skupstinska kafana 4

Šta pijete?

  • Pivo

  • Belo vino

  • Crno vino

  • Viski

  • Konjak

  • Vinjak

  • Šljivovicu

  • Lozovaču

  • Kajsijevaču

  • Špricer

  • Liker od čokolade

  • Vermut

  • Kiselu vodu

  • Gusti sok

  • Koka-Kolu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Гласање за сада протиче у најбољем могућем реду. Најтежи посао за контролоре су бирачки спискови и тражење имена по њима, јер то одузима највише времена и стварају се гужве.

Оно што је приметно на моме бирачком месту, то је да кад год је Европенда био за бирачким списком гласање је било ефикасно и није било гужве. Кад год је Европенда отишао на паузу или на неко друго место тада су се почеле стварати гужве и редови. Многи чланови комисије су ми одали признање на мојој вансеријској ефикасности и ажурности. Штета што и други нису такви, иначе би одавно били у Европи.
 
Жена пече мужу јаја за доручак. Одједном муж улети у кухињу.

-"Пази. ПАЗИ!! Стави још мало уља! Ох, Боже! Печеш их превише истовремено. ПРЕВИШЕ! Окрени их! САД ИХ ОКРЕНИ! Треба још уља. Јој! ГДЕ ћемо наћи ЈОШ УЉА? ЗАЛЕПИ ЋЕ се!! Пази... ПАЗИ!! Рекао сам ти ПАЗИШ!! НИКАД ме не слушаш док куваш! Никад!Окрени их! Пожури! Јеси ЛУДА? Јеси ли ТОТАЛНО полудела? Не заборави их посолити. Знаш, увек их заборавиш посолити. Посоли. ПОСОЛИ! ПОСОЛИ!"

Жена га запрепашћено погледа:

- "Штa је с тобом? Мислиш да не знам испећи неколико јаја?"
Муж мирно одговора:

-"Не, само сам ти хтео показати како је мени док возим."

:hahaha:
 
Иначе бирачко место су у току дана посетили и наши дивни пријатељи из америчке амбасаде, у својству посматрача. Задржао сам се у срдачном разговору са њима и лобирао за Евроатлантске интеграције Србије. То је још један доказ да је Србија свет, јер се цела планета интересује за наше изборе и наводи их као пример демократичности.

Посебно је био дирљив гест када је један старији господин из моје странке службеници амбасаде пољубио руку. Тако нешто чак ни мени није пало на памет, иако сам заклети Еврофанатик. Можда и небих могао то да урадим јер сам још увек горд и набустит млад човек, немам искуство и мудрост старије генерације.

Такође сам се понудио да им дам локације касарни и податке о трупама, али су ми се захвалили рекавши да им је наша војска партнерска организација и да за тако нечим нема потребе. На крају сам нагласио да су наше две земље најбољи пријатељи и да пред пријатељима нема шта да се крије, пријатељи су ту да се помажу и да деле добро и зло. Уколико им буду требале било какве информације, дао сам им мејл адресу са молбом да ми се обрате.

У недостатку сензације помислио сам да смислим причу о ромској муслиманској терористичкој ћелији која оперише у региону Шумадије, али сам одустао на крају од тог наума, јер не желим да лажем наше најискреније и најбоље пријатеље, то заиста неби било лепо. Мада у суштини ми је намера била шала и уношење ведрине у њихове напорне и стресне дипломатске животе.
 
5983503.jpg
 
kako li je sad srpskim politickim prvacima..??
ogu da zamislim koliko su sad u iscekivanju....nadaju se pobedi..nadaju se da nece biti poapseni..neki se mozda i plase da budu izabrani--jer pojma nemaju koje su im obaveze i duznosti...
 
Не сумњам да хоће. Доста су гејеви били угрожени. Време је да подигну глас и преузму управљање државом. Сигуран сам да ће нам након тога потећи мед и млеко и да ћемо добити Датум За Почетак Преговора.
taaaaaako je drugar, bas je simpatican taj dekica na avataru tvom dobra foora
 
pozdravi kolegu ako je lep a drago mi je da u svim strankama bude sto vise gej populacije jer ce taako svima biti bolje

Леп је као ружа мада се није најбоље снашао за јединственим борачким списком, био је мало спор и збуњен, направио је пар грешака, због чега је шеф комисије чак и ушао у вербални конфликт са њим.
 
Леп је као ружа мада се није најбоље снашао за јединственим борачким списком, био је мало спор и збуњен, направио је пар грешака, због чега је шеф комисије чак и ушао у вербални конфликт са њим.
nadam se da se u tom konfliktu lep kolega ok snasao drugar i da su civilizovano raspravili to
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top