Šta kuvamo danas 9

sestricu je danas rodjendan, pa smo raspalili rostilj u basti
i dalje sam kod mame, parketarevo merenje kaze - moramo jos da cekamo
danas su keramicari zavrsili postavljanje keramike u delu gde mi je firma sa lagerom i prodajom
kuvam svaki dan deci i sebi, ali u majcinoj kuhinji ne umem da kuvam kao u svojoj
jedva cekam da se vratim na svoju energiju
sestricu sam danas spremila ciz inspirisana divnom receptu za peceni koju cu da postavim ovde jer je stvarno dobar
ovaj nisam pekla, ali sam ubacila puno limunove korice u ciz fil i preliv sa cedjenim limunom je odlican
http://toprecepteka.info/ljubitelji...emasti-san-svakog-sladokusca/#google_vignette
 

Prilozi

  • viber_image_2024-05-18_19-12-42-233.jpg
    viber_image_2024-05-18_19-12-42-233.jpg
    131,2 KB · Pregleda: 22
sestricu je danas rodjendan, pa smo raspalili rostilj u basti
i dalje sam kod mame, parketarevo merenje kaze - moramo jos da cekamo
danas su keramicari zavrsili postavljanje keramike u delu gde mi je firma sa lagerom i prodajom
kuvam svaki dan deci i sebi, ali u majcinoj kuhinji ne umem da kuvam kao u svojoj
jedva cekam da se vratim na svoju energiju
sestricu sam danas spremila ciz inspirisana divnom receptu za peceni koju cu da postavim ovde jer je stvarno dobar
ovaj nisam pekla, ali sam ubacila puno limunove korice u ciz fil i preliv sa cedjenim limunom je odlican
http://toprecepteka.info/ljubitelji...emasti-san-svakog-sladokusca/#google_vignette
О овоме сам писала да ми недостаје :heart:
 
sestricu je danas rodjendan, pa smo raspalili rostilj u basti
i dalje sam kod mame, parketarevo merenje kaze - moramo jos da cekamo
danas su keramicari zavrsili postavljanje keramike u delu gde mi je firma sa lagerom i prodajom
kuvam svaki dan deci i sebi, ali u majcinoj kuhinji ne umem da kuvam kao u svojoj
jedva cekam da se vratim na svoju energiju
sestricu sam danas spremila ciz inspirisana divnom receptu za peceni koju cu da postavim ovde jer je stvarno dobar
ovaj nisam pekla, ali sam ubacila puno limunove korice u ciz fil i preliv sa cedjenim limunom je odlican
http://toprecepteka.info/ljubitelji...emasti-san-svakog-sladokusca/#google_vignette
Ne znam kako kuvas u maminoj kuhinji,ali ti kad opisujes sta kuvas meni djeluje tako divno da mi se odmah jede.🙂
Bas sam nedavno pomislila da nema dugo dive i njenih opisa jela.
A djelujes kao ona mama koja kuva svima oko sebe i kojoj nista nije tesko.🙂
 
Ne znam kako kuvas u maminoj kuhinji,ali ti kad opisujes sta kuvas meni djeluje tako divno da mi se odmah jede.🙂
Bas sam nedavno pomislila da nema dugo dive i njenih opisa jela.
A djelujes kao ona mama koja kuva svima oko sebe i kojoj nista nije tesko.🙂
u maminoj kuhinji kuvam kao pred streljackim strojem :)
kad se uhvatim za teglice sa zacinima dodajem kasiku nervoze, kesicu stresa i pakovanje sumnje
u mojoj kuvam kao dobra vila iz bajke - pa kad biram zacine to bude prstohvat ushicenja, trun ceznje, punu saku srece i dragosti
i onda me cerkin decko kad im odnesem rucak za taj dan zove i pita - koliko puta si spremila ovo jelo, odlicno je
nikoliko, prvi put sam spremila
cerka se u pozadini smeje
(pricamo o obicnom grasku sa mesom)
nikad nisi ovo spremala?
nisam sine, ja nikad ne mogu da spremim isti rucak, moras to da prihvatis, jer uvek dodajem razlicite zacine i raspolozenje
meni raspolozenje jako utice na ukus hrane koju spremam

sestra je juce sinu spremila tortu sa jagodama
meni je bila bas ukusna, a ona je bila silno razocarana jer nije imala formu kad se isece
i sedimo nas dve tako i ona zaplace - nisam u stanju obicnu tortu da spremim
sestro, pa mi smo se naspremale i nakuvale!
obe mozemo da zivimo na tostu, siru i paradajzu
ako ima i rukole za obe je to gozba
pusti nervozu i stres :heart:
 
u maminoj kuhinji kuvam kao pred streljackim strojem :)
kad se uhvatim za teglice sa zacinima dodajem kasiku nervoze, kesicu stresa i pakovanje sumnje
u mojoj kuvam kao dobra vila iz bajke - pa kad biram zacine to bude prstohvat ushicenja, trun ceznje, punu saku srece i dragosti
i onda me cerkin decko kad im odnesem rucak za taj dan zove i pita - koliko puta si spremila ovo jelo, odlicno je
nikoliko, prvi put sam spremila
cerka se u pozadini smeje
(pricamo o obicnom grasku sa mesom)
nikad nisi ovo spremala?
nisam sine, ja nikad ne mogu da spremim isti rucak, moras to da prihvatis, jer uvek dodajem razlicite zacine i raspolozenje
meni raspolozenje jako utice na ukus hrane koju spremam

sestra je juce sinu spremila tortu sa jagodama
meni je bila bas ukusna, a ona je bila silno razocarana jer nije imala formu kad se isece
i sedimo nas dve tako i ona zaplace - nisam u stanju obicnu tortu da spremim
sestro, pa mi smo se naspremale i nakuvale!
obe mozemo da zivimo na tostu, siru i paradajzu
ako ima i rukole za obe je to gozba
pusti nervozu i stres :heart:
Види се на сликама како куваш, биће опуштеније у твојој кућици, али и код маме успева.
 

Back
Top