Шта су жене (које добро) учиниле данас за друге ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Danas sam se velikodusno doterala od ranog jutra, isli smo na predstavu i po paketice, a moja cera je insistirala da joj mama bude posebno lepa danas. Tako da sam se u koznom mantilu, i stiklama od 10 cm, full nasminkana od 10 ujutru, ( sve potpuno neprimereno prilici) laktala u redu ispred sindikalnih predstavnika nase firme. Jos su mi i frizuru pokvarili....:roll: Sta ces mora covek da se zrtvuje.....:manikir:
 
Ovaj tvoj :sneskoz: smajlic u postu me podsjeti kako bi danas mogla uciniti susjedu dobru stvar; napraviti mu snjeska bjelica ispred kuce posto on covik ima 70 god i vjerovatno bi ga razveselila kad bi to napravila umisto njega!:zskace:


Nakon toga za dobrobit ove drzave i njene ekonomske situiacije oticu u jedan laganini shoping sto ce pomoci i mom muzu koji se nece mislit kud ce s novcima jer cu ja ovako velikodusna ga rijesit problema i muke!:klap:

Nema smisla da ti se muž muči i nosi novac u novčaniku: Teško je to! Traba da mu pomogneš i olakšaš teret! z:lol:

S obzirom na to da se dan nastavio, a ja nisam učinila dobro delo, napisaću šta sam radila juče :
- založila vatru (mislim, meni nije zima i mogu da trpim, al ovi moji se žale)
-učinila sam veliku uslugu drugarici što sam otišla kod nje na Božić jer ja slavim 7. januara. Namučila sam se i pojela kolače na siluz:p
-zbog dobrobiti čovečanstva isprobala sam tester za jednu kremu koju nameravam da kupim
 
Nema smisla da ti se muž muči i nosi novac u novčaniku: Teško je to! Traba da mu pomogneš i olakšaš teret! z:lol:

S obzirom na to da se dan nastavio, a ja nisam učinila dobro delo, napisaću šta sam radila juče :
- založila vatru (mislim, meni nije zima i mogu da trpim, al ovi moji se žale)
-učinila sam veliku uslugu drugarici što sam otišla kod nje na Božić jer ja slavim 7. januara. Namučila sam se i pojela kolače na siluz:p
-zbog dobrobiti čovečanstva isprobala sam tester za jednu kremu koju nameravam da kupim

:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

Tebe ce proglasiti Majkom Terezom..ja cu prva glasati za tebe jer sam se do suza nasmijala tvom postu!

bona sad trenutno nema, al'bice cim bude :)))
 
....dobro za druge sam učinila što sam opet prećutala............. zato zahvalna
što imamo Rupu....Linda pametnica smislila....i tamo sam lepo olakšala dušu...

...mnogi će se pitati..kako je to dobro za druge....fino..da sam ja samo započela
tiradu...nastao bi haos..i ko zna kako bi se to završilo...ovako sako je sa svojom
mukom...a kako će dalje biti videćemo......za sada je bar prividno dobro...
 
E pa to mi je skroz bezveze da sad nabrajam šta sam učinila za druge...
To je poput onih domaćica koje skuvaju ručak, pa te pozovu, pa sve vreme maltene nariču kako su se one trudile i mučile...taman da ti presedne jelo :D.
JA sam ovo učinila, JA sam ono učinila..

Bravo. Ko voli sebe, voli i druge. Ko ugodi sebi, ima u sebi radosti i da je deli.
I glavno - savet kaze: kad ucinis drugome, odma zaboravi.
 
Kao i obicno od ranog jutra cinim dobra djela

Jutros u 5 kad je zazvonila muzu budilaica nisam ga probocila laktom da je ugasi, vec sam uz lagano gundjanje okrenila se na drugu stranu i opet zaspala

E onda kad sam se digla oprala sam sve sudje sto je muz zaprljao spremajuci dorucak jer da nisam nitko ne bi imao salicu za kavu ili zlicicu za secer koliko ih je zaprljao za pola ure.
Nakon toga sam izvela psa piskiti i znam da ce mi biti zahvalan do kraja zivota za to moje dobro djelo jer da nisam mjehur bi mu sad bio kao vodo toranj.
Preskocicu kako sam sebi skuhala kavu jer to je ipak za mene, ali moram napisati kako sam napisala racun za struju, mobitel, kredit kartu.....ljudi kojima sam poslala te racune bice odusevljeni...jos kad vide da nisam pljunila na markicu nego sam kupila one ljepljive bice ekstra iznenadjeni.....

Ima toga jos ....ali ne bi se sad hvaliti ...moram ostaviti nesto za drugi put
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top