Silovanje - šta reći na to?

Betty:
deca deca deca
ebote jadna deca
mislim....
pzi sad podatak: u 95 odsto slučajeva silovatelj je POZNATI muškarac - ujak, komšija, otac, brat itd.
btw. livija i mohe, šta se derete, hoćete ODMAH na ignore listu? Opaska za avatar ko svaka opaska, još ima i lol kraju, čudna mi čuda

ne derem se, ble... nego, sam malo osetljiva na temu.... :|
 
što si osetljiva? Ozbiljno? Zašto te to pogađa?
Mene je smorilo otakako sam čitala opis silovanja u Kucijevoj "Sramoti", i otkako mi je jedan agent za nekretnine pričao kako se osećao kad su mu obili stan - prljavo, silovano (njegovo poređenje :? )
btw. Kuci opisuje silovanje lezbejke, pa su stvari još gore nekako :twisted:
Na kraju joj pobiju i pse....
 
Podgorica - U Crnoj Gori raste broj maloletnih, neudatih, majki sa decom a medju njima ima i porodilja sa 13 i 14 godina(!) saopštili su iz nevladine organizacije "Dom nade". Ova nevladina organizacija je zbrinula 125 majki vanbračne dece . Neudate majke su uglavnom ŽRTVE nasilja i smeštene su u 15 hraniteljskih porodica. U porastu je broj novorodjene dece ostavljene na ulici (!)
Glas Javnosti
02.03.2006
Društvo, 9. strana

Nije saopšteno koje su nacionalnosti a nije ni bitno. Bitno je da su silovane, da se to teško dokazuje i da je abortus ubistvo po crkvi. To je bitno. Šta dalje sa decom koju niko ne bi preuzimao, ni siledžije ni "božiji čuvari duhovnog morala"?
Teritorija poznata po "sex traficking" aferi gde se sve brzo "zataškalo" na rodjačkim odnosima...
 
Betty:
Koliko je to po vama zločin i da li ga opravdavate? Jednostavno je pitanje - kapiram da ima onih koji imaju razumevanja za ovaj vid ...ne znam čega, nekakve bolesne satisfakcije za pitajbogašta. Koji je otprlike profil silovatelja, i šta mislite o njima?
Na stranu masturbatori i ini, ovo je mnogo ozbiljnije ;)
Šta biset uradili da neko preti vašoj sestri, prijateljici, komšinici? Ili još gore: da to zaista i uradi?


To su bog ili priroda krivi sto nije napravljen covek da moze silovati sam sebe. I kad mu dodje kresne se u zicagu i mirno more.
 
Betty:
što si osetljiva? Ozbiljno? Zašto te to pogađa?
Mene je smorilo otakako sam čitala opis silovanja u Kucijevoj "Sramoti", i otkako mi je jedan agent za nekretnine pričao kako se osećao kad su mu obili stan - prljavo, silovano (njegovo poređenje :? )
btw. Kuci opisuje silovanje lezbejke, pa su stvari još gore nekako :twisted:
Na kraju joj pobiju i pse....

pa pomenula sam gore da sam radila u centru za pomoc zrtvama zlostavljanja.... konktretno moj posao je bio vezan za decu....
lm, ostale su mi neke stvari dobro urezane.....
rekla bih da zbog toga, neozbiljnost na temu dozivljavam pomalo kao licnu uvredu....
 
LePiaf:
Silovanje, ludom radovanje.


ehehehehe :lol:

nevezano za temu, pogledajte ovog nasrtljivca :P
tito5iq.jpg
 
Betty:
Koliko je to po vama zločin i da li ga opravdavate? Jednostavno je pitanje - kapiram da ima onih koji imaju razumevanja za ovaj vid ...ne znam čega, nekakve bolesne satisfakcije za pitajbogašta. Koji je otprlike profil silovatelja, i šta mislite o njima?
Na stranu masturbatori i ini, ovo je mnogo ozbiljnije ;)
Šta biset uradili da neko preti vašoj sestri, prijateljici, komšinici? Ili još gore: da to zaista i uradi?

Ne treba zene uciti da se brane od takvih muskaraca vec nauciti muskarce da ne siluju zene!


(buahahahaha..nemoguca misija!!!!!!!!!) :lol:
 

Back
Top