skupstinska kafana 4

Šta pijete?

  • Pivo

  • Belo vino

  • Crno vino

  • Viski

  • Konjak

  • Vinjak

  • Šljivovicu

  • Lozovaču

  • Kajsijevaču

  • Špricer

  • Liker od čokolade

  • Vermut

  • Kiselu vodu

  • Gusti sok

  • Koka-Kolu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Добро јутро. Још мало па на бирачко место. Поздрав свим колегама контролорима. Једва чекам да видим те две Мађарице са словенским именима. Да заиграмо чардаш иза гласачког паравана.

Мењаћу се са другим контролором из моје опције па ћу у паузи долазити да вас обавештавам како тече изборни процес. Не сумњам да ће млађи референт и квазипсихолошкиња да се опет раскокодачу како поново лажем, јер откуд ја на форуму а не за кутијама. Плус ћу да вирим за кога људи гласају, јер су кутије провидне и може да се види како су листићи заокружени. Тако се макар оквирно може створити нека слика о томе која листа стоји добро.
 
a1395878101505305132218.jpg
 
Гласање протиче регуларно. Расположење је на нивоу. Дошао сам мало да одспавам, па се у 10 враћам на гласалиште.

Не види се ништа ко је за кога гласао. Штета. Листићи нису провидни толико као прошлих пута. Ситуација је неизвесна, видећемо шта ће бити.

Мађарице су добре и младе, као што сам и очекивао. Већ сам успоставио контакт са обе. Једна трза на мене, приметио сам да замуцкује кад ми се обрати и делује погубљено. Није одолела на Европендин шарм. Од осталих чланица комисије издвојио бих једну интелектуалку из ДСС-а и једну из НОПО-а са минићем и добрим ногама. Биће занимљив изборни дан, пашће нека романса и љубавна бура.

Један јарац што је међу главнима у комисији ме нервира. Шепури се и прави се важан, меша се у све живо и глуми неког организатора. Има да га изнабадам. Јарчина матора.

Ето толико за сада, са новим извештајем јављам се касније у току дана.
 
Zaista sam mislio prethodnih godina da je Cesid profesionalna organizacija i da njihove prognoze nesto znace... Prosle godine sam se uverio da to nema veze s mozgom... Ankete koje rade su u jednom gradu poverene omladincima demokratske stranke da ih rade... Oni su ih polovicno odradili a kada ih je mrzelo da dalje tabanaju popunili ostatak u korist Tadica... A sada pred izbore, u tom istom gradu, posmatrace Cesida je birao isti omladinac demokratske stranke... Pa, kada mu je ponestalo kadrova, onda su clanovi demokratskih omladinaca poceli da ubacuju svoje bliznje u posmatrace ovih izbora... I sto je najgore, ti posmatraci su na izborima samo zbog 2.000 dinara dnevnice... Nisu imali nikakav sastanak gde bi im se objasnilo sta treba da rade, sta se sme a sta ne... Strasno...
 
Велика је гужва на гласачком месту, 30 људи само из странака, плус неки придружени чланови и посматрачи. Прде, смрде, то је страховито. Ваздух је устајао.

Какав је бре ово народ?
Што нисам контролор у некој од земаља Европске Уније, верујем да кад Француз прдне то мирише на Шанелов парфем, или бар не смрди толико. Они једу оне њихове сиреве и пију квалитетна вина, плус је у питању префињен народ, а не као ови наши примитивци. Ући ћемо и ми једнога дана у ЕУ, па ће то све да се регулише.
 
Хикси,теби и мушкарци једва одолевају а камоли две похотне Аустроугарке...

Смрт си за све што хода на две ноге...

Немо се заебеш па заокружиш неку клерофашистичку странку...

П.С.

Хвала Папричице...ваздух је чист...за сада..

Да знаш да је било критично. Поспан сам, плус су три листића у питању, а није свуда исти броја. 5 пута сам проверавао пре него што сам убацио у кутију. Ако којим случајем падне нуклеарка на Србију ако победе клерофашистичке снаге, то себи никад небих могао да опростим.

Враћам се сад још мало, у 15 до 10 треба да кренем. Док сам био тамо већ је солидан број људи гласао, али то ништа не значи, то су пензионери који први ујутру устану.

Ајде па и ти иди на гласање обавезно, не желим да те убеђујем за кога, то је твоја ствар, али ред би био да испуниш своју грађанску дужност.
 
dOBRO JUTRO SVIM KOJI CE DA BIRAJU
A ONIMA KOJI SLAVE SVOJE SLAVE .SVE NAJBOLJE DA I PONOVILO IM SE :)

a sto se tice zraka jasno da je cist ovde ..samo miris mora i cveca ..i bilja koje sada cvate:D

za kod vas ne znam ..mozda od paprika sa cesnjakom ..( belim lukom ) ako se ne varam:hahaha:...ako bas inzistirate nah mirise ;)

:bye:
 
Стигла ми је управо СМС порука од СНС-а. Ваљда нису хтели раније, мислили да спавам па да ме не љуте. Увиђавни неки људи. Одакле им уопште мој број?

Погледај око себе. Зар желиш живот у оваквој Србији. Помози нам да је покренемо. Гласај за број 5 .

И као пошиљач пише СНС, а ја немам његов број у именику. Како то?
 
dOBRO JUTRO SVIM KOJI CE DA BIRAJU
A ONIMA KOJI SLAVE SVOJE SLAVE .SVE NAJBOLJE DA I PONOVILO IM SE :)

a sto se tice zraka jasno da je cist ovde ..samo miris mora i cveca ..i bilja koje sada cvate:D

za kod vas ne znam ..mozda od paprika sa cesnjakom ..( belim lukom ) ako se ne varam:hahaha:...ako bas inzistirate nah mirise ;)

:bye:
Dobar jutar! :cmok2:

kod nas miriše na ljubav ;) Msm, kada je zrak čist(retko bude)...ondak i dišemo pa poludimo od kisika :)))
 
Одох да пазим да клерофашисти не покраду гласове и униште нашу светлу Европску будућност. Поздрављам вас, чујемо се око 13 сати са новим информацијама.
 
inace bi vec ranom zorom bio na kafi ali nesta struje ...ebemti sav se usvicah da mi se skrinje ne otope..osle bi moje morske delicije u nante za smece ..:dash:

al vrati se ..:D

sada lagano na kaficu

a vas sve ..ili skoro sve :cmok:

:bye:

Dobro jutro i dobro došao u kafanu kolega.
Zašto u smeće, ima ovde gladnih usta. Evo, Tol i ja se javljamo da te sačekamo sa delicijama.
 
Đole, jesi li jutros slušao Milicu, nije bilo batina?

Ћути,долази ми муслиманка на славу....

Буразерова риба,нека Беба из Брчког а мене сви укућани саветују да ми не излети нешто националистичко...

Јој брате,на мукама сам..

П.С.

Хвала брате Пајче!
 
Ћути,долази ми муслиманка на славу....

Буразерова риба,нека Беба из Брчког а мене сви укућани саветују да ми не излети нешто националистичко...

Јој брате,на мукама сам..


НЕМОЈ ШОВИНИСТИЧКО,
А НАЦИОНАЛИСТИЧКО ЦЕПАЈ КОЛИКО ТЕ ГРЛО НОСИ!
Нравно да се не претера граница доброг укуса, па да неком госту не буде непријатно!
 
НЕМОЈ ШОВИНИСТИЧКО,
А НАЦИОНАЛИСТИЧКО ЦЕПАЈ КОЛИКО ТЕ ГРЛО НОСИ!
Нравно да се не претера граница доброг укуса, па да неком госту не буде непријатно!

Само да ми не излети нешто о Сребреници и Ратку.....:mrgreen:

Наручила је прасетину а ми се спремили и јагњетину да изнесемо на трпезу за њу...

Изгледа да није Алаху екбер..
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top