана Србије и чињеницу да криминалци и преступници имају име и презиме и да за своја дела они треба да одговарају а не целе целе групе.

А ти?

pa onda nema problema. O kakvim provokacijama pričaš?
Kako tebe ili mene policija može da isprovocira na utakmici?:think:
Sediš, gledaš fudbal, navijaš.

To je sloboda.
 
..........да полиција (држава) намерава да испровоцира инциденте на предстојећој фудбалској утакмици Нови Пазар - Црвена Звезда која се игра следеће среде.
Ту информацију сам чуо на неколико страна а и чињеница да је гостујућим навијачима (Делијама) обезбеђено 2000 карата што представља 25 % уместо уобичајених 10% т.ј. 800карата.
Интересеовање за тај меч у Новом Пазару је огромно и заиста је нерезонски да управа клуба уместо да омогући својим навијачима да бодре свој клуб и на тај начин му помогну, помаже противничком тиму......
Прича се по чаршији да ће држава испровоцирати озбиљан инцидент и да ће то искористити као оправдање за увођење репресивних мера и забрана што већ дуже време покужшава да учини.....
Као што рекох ту причу сам чуо на неколико места и мислим да није далеко од истине. Изгледа да се наставља са гушењем свих организација које нису по вољи ДС-СПС власти и постепеним увођењем мрака, диктатуре и цензуре.........

Шта ви мислите?

П.С.
Ова тема је чисто политичка и молио бих вас да је тако и третирате.
Хвала

Incidenata ce biti i da ih i policija ne isprovocira...tako da svejedno..
 
pa onda nema problema. O kakvim provokacijama pričaš?
Kako tebe ili mene policija može da isprovocira na utakmici?:think:
Sediš, gledaš fudbal, navijaš.

To je sloboda.

Уколико си икада био на утакмици, митингу или неком масовном скупу онда би требао то да знаш........неради и инциденти се лако изазову.......а и "убачени" појединци су добро позната ствар.
Него,
Кога ти браниш?
 
Incidenata ce biti i da ih i policija ne isprovocira...tako da svejedno..
Инцидената не би било јер Делије не иду организовано на ту утакмицу а Нови Пазар има веома добру полицију тако да појединци који би дошли у својој режији не би имали никакве шансе.
 
Уколико си икада био на утакмици, митингу или неком масовном скупу онда би требао то да знаш........неради и инциденти се лако изазову.......а и "убачени" појединци су добро позната ствар.
Него,
Кога ти браниш?

Ne, nisam nikad nigde bio:mrgreen:
Mani se te priče, idi na utakmicu i uživaj, ako umeš, ako ne - čuvaj se.
Ne branim nikog, ali sam protiv svakog navijača i navijačke grupe koja dolazi na stadion sa ciljem da divlja.
A takvima zna se šta sleduje.
Ako treba i putem provokacije - ni tad nemam ništa protiv.
 
Инцидената не би било јер Делије не иду организовано на ту утакмицу а Нови Пазар има веома добру полицију тако да појединци који би дошли у својој режији не би имали никакве шансе.

A odakle znas da Novi Pazar ima dobru policiju?:mrgreen::mrgreen:
 
Secam se kad je zvezda igrala u Ljubljani 1988-e,mi krenusmo tamo.Izadjemo u Zagrebu da kupimo sokove,kad tamo 30-ak zagrepcana nas ceka.Mi izlupali i njih i stanicu,dosla policija i pokupila i nas i njih.Kad ono u policiji sve Srbi?!Nas lepo ispratili na voz,njih zadrzali zbog remecenja javnog reda i mira.:lol:

Izvinjavam se za spam.Prica ima dodirnih tacaka sa temom, ili sam ja istripovao?::think:
 
Secam se kad je zvezda igrala u Ljubljani,mi krenusmo tamo.Izadjemo u Zagrebu da kupimo sokove,kad tamo 30-ak zagrepcana nas ceka.Mi izlupali i njih i stanicu,dosla policija i pokupila i nas i njih.Kad ono u policiji sve Srbi?!Nas lepo ispratili na voz,njih zadrzali zbog remecenja javnog reda i mira.:lol:

Sva sreća što u Sloveniji nisu Slovenci policajci. Da jesu i oni bi batina dobili kol'ko ste se zaigrali, a?
 
..........да полиција (држава) намерава да испровоцира инциденте на предстојећој фудбалској утакмици Нови Пазар - Црвена Звезда која се игра следеће среде.
Ту информацију сам чуо на неколико страна а и чињеница да је гостујућим навијачима (Делијама) обезбеђено 2000 карата што представља 25 % уместо уобичајених 10% т.ј. 800карата.
Интересеовање за тај меч у Новом Пазару је огромно и заиста је нерезонски да управа клуба уместо да омогући својим навијачима да бодре свој клуб и на тај начин му помогну, помаже противничком тиму......
Прича се по чаршији да ће држава испровоцирати озбиљан инцидент и да ће то искористити као оправдање за увођење репресивних мера и забрана што већ дуже време покужшава да учини.....
Као што рекох ту причу сам чуо на неколико места и мислим да није далеко од истине. Изгледа да се наставља са гушењем свих организација које нису по вољи ДС-СПС власти и постепеним увођењем мрака, диктатуре и цензуре.........

Шта ви мислите?

П.С.
Ова тема је чисто политичка и молио бих вас да је тако и третирате.
Хвала

Znaci opet se koristi finski recept?
 
Sva sreća što u Sloveniji nisu Slovenci policajci. Da jesu i oni bi batina dobili kol'ko ste se zaigrali, a?

Slovenci su druga prica.Oni su nas pametno docekali u fulu,specijalci,kjao nasa zandarmerija i sproveli do stadiona.Ali to nije sprecilo sukob jer su dosli Hrvati iz Splita,Zadra,Vinkovaca probili ogradu na stadionu sa jedne,mi sa druge strane,sve naocigled prestravljenih Slovenaca.:lol::rumenko::lol: Ebg,mladost....
 
Secam se kad je zvezda igrala u Ljubljani 1988-e,mi krenusmo tamo.Izadjemo u Zagrebu da kupimo sokove,kad tamo 30-ak zagrepcana nas ceka.Mi izlupali i njih i stanicu,dosla policija i pokupila i nas i njih.Kad ono u policiji sve Srbi?!Nas lepo ispratili na voz,njih zadrzali zbog remecenja javnog reda i mira.:lol:

Izvinjavam se za spam.Prica ima dodirnih tacaka sa temom, ili sam ja istripovao?::think:

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 

Back
Top