Шушка се.........

Policijska uprava u Čačku saopštila je da su zbog krivičnog dela nasilničko ponašanje na sportskoj priredbi podnete krivične prijave protiv Beograđana Dimitrija R. (33), Veselina M. (35) i Srđana P. (35), kao i protiv Mića S. (39), Dragana P. (49) i Predraga S

S' obzirom da mogu da posvedocim da nije bilo nikakvih incidenata (bas kao i zvanicni delegat FSS) nije mi jasno kako su incidenti naprasno uoceni tek tri dana po zavrsetku utakmice?
Imas li neko objasnjenje?
 
S' obzirom da mogu da posvedocim da nije bilo nikakvih incidenata (bas kao i zvanicni delegat FSS) nije mi jasno kako su incidenti naprasno uoceni tek tri dana po zavrsetku utakmice?
Imas li neko objasnjenje?

Vec sam ti objasnio, to javljaju dopisnici, sledeci dan, objavi se u novinama dan kasnije, ali nebitno, ti u to neverujes, nadam se da ce ovi huligani biti osudjeni kako treba.
I oni i svaki sledeci.
 
Vec sam ti objasnio, to javljaju dopisnici, sledeci dan, objavi se u novinama dan kasnije, ali nebitno, ti u to neverujes, nadam se da ce ovi huligani biti osudjeni kako treba.
I oni i svaki sledeci.

A ako huligana nije ni bilo a mdeiji i policija samo "pumpaju slucaj" iz nekih svojih (da ne sirimo temu) razloga i interesa?
Sta onda?

P.S.
Dopisnici su tu vest javili tek tri (3) dana posle utakmice.
Zasto ukoliko su sve to videli i to "vandalskom cinu" bili svedoci?
Nisu sami znali da sastave izvestaj pa su cekali nekog visokoobrazovanog celnika lokalne policije da to obavi umesto njih?
 
Poslednja izmena:
Gledajuci diskusiju odavno registrovanih umno neosmisljenih liberalno potapajucih shvatanja u smislu HAAHAAAHAAAA...................upitam se o sadrzajnosti sadrzaja pomenutih.............pa zar vam nije dovoljno razvijeni TRANSPARENT velicine preko 20 metara sa imenom i prezimenom bica/u sinocnoj emisiji na b92 Vucic je licno imenovao ime i prezime sa transparenta NONVO PAZARSKIH navijaca, pokazao snimak ili fotografiju o navedenom, na sta dirigovano usmeravajuci ili ja bez JA novinar..........normalno J.Cosic ostao bez teksta jer nezavisni mediji to nisu objavili a odgovor je da ih nema/ koji je iz Novog Pazara od 41,pa na dalje pripadao fasistickoj ideologiji kao i pripadnik SS divizija ili Hrvatskog Cveca ubijao sve SRPSKO na tom terenu.............pa ovi gore navedeni neka se pitaju kako bi izgledalo da JEVREJIMA na utakmici sa bilo kojom timom iz svoje zamlje navijaci organizovani iz suprotnog kluba razvije transparent sa -ZIVEO HITLER-.sto normalnom nikada ne bi palo na pamet bilo kom pa ma kakav navijac bio........................javni tuzilac cuti a ni jedni mediji navedeno u uvodu teksta nije pomenuo nista o ukazujuce opasnom incidentu N.PAZARSKIH *navijaca*.....................pa nastavite sa HAHAHA.......ali u usmereno sopstveno neosmisljenom neumnom sadrzaju u podsmehu NAVODA u uvodu teme......................................ciji ste i kome pripadate a zivite u SRBIJI............................ajd ako vam udje ......u glavu normalno.............Poz.
 
Poslednja izmena:
Onda pogledas ovde sliku

http://www.blic.rs/hronika.php?id=118922

malo prelistas tekst, pa dalje postavljas pitanja.






Сетио се човек четири (4) дана после утакмице.................где је био до тада.
Сви извештаји говоре да је све протекло у најбољем реду, да никаквих инцидената није било и да су гостујући (звездини) навијачи директно спроведени на стадион и да уопште нису улазили у град.

Ко зна ко је пребио овог човека, где и зашто.
Можда се потукао са неким мештаном који навија за звезду па то неко покушава да искористи као инцидент којим би оптужио све звездине навијаче, можда је неки деликвент кога је полиција "обрадила" па му је понуђен неки дил........може да буде свашта, али звездини навијачи нису имали приступ граду и идректно су са пута спровођени на стадион...........баш као што су писали медији један дан после утакмице.


П.С.
Ти заиста верујеш свему што медији кажу?
 
Dada, vama navijačima je uvek neko drugi kriv za huliganstvo, tako ste i onog francuza ubili jer je provocirao pijući kafu u kafiću svaki dan ;)

Izgrednici imaju ime i prezime.
Zar ne?

P.S.
Tvojom logikom su i studenti koje je miloseviceva policija prebijala na mostu krivi sto su dobilki batine:rotf::rotf::rotf:

P.P.S.
A zabog cega se precutkuje cinjenica da je tom Francuzu bio zabranjen pristum svim stadionima u EU zbog huliganstva?
To sto se desilo je zaista strasno i to niko ne spori, ali ne mogu se cela grupa ljudi optuzivati i osudjivati zbog zlocina par ludaka.........svaki izgrednik ima ime i prezime!!!
 

Back
Top