Šta kuvamo danas 3

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
jes da nisam ns
al jedino de sam ja vidjala "svezeg" je u ribarnicama na pijaci
al nije ni to sveze, nego su polutke odmrznutog isecenog
cekaj bre pa u srbiji i ne mozes da nadjes svezu morsku ribu :lol:

- - - - - - - - - -

kad pomenu krompir, razmisljam sta danas spremiti, i tako mi na pamet padne sira i pecen krompir, tako da cu morati da ispunim sebi zeljicu
imam i paprike, mozda napunim paprike sirom pa tako sa krompirom da ispecem :think:
 
jes da nisam ns
al jedino de sam ja vidjala "svezeg" je u ribarnicama na pijaci
al nije ni to sveze, nego su polutke odmrznutog isecenog
cekaj bre pa u srbiji i ne mozes da nadjes svezu morsku ribu :lol:

- - - - - - - - - -

kad pomenu krompir, razmisljam sta danas spremiti, i tako mi na pamet padne sira i pecen krompir, tako da cu morati da ispunim sebi zeljicu
imam i paprike, mozda napunim paprike sirom pa tako sa krompirom da ispecem :think:

mozes bre
stize 2x nedeljno
sredom i petkom
i imas sigurno na vracarskoj pijaci
pitala sam ih ranije zbog dagnji..njih ono mozes da kupujes bas sveze ili samo zamrznute i tad su mi rekli da im riba stize ranim jutranjim letom
 
ja sam vidjala u maksiju filete na ledu satro sveze, al s obirom da u ribarnicama odmrzavaju pa prodaju ko sveze, ne znam bas dal bih se kladila da su i ti fileti na ledu svezi...

dragisa brke vec imas, jos skrge i taman da se uclanis u klub najboljih riba sa foruma :zcepanje:
 
ja u taj metro bila jednom (ovaj u bg ka pancevu kad se krene) i nikad vise neka fala
sve je bilo pokvareno al bez zezanja
tunjevina plivala muva unutra
ajvar uzego
pomfrit smrdeo dok se przio

:pop:

dok recimo u kg ima veci promet na boljem je polozaju nego ovaj preko dunava, pa tamo je ok nismo naleteli na bajato, za sad :lol:
 
svako ko ima prijavljenu firmu moze da uzme karticu
al bukvalno bilo koja firma
i moze da uzima kartice za druge
i tako onda nadjes jednog koji ima pa da ti uradi il da te vodi sa sobom

kontam da ima jos caka ne secam se tacno ja sam preko drugih isla vodili me
 
bolonjeze sos, na moj nacin, makarone

mesana salata, ladna radza, ladno niksicko malo

- - - - - - - - - -

...ajde sad da ja nesto pitam....kako kupujete u Metrou, zar to nije samo za one koji imaju neke specijalne kartice?
...kod mene je relativno blizu novi Metro, ali kako sam dobila informaciju da samo ti i takvi mogu tamo da pazare
nisam ni isla nikad....

nadjes nekog drugara ili rodjaka ko ima firmu ili radnju i podigne karticu na tvoje ime. brzo i lako
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top