Sta mislite o gay i lezbo opredeljenju

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Хеј, а зашто волиш да вређаш? Болдовано си сам, како можеш да пишеш глупости па приговараш другима како пишу поруке?!

To nije uvreda,to je dijagnoza Hitlerovog bolesnog uma.


Нек` ми неко од хомољуба објасни зашто морају да парадирају? Мој став о педерима је јасан али би прихватио њихово постојање (можда) ако не би парадирали и показивали своју болест у јавности.

:lol:

Kao što rekoh...

Q.E.D.
 
Хеј, а зашто волиш да вређаш? Болдовано си сам, како можеш да пишеш глупости па приговараш другима како пишу поруке?!


Нек` ми неко од хомољуба објасни зашто морају да парадирају? Мој став о педерима је јасан али би прихватио њихово постојање (можда) ако не би парадирали и показивали своју болест у јавности.

Mene je onaj tvoj prvi post iziritirao, ne zato sto imas takav stav, vec zato sto si to napisao u stilu "da se napravim pametan". Naravno, tvoja stvar je da li ces da menjas ponasanje ili ne, ja samo hocu da znas da mene iritiras.
 
Хвала свима на пажњи мислим да је било доста. Речено је шта је ко мислио о хомосексуалцима тј о геј и лезбо опредељењу и тиме је тема исцрпљена. Ако се некоме расправља о разлозима зашто то треба подржати или зашто не нека пронађе одговорајући подфорум за то па нека тамо дискутује. ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top