skupstinska kafana 4

Šta pijete?

  • Pivo

  • Belo vino

  • Crno vino

  • Viski

  • Konjak

  • Vinjak

  • Šljivovicu

  • Lozovaču

  • Kajsijevaču

  • Špricer

  • Liker od čokolade

  • Vermut

  • Kiselu vodu

  • Gusti sok

  • Koka-Kolu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ћути,долази ми муслиманка на славу....

Буразерова риба,нека Беба из Брчког а мене сви укућани саветују да ми не излети нешто националистичко...

Јој брате,на мукама сам..

П.С.

Хвала брате Пајче!

Oš da dođam ja , da meni izleti nešto? Neće valjda Milica gosta da bije?
Poneću majicu sa Mladićevim likom, kapu sa kokardom i staviću Dražinu tetovažu. Nisam se brijao par dana, pa i to upotpunjuje atmosferu.
Naka mi Milica postavi samo nož, ne trebaju mi kašika i viljuška.
 
Ћути,долази ми муслиманка на славу....

Буразерова риба,нека Беба из Брчког а мене сви укућани саветују да ми не излети нешто националистичко...

Јој брате,на мукама сам..

П.С.

Хвала брате Пајче!

Pored onakvih imena, sve su one "Bebe" i "Seke" :mrgreen:
 
Само да ми не излети нешто о Сребреници и Ратку.....:mrgreen:

Наручила је прасетину а ми се спремили и јагњетину да спремимо за њу...

Изгледа да није Алаху екбер..

:dontunderstand:

Сигуран сам да неће да ти излети лаж или неистина, али водити рачуна о граници доброг укуса!
 
Oš da dođam ja , da meni izleti nešto? Neće valjda Milica gosta da bije?
Poneću majicu sa Mladićevim likom, kapu sa kokardom i staviću Dražinu tetovažu. Nisam se brijao par dana, pa i to upotpunjuje atmosferu.
Naka mi Milica postavi samo nož, ne trebaju mi kašika i viljuška.

Сврати и успут ми купи цигарете "Вајсрој(VICEROY) црвено-бели 100с"

Кад ћеш да дођеш...?

Мени буразер и ова муслиманка долазе око пола два..

Пусти ми поруку на мобилни,одох да усисавам....

:bye:
 
Poslednja izmena:
Ћути,долази ми муслиманка на славу....

Буразерова риба,нека Беба из Брчког а мене сви укућани саветују да ми не излети нешто националистичко...

Јој брате,на мукама сам..

П.С.

Хвала брате Пајче!

nek ti izleti slobodno..sta fali ako je nacionalisticko...bitno je da nije sovinisticlo...za svaki slucaj proveri da to nije citadela..
 
Dobar dan dobri ljudi.

Где грми?

Pa samo par puta se čulo, ali je sevalo. :confused:

To će te sprečiti da legneš?

Plašim se kad seva :rumenko:

Pored onakvih imena, sve su one "Bebe" i "Seke"
mrgreen.gif

Konsi kako teku izbori tu kod tebe na zapadu? Ima li odziva?
 
Ево и ја пренесем неке утиске са бирачког места.

Изласност је огромна. Све време док сам био на гласалишту постојали су редови. Народ је масовно изашао на биралишта. То је веома позитивна појава јер су грађани и грађанке решили да узму своју судбу у своје руке.

Хтео сам да вирим и да гледам шта је заокруживано, пошто су кутије провидне, али нисам хтео јер је увек било људи, па би било некултурно. Уосталом, листићи нису баш провидни тако да немогу рећи никакве процене ко има вођство.

Био сам на оној лампи па сам после био за списком. Ред је ишао доста спорије пре тога али када је Европенда дошао за списак и показао своју Европску ефикасност, ред се знатно убрзао. Сада правим малу паузу па се враћам касније. Једва чекам бројање гласова да видим ко је победио, а које странке су подбациле.
 
Ево и ја пренесем неке утиске са бирачког места.

Изласност је огромна. Све време док сам био на гласалишту постојали су редови. Народ је масовно изашао на биралишта. То је веома позитивна појава јер су грађани и грађанке решили да узму своју судбу у своје руке.

Хтео сам да вирим и да гледам шта је заокруживано, пошто су кутије провидне, али нисам хтео јер је увек било људи, па би било некултурно. Уосталом, листићи нису баш провидни тако да немогу рећи никакве процене ко има вођство.

Био сам на оној лампи па сам после био за списком. Ред је ишао доста спорије пре тога али

када је Европенда дошао за списак и показао своју Европску ефикасност, ред се знатно убрзао.

Сада правим малу паузу па се враћам касније. Једва чекам бројање гласова да видим ко је победио, а које странке су подбациле.

Kad su te videli tak'og leeeepog....
gcupase6-1.gif

Bilo bež'te noge da vas ne us-rem
 
Kad su te videli tak'og leeeepog....
gcupase6-1.gif

Bilo bež'te noge da vas ne us-rem

Моја лепота је и привукла грађане на биралишта, а посебно припаднице женског пола.

Иначе, разлог убрзања процеса гласања када сам ја преузео ствар у своје руке је то што сам ја кад је посао у питању веома озбиљан. Претворим се у Хер Месершмита из предграђа Штутгарта, вредну радилицу и турбо машину у телу човека. Због тога је процес гласања био много бржи и већем броју људи је омогућено да гласају.

Сад сам отишао на паузу, и највероватније су се опет формирали велики редови. Али ускоро се враћам па ће се и то кориговати.
 
Бар дан свима! Срећна слава свима који славите Светог Георгија!!!

СЛИКА ДАНА:
546336_3919424547302_1330181617_33568192_726499864_n.jpg


Влајко, види како се завршава младалачко рушилачко бунтовништво, према предањским идејним конструкцијама...

6.gif
Нисам рушилачки настројен. Ја волим да градим као што је градила комунистичка генерација твојих и мојих бака и дека. :ok:
Боље Стаљинов, он је више присталица ''лијевих скретања'' понео на својој души...

Био бољи комуниста, па је и слика много боља и јаснија...

225909_116008025151186_100002259671311_139600_4396907_n.jpg
ELT200712060120242203920.JPG
post-2-13175001707414.jpg
 
Шта је бре неизвесно?

12.5. Свети Василије Острошки Чудотворац.

12 + 5 = 17

12 година робовања под жу-жу-има.

Симболика на све стране.

Већа излазност него прошли пут.

Жу-жу иде на сметлиште историје!! ОЈХА!
 
neverovatno na koju god tremilicu probam da posaljem post ona je zatvorena...
DA VAS POBAVESTIM JOS UVEK NISAM IZASAO NA GLASACKO MESTO I POSTAO KAP U U MORU LEPIH I PAMETNIH LJUDI KOOJI CE SVOJOM ODLUKOM PREOKRENUTI SRBIJU
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top