skupstinska kafana 4

Šta pijete?

  • Pivo

  • Belo vino

  • Crno vino

  • Viski

  • Konjak

  • Vinjak

  • Šljivovicu

  • Lozovaču

  • Kajsijevaču

  • Špricer

  • Liker od čokolade

  • Vermut

  • Kiselu vodu

  • Gusti sok

  • Koka-Kolu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa eto, da je odziv bio veci ovo se ne bi desilo...i ti snosis deo odgovornosti da znas...:lol:

mene nije mrzelo da vozim 4 sata do berlina da bih glasala...

Eh da je sreće, pa da je glasalo samo 10-ak posto, da vide nezadovoljstvo naroda. Ovako ispada pola naroda srećno i zadovoljno, eto samo da izaberu ko će da im obezbedi hleba i igara.
Moja jedina odgovornost je pred Bogom, neka mi on sudi. A ovo u zemlji Srbiji... ovo naše veliko iskušenje, pa eto, vidimo ko mu je podlegao. Čak ni ono kreativno rešenje kome je Sunči pribegla nije dobro, I to je jedan glas koji su upisali negde, bar kao nekoga ko je izašao.
 
Eh da je sreće, pa da je glasalo samo 10-ak posto, da vide nezadovoljstvo naroda. Ovako ispada pola naroda srećno i zadovoljno, eto samo da izaberu ko će da im obezbedi hleba i igara.
Moja jedina odgovornost je pred Bogom, neka mi on sudi. A ovo u zemlji Srbiji... ovo naše veliko iskušenje, pa eto, vidimo ko mu je podlegao. Čak ni ono kreativno rešenje kome je Sunči pribegla nije dobro, I to je jedan glas koji su upisali negde, bar kao nekoga ko je izašao.

dzaba nam to...i Isus je rekao: podajte Bogu Bozije a caru carevo...

neko mora da vodi zemlju a nasa duznost je bila da izaberemo manje zlo...narod je izabrao obrnuto...
 
Ovaj gosn Reff, aristokracija prestonička, mi je sumljiv...pojavio se posle 21h
i plaši nejač :( tju ga tužim kod admina Ivana i najvišeg člana. virtua :zper:

Meni svejdno, ima se, može se. Danas ručak u Perperu dok su se neki prskali onim sprejevima i svetlucali lampicama.
A tek što sam našao dobro makednsko vino... a nije skupo. :cool:
E, da... nemo' mi se neko žali na novu vlas' ako je bio na izborima. Vi ste im dali legitimnost.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top