Шта су жене (које добро) учиниле данас за друге ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ово је контра-тема на тему "Шта сте учинили данас за себе". Сматрам да је много паметније да даме учине неко добро човечанству, него што трче од шминкера до козметичара и натраг z:mrgreen:

Јер жене пре свега не би требале да теже себичности, и да мисле само о себи, као што је данас случај....:zimag:

Evo ti dve bolbone za ovo.
 
Нетачан одговор. Није питање шта бих ти учинила.

ПИТАЊЕ ГЛАСИ ШТА СИ ДАНАС УЧИНИЛА (БИЛО КОЈЕ ДОБРО) ЗА ДРУГЕ ?

јеси ли учинила данас неко добро ?

Ovaaaaj, znaciiiii...ne kaze se ti bih nego ti bi...Izvini, morala sam.
Sto se teme tice, ne nista danas nisam ucinila za druge, ustvari jesam, kupila decku poklon za ng...A evo i tebi sam pomogla da naucis da se ne kaze ti bih nego ja bih, ti bi... Hvala hvala z:poz:
 
Нетачан одговор. Није питање шта бих ти учинила.

ПИТАЊЕ ГЛАСИ ШТА СИ ДАНАС УЧИНИЛА (БИЛО КОЈЕ ДОБРО) ЗА ДРУГЕ ?

јеси ли учинила данас неко добро ?

....ovo ko u ispovedaonici.....z:mrgreen:

....i sad treba da otvorimo temu...šta je neko učinio za nas...za naše dobro...
....prvo od kad ustanemo mnogo toga radimo za druge...skoro ceo dan se
svakoj ženi i majci svodi na to da učini za svoje bližnje....a ono malo vremena
ako preostane, treba posvetiti sebi, učiniti mala slatka zadovoljstva koja čine
život....šta je tu loše po tebi....ne razumem odakle nekom pravo da sudi o tome
šta je ko za koga učinio.........ako sam skuvala ručak za moje ukućane, onako
kako vole..ako sam peglala, a mrzim peglu, prala na ruke, a sve bi pobacala u
mašinu......zar je to po tebi malo...a pritom sam od 6h-14h...vredan radnik na
svom radnom mestu.....šta ti očekuješ da se uradi, a da po tvojim kriterijumima
bude dovoljno dobro......eto baš me zanima šta ti to činiš za druge svakog danaz:hm:
 
Sto sam danas ucinila za druge:
1. Nisam zvala frendicu na fon, spasila sam je mog davljenja o odvratnom vrimenu i kisetini
2. Nisam se otima sa muzem za laptop nego sam mu ga prepustila i otisla ribati wc za njegovo dobro, jer sljedeci put kad bude piskio mocice na cistoj wc skoljki viditi kako nije dobro centrira
3.nisam pustila psa vani duze od 5 minuta pa su vjeverice bezbjedno cepusale ostatke mog cvjeca

U PM sto sam velikodusna!
 
Sto sam danas ucinila za druge:
1. Nisam zvala frendicu na fon, spasila sam je mog davljenja o odvratnom vrimenu i kisetini
2. Nisam se otima sa muzem za laptop nego sam mu ga prepustila i otisla ribati wc za njegovo dobro, jer sljedeci put kad bude piskio mocice na cistoj wc skoljki viditi kako nije dobro centrira
3.nisam pustila psa vani duze od 5 minuta pa su vjeverice bezbjedno cepusale ostatke mog cvjeca

U PM sto sam velikodusna!

z:lol:z:lol:
Иди, Фјака, у першун!
За мене си учинила то што си ме насмејала сад! z:kiss:
А ја ћу за тебе да одем да спавам. Мислим, не знам какве то везе има, али, важно да нагласим да за неког то чиним.
 
z:lol:z:lol:
Иди, Фјака, у першун!
За мене си учинила то што си ме насмејала сад! z:kiss:
А ја ћу за тебе да одем да спавам. Мислим, не знам какве то везе има, али, важно да нагласим да за неког то чиним.


Evo i vandu sam i nasmijala i potirala leci....velikodusno od mene nema sto
 
Poslednja izmena:
Ово је контра-тема на тему "Шта сте учинили данас за себе". Сматрам да је много паметније да даме учине неко добро човечанству, него што трче од шминкера до козметичара и натраг z:mrgreen:

Јер жене пре свега не би требале да теже себичности, и да мисле само о себи, као што је данас случај....:zimag:

Помогла сам једној бакути да сиђе из троле. Имала је три тоне неких цегера, натоварила се ко магаре.
 
E pa to mi je skroz bezveze da sad nabrajam šta sam učinila za druge...
To je poput onih domaćica koje skuvaju ručak, pa te pozovu, pa sve vreme maltene nariču kako su se one trudile i mučile...taman da ti presedne jelo :D.
JA sam ovo učinila, JA sam ono učinila..

nemoj tako, to su svete mučenice kuhinjske! Znaš li ti šta znači kuvati ručak? Pa to je podvig za medalju, otprilike kao Olimpijske igre za Majke Tereze! :zcepanje::zcepanje::zcepanje:

Danas jo ništa nisam uradila za druge, ali dug je dan...:sneskoz:
 
nemoj tako, to su svete mučenice kuhinjske! Znaš li ti šta znači kuvati ručak? Pa to je podvig za medalju, otprilike kao Olimpijske igre za Majke Tereze! :zcepanje::zcepanje::zcepanje:

Danas jo ništa nisam uradila za druge, ali dug je dan...:sneskoz:

Ovaj tvoj :sneskoz: smajlic u postu me podsjeti kako bi danas mogla uciniti susjedu dobru stvar; napraviti mu snjeska bjelica ispred kuce posto on covik ima 70 god i vjerovatno bi ga razveselila kad bi to napravila umisto njega!:zskace:


Nakon toga za dobrobit ove drzave i njene ekonomske situiacije oticu u jedan laganini shoping sto ce pomoci i mom muzu koji se nece mislit kud ce s novcima jer cu ja ovako velikodusna ga rijesit problema i muke!:klap:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top