Šta kuvamo danas 3

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja sam vidjala u maksiju filete na ledu satro sveze, al s obirom da u ribarnicama odmrzavaju pa prodaju ko sveze, ne znam bas dal bih se kladila da su i ti fileti na ledu svezi...

dragisa brke vec imas, jos skrge i taman da se uclanis u klub najboljih riba sa foruma :zcepanje:
njaooooooooooo,pa postaćem elitnaaaaaaaaaaaaaa....brkata i škrgutava...:zaljubljena:
svako ko ima prijavljenu firmu moze da uzme karticu
al bukvalno bilo koja firma
i moze da uzima kartice za druge
i tako onda nadjes jednog koji ima pa da ti uradi il da te vodi sa sobom

kontam da ima jos caka ne secam se tacno ja sam preko drugih isla vodili me

ja imam na konto sportskog kluba...na startu sam mogla da napravim 4 kartice,a sad skoro su slali, da bi navukli jelte još kupaca,mogućnost da ovlastim još 6 ljudina konto kluba da mogu da dobiju kartice i pazare u Metrou...
 
  • Podržavam
Reactions: Tol
njaooooooooooo,pa postaćem elitnaaaaaaaaaaaaaa....brkata i škrgutava...:zaljubljena:


ja imam na konto sportskog kluba...na startu sam mogla da napravim 4 kartice,a sad skoro su slali, da bi navukli jelte još kupaca,mogućnost da ovlastim još 6 ljudina konto kluba da mogu da dobiju kartice i pazare u Metrou...

....e pa cvrc, nemam ja nikog ko bi to mogao da mi uradi....oni koji bi mogli su vec to razdelili....mogu samo da se "slikam" i gledam kako drugi kupuju povoljnije...:(
 
iskreno da ti kazem,da mi posluzis svezeg i smrznutog,spremljenog na isti nacin,ne bih prepoznala razliku

ima razlike koje nisu velike.normalno je da je riba tek uhvacena, ukusnija od one koja je ledjena ili odstajala.(to se osjeti vise kod plave riba),
Bolje škrge nego krljušti...:lol:

- - - - - - - - - -



Nikad nisam videla svežeg lososa...:(
jesi sigurno ali nisi obratila paznju na vrstu ribe.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top