Sta da radim povodom mojih ljubavnih problema

Koje resenje da upotrebim


  • Ukupno glasova
    36
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
sis:
Molo objasnjenje za ovo ona je mene zvala uvek maco a kad me je nazvala jednom Nikola izvinila mi je se i rekla mi je da se nece ponoviti . Ipak ponovilo je se .
Ma Nikola (mi valjda smemo tako da te zovemo :lol: ) super si ti sastavio tu poruku...ni sama ne bih znala bolje....ali samo mi je zao shto joj nisi to rekao u lice....uf kako bih volela da sam to videla....e a sada uzivaj...oslobodio si se okova i lanaca od te kuchke...i sad uzivaj....pa ionako te salecu....s razlogom...i imaju pravo...;)
 
Sad ce potruditi da vam ispričam ukratko .
1. Moja devojka Marija koja je 92 god. mi stalno nabija na nos slike nekog bildera koji ima pileći mozak i 80 je godište . Ona se ljuti kad joj kažem da mi to smeta .
2. Veceras sa jednim decko priča 10 minuta i taj je pita šta radi u gradu ona kaže "Ništa evo me u gradu z@jebavam se" , sa drugim 12 minuta(gledao sam na telefon) on je isto pita ona kaze "Evo me sa drugom u gradu" .
3. Posle kaže mora da se vidi sa drugom tobože ostavila tog druga devojka (Ja mislim ti moraš da ga tešiš) .
4. Smeta mi to ja s njom pricam ona se dopisuje s kojekakvim luzerima ili gubitnicima ili uopšte ne obraća pažnju na mene dok se dopisuje. Kaže mi da sam mnogo ljubomoran, ali kojim pravom mi to ona kaze .

Moje resenje je :
1. Ima neka devojka iz Valjeva "90 koja je luda za mnom i zove se Nevena s kojom bih se smuvao ali prethodno ne bih obavestio Mariju .
2. Druga devojka koja je "91 i rod je s mojim najboljim drugom i veceras sam cuo kako reaguje besno jer nas je videla baš ovim rečima "Joj sad je prošao, kako bih ubila onu glupaču" ali se ne zna koja je lepša ili devojka iz Va ili ova "91 .

Ja vas molim da iskreno mi odgovorite racunam na vas. Samo kada budete glasali uzmite u obzir s kojim pravom mi Marija kaže da sam preterano ljubomoran i da mi odbija pozive i pravda se da ne može da mi odgovori .

Gotovo je identicna tema bila pre 1 godini,jedino ne znam da li si ti identican autor.Ja da ti recem,te klinke 94,3,2 godiste su sve iste,tj.oce da budu sa sto matorijim da bi to mogle da nabiju ovima 90,89,8 na nos.Zbog toga juri 90,89,8- provereno- garancija 2 godini :D
 
Sad ce potruditi da vam ispričam ukratko .
1. Moja devojka Marija koja je 92 god. mi stalno nabija na nos slike nekog bildera koji ima pileći mozak i 80 je godište . Ona se ljuti kad joj kažem da mi to smeta .
2. Veceras sa jednim decko priča 10 minuta i taj je pita šta radi u gradu ona kaže "Ništa evo me u gradu z@jebavam se" , sa drugim 12 minuta(gledao sam na telefon) on je isto pita ona kaze "Evo me sa drugom u gradu" .
3. Posle kaže mora da se vidi sa drugom tobože ostavila tog druga devojka (Ja mislim ti moraš da ga tešiš) .
4. Smeta mi to ja s njom pricam ona se dopisuje s kojekakvim luzerima ili gubitnicima ili uopšte ne obraća pažnju na mene dok se dopisuje. Kaže mi da sam mnogo ljubomoran, ali kojim pravom mi to ona kaze .

Moje resenje je :
1. Ima neka devojka iz Valjeva "90 koja je luda za mnom i zove se Nevena s kojom bih se smuvao ali prethodno ne bih obavestio Mariju .
2. Druga devojka koja je "91 i rod je s mojim najboljim drugom i veceras sam cuo kako reaguje besno jer nas je videla baš ovim rečima "Joj sad je prošao, kako bih ubila onu glupaču" ali se ne zna koja je lepša ili devojka iz Va ili ova "91 .

Ja vas molim da iskreno mi odgovorite racunam na vas. Samo kada budete glasali uzmite u obzir s kojim pravom mi Marija kaže da sam preterano ljubomoran i da mi odbija pozive i pravda se da ne može da mi odgovori .

реци Марији да сам јој ја рекао да се сита наједе гооооо-знате на шта мислим, а ти брате смувај се са обе и са том из Ваљева и том другом, кад провалиш која је од те две боље, ти другу набаци мени-мислим то је цена за пријатељски савет, и брате да обојица уживамо може?
 
Brate batali Mariju.............Smuvaj se sa Nevenom ali nemoj da raskines sa Marijom.....Bilo bi dobro da te Marija vidi sa Nevenom....Prestani i ti da obracas paznju na Mariju...kuliraj je malo...Pravi se da je ne primecujes,vidi njene reakcije a posle je naravno sutni.......

Tako bih ja uradio a ti vidi.Moras da znas sta je dobro za tebe.........;)
 
@ SIS

Sta si ti??? Mazohista???? Jbt zasto dozvoljavas sebi da se devojka tako ponasa prema tebi!!! Kkavi bre momci? Kakvi bilderi 80 a ona 92 ...12 godina razlike eeej!!! A ona ima 15 godina!!!!
Jel ta normalna??? Ne kapiras da je glupa,..oteraj je u K i smuvaj se sa Nevenom....
Ne mogu da verujem da se ti dvoummis oko toga!!!

Razlika je...3 godine...on je '89. =)

@marko i tamara

Raskinuo je on sa Marijom,ne chitash...


@ vozdovac

:lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top