Sta mislite o gay i lezbo opredeljenju

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ја само објективно сагледавам ствари... када се каже да је неко поремећен (ментално, физички и сл) сви помисле на луднице, школе за особе заостале у развоју итд... е а сад када се каже ''они имају хормонални поремећај'' е сад њима треба дати посебна права :roll::roll::roll:
Они су и смислили сексуалне оријентације, и хомо бракове и остала срања...
То, да ли сам ја како ти кажеш прц'о или нисам и да ли сам прц'о мушко или женско, је апсолутно небитно... не видим шта та чињеница може да покаже, докаже или шта већ :?:?:?
 
Shinoda:
A sto to ne bi bilo normalno? Ko zapravo odredjuje sta je normalno? Vecina? Zar vecina mora biti uvek u pravu?
Nervira me kad neko takodje kaze da je to "neprirodno".. Iz nekog razloga priroda je udesila da se pojava homosexualizma javlja i kod ostalih zivotinja npr. majmuna, lavova, zirafa itd.., ko mi ne veruje neka gleda malo National Geographic!
Postoje ljudi koji su predodredjeni da budu gay, nije to do vaspitanja ili cega vec..postoji dosta naucnih studija koje se bave tim pitanjem!
Dakle, nemam nista protiv njih... jbg, to je kao da mrzim nekog na osnovu rasnih ili verskih karakteristika.. pa nisu ljudi krivi sto se radjaju kao crni,beli i sto zive u sredini za koju je karakteristicna odredjena vera...
A sto se tice onih gay wannabes, trendista, to mi je vec malo preterano... al' opet, ne smetaju mi nesto posebno!
shinoda,svaki dan me sve prijatnije iznenadis :D

edit: i keeper :D
 
Dovla:
Ја само објективно сагледавам ствари... када се каже да је неко поремећен (ментално, физички и сл) сви помисле на луднице, школе за особе заостале у развоју итд... е а сад када се каже ''они имају хормонални поремећај'' е сад њима треба дати посебна права :roll::roll::roll:
Они су и смислили сексуалне оријентације, и хомо бракове и остала срања...
То, да ли сам ја како ти кажеш прц'о или нисам и да ли сам прц'о мушко или женско, је апсолутно небитно... не видим шта та чињеница може да покаже, докаже или шта већ :?:?:?
pa smislili su te brakove,itd jer pokusavaju da budu makar malo tretirani kao i mi.......ne treba za njih posebna prava,ali takodje ne treba im se ni ukinuti ona koja su stecena rodjenjem.........
 
Dovla:
Ја само објективно сагледавам ствари... када се каже да је неко поремећен (ментално, физички и сл) сви помисле на луднице, школе за особе заостале у развоју итд... е а сад када се каже ''они имају хормонални поремећај'' е сад њима треба дати посебна права :roll::roll::roll:
Они су и смислили сексуалне оријентације, и хомо бракове и остала срања...
То, да ли сам ја како ти кажеш прц'о или нисам и да ли сам прц'о мушко или женско, је апсолутно небитно... не видим шта та чињеница може да покаже, докаже или шта већ :?:?:?

prava seksualnih manjina, trazhenje prava braka i usvajanje dece, su problemi nastali u XX veku. od sredine pa nadalje. homoseksualizam se prvi put ZABELEZHEN javlja u antichkoj grchkoj. to shto je zabelezhen prvi put ne znachi da je to zaista prvi put.
tako da, kako mozhesh da mlatnesh da su oni izmislili to shto jesu?

shto se prava homoseksualaca tiche, ne vidim zashto su drugachiji ljudi od nas. neko prca svoj pol, neko prca suprotan pol, neko kao dovla ne prca nishta. ravnotezha u kosmosu postoji. zashto bi neko od tih bio izuzet?... zashto bi neko diskriminisao dovlu recimo?

:lol:

choveche cjuti 'leba ti.

shto se prava braka tiche, to je slozhenije pitanje.
brak izmedju pripadnika istog pola remeti tradicionalni brak i pitanje je da li ga treba rushiti. ne kazhem da treba il ne treba, samo necju da ulazim u to jer mislim da nisam kompetentan. uz opasku da brak mnogo vishe od homoseksualizma rushe druge stvari - insistiranje na bogacjenju, karijeri, posvecjenost poslu i slichno.

shto se tiche prava dece, tu nemam dileme.
dete mora da ima majku i oca. ;-)
shto ne znachi da ne mozhe izrasti u normalnu osobu i sa dve majke ili dva oca, ali suvishe je to zayebano. mislim da su usvojena deca dovoljno pogodjena chinjenicom shto nemaju prave roditelje, josh im samo fali da imaju dva roditelja istog pola.
 
Romansa:
Ako si joj rek'o,ali mislim da je ovo tema u kojoj neistomisljenici ne mogu nikada da nadju zajednicki jezik.
Ni ja ne razumem bas tu 'borbu za homo prava'.
Mislim,sta tu ima da se bori,ko je nastran,neka je ,ali da jos pricamo o njemu i borimo se za njegova prava.
Onda smo i sami nastrani,a niko na svetu ne moze me ubediti da je homoseksualizam normalan.
Na kraju krajeva,oduvek su ljudi ubijali jedni druge,i sl.pa ni to nije normalno,znaci nije vazno od kada datira ovaj vid devijacije.
NIJE NORMALNO!!!!
Homosexualizam nema veze sa nastranoscu..
Gledaj na homosexualizam sa biolske strane.. kao sto sam vec napisao to JESTE prirodno, samo sto nije ucestalo.. Isto kao sto je i Daunov sindrom prirodan!
Ubijanje nije normalno? Boga mi jeste... Ubijanje je sasvim normalno, gledajuci sa strane prirodne selekcije: jaci opstaje, a to sto ti imas svest o tome da je to kontraproduktivno za tvoju vrstu, to je druga stvar!
A sto se tice borbe za prava gay osoba?
Hoces da kazes ta ja imam pravo da uzmem i iznabadam dve devojke zato sto idu ulicom i drze se za ruke?
 
Lucky girl:
prvi i jedini muskarac,naglasavam MUSKARAC koji je ovako nesto rekao :***************
Osecam da ce na kraju ispasti da sam ja to rekao zato sto sam, zapravo, ja gay! :roll:
Lucky girl:
pa inace su muskarci mnogo vise homofobicni .......ne kazem direktno tebi,nego je tako....koga god(da je musko) da pitam kaze tipa ***** bih im mater,bili bi mrtvi,itd......
jedino je Shinoda rekao nesto stvarno pametno,i poprilicno me u poz smislu iznenadio
Ko bi rek'o da i taj Shinoda ima grama mozga? A? :lol:
 
Shinoda:
Homosexualizam nema veze sa nastranoscu..
Gledaj na homosexualizam sa biolske strane.. kao sto sam vec napisao to JESTE prirodno, samo sto nije ucestalo.. Isto kao sto je i Daunov sindrom prirodan!
Ubijanje nije normalno? Boga mi jeste... Ubijanje je sasvim normalno, gledajuci sa strane prirodne selekcije: jaci opstaje, a to sto ti imas svest o tome da je to kontraproduktivno za tvoju vrstu, to je druga stvar!
A sto se tice borbe za prava gay osoba?
Hoces da kazes ta ja imam pravo da uzmem i iznabadam dve devojke zato sto idu ulicom i drze se za ruke?
pametno dete......preksaci gimnaziju i odmah na fax ;):*
 
JEDNA STVAR ME SAMO ZANIMA:
Vecina ljudi (mahom, prikrivenih homofoba, zao mi je onih koji ce se prepoznati) kazu ovako: ma ok su, oni, super, SVE DOK MI NE SMETAJU?
Sta podrazumevate pod tim "smetanjem"?
Znaci ok je kad ti hetero ljudi smetaju, ali ako su gay, onda to menja stvari?
Nije mi jasno..
 
Shinoda:
JEDNA STVAR ME SAMO ZANIMA:
Vecina ljudi (mahom, prikrivenih homofoba, zao mi je onih koji ce se prepoznati) kazu ovako: ma ok su, oni, super, SVE DOK MI NE SMETAJU?
Sta podrazumevate pod tim "smetanjem"?
Znaci ok je kad ti hetero ljudi smetaju, ali ako su gay, onda to menja stvari?
Nije mi jasno..
jednostavno,mi koji mislimo tako se plashimo da i nas ne uvuku u to,a i kladim se da nas mnoge koji mislimo tako nerviraju do bola.
 
Shinoda:
JEDNA STVAR ME SAMO ZANIMA:
Vecina ljudi (mahom, prikrivenih homofoba, zao mi je onih koji ce se prepoznati) kazu ovako: ma ok su, oni, super, SVE DOK MI NE SMETAJU?
Sta podrazumevate pod tim "smetanjem"?
Znaci ok je kad ti hetero ljudi smetaju, ali ako su gay, onda to menja stvari?
Nije mi jasno..
pa zato sto su muskarci uglavnom utripovani da ce ih neki gay muvati,jer oni nemaju pametnija posla nego da muvaju bas strejt ljude
 
Master_Chief:
jednostavno,mi koji mislimo tako se plashimo da i nas ne uvuku u to,a i kladim se da nas mnoge koji mislimo tako nerviraju do bola.
kako bi mogao da te odvuce?
Umilnim glasom te upita: ae bato, znas kako je lepo kad se dva muskarca yebu, nemas pojma..ae probaj, probaj, nemoj da si chkapi! WHAT? :?
Ili ce da te uvati u nekoj mracnoj ulici i da te siluje? ne kontam...
 
Shinoda:
JEDNA STVAR ME SAMO ZANIMA:
Vecina ljudi (mahom, prikrivenih homofoba, zao mi je onih koji ce se prepoznati) kazu ovako: ma ok su, oni, super, SVE DOK MI NE SMETAJU?
Sta podrazumevate pod tim "smetanjem"?
Znaci ok je kad ti hetero ljudi smetaju, ali ako su gay, onda to menja stvari?
Nije mi jasno..

vecj sam to rek'o, chitaj malo mesto shto me ponavljash ko papagaj. :P

radi se o opravdavanju inertnosti i straha. bash evo chitam "chas anatomije" D. Kish, govori se o nacionalizmu, potpuno ista stvar kao i homofobichnost. chista paralela sa ovim. to su ljudi ignoranti problema i komformisti.
nema tu shta da ih pitash "zashto".... strah je to.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top