Šešelj: Moram da govorim engleski, iako ga ne znam.

Nisu cista posla, to sigurno.
Mada i da je ostao, opet bi isao u zatvor u Sablji zbog izjava i najava krvavog proleca i tih stvari.
Licno, vise bih voleo da je ostao, imao bi sto sta da kaze u CZ-u o svom Lauferu Siptaru i kompanjonima, atentatu i slicno....A i vise bi dobio sigurno nego sto ce da dobije u Hagu...

Pa nisam bas siguran da je istina to sto pricas....da je i elic toga istinit, davno bi DOS podigao optuznicu protiv njega, bez obzira na to sto je u Hagu......
Nazalost, izgleda da mu nisu nasli BAS NISTA, te su MORALI da ga oteraju u Hag.
Kakvo politicko bezumlje i glupost!
Takodje, nesto se ne secam da je Siptar Seseljev kompanjon.....cini mi se da si pogresio stranku.
Jedini koji je izjavio da je Seselj dolazio i igrao sah sa Siptarom je Vukojevic, zasticeni svedok, a sve se trudeci da ojaca svoju poziciju zasticenog svedoka.
 
Pa nisam bas siguran da je istina to sto pricas....da je i elic toga istinit, davno bi DOS podigao optuznicu protiv njega, bez obzira na to sto je u Hagu......
Nazalost, izgleda da mu nisu nasli BAS NISTA, te su MORALI da ga oteraju u Hag.
Kakvo politicko bezumlje i glupost!
Takodje, nesto se ne secam da je Siptar Seseljev kompanjon.....cini mi se da si pogresio stranku.
Jedini koji je izjavio da je Seselj dolazio i igrao sah sa Siptarom je Vukojevic, zasticeni svedok, a sve se trudeci da ojaca svoju poziciju zasticenog svedoka.

Nije podignuta optuznica za politicko pokrice atentata, vec zamo za direktne izvrsioce.
Mada to je najavio tuzilac, da kad ova presuda postane pravosnazna, da posle toga ide optuznica za politicko pokrice atentata...
Dalje, prvo je on najavio krvavo prolece, pa otisao u Hag. A Seseljevi kompanjoni su bili i Limun i Peconi i Cume i Spasojevic, Zemun i Surcin. Zna se ko je od koga dzipove dobijao, igrao sah, primao kes, bio Laufer i slicno....
 
Nije podignuta optuznica za politicko pokrice atentata, vec zamo za direktne izvrsioce.
Mada to je najavio tuzilac, da kad ova presuda postane pravosnazna, da posle toga ide optuznica za politicko pokrice atentata...
Dalje, prvo je on najavio krvavo prolece, pa otisao u Hag. A Seseljevi kompanjoni su bili i Limun i Peconi i Cume i Spasojevic, Zemun i Surcin. Zna se ko je od koga dzipove dobijao, igrao sah, primao kes, bio Laufer i slicno....

Evo..............
stvarno ne razumem nacin na koji sad pricas ovde.
Cenim to sto pokusavamo da razgovaramo argumentima, bez nekog vredjanja, ali mi nije jasno......
Za sve ove godine, NIKO nijednog trenutka nije pomenuo Seselja kao MOGUCEG politickog inspiratora atentata.
Za sve ove godine mnogi VISOKI funkcioneri tadasnje vlade su direktno povezivani sa Siptarom i Kumom.Jedini koji je povezao Sesalja sa njima je vukojevic JEDNOm izjavom, u kojoj kaze da su jednom, ili dva puta igrali sah.
To sto je on najavio krvavo prolece, meni licno mnogo vise lici na njegovu politicku pronicljivost, i poznavanje prilika u zemlji, te na MOGUCE posledice, takve politike.
Uostalom, ne cini li ti se da je sama istraga ubistva, famozni treci metak, objavljivanje optuznice 2 sata sa studijskim slikama SVIH "atentatora", nestanak dokaza,nemogucnost da se precizno utvrde osnovne cinjenice uvidjajem,volsebno dobijanje statusa zasticenih svedoka od strane vrlo sumnjivih lica, ekspresno rusenje objekta u Zemunu, nestanak video traka iz nje, , veoma cudno?
Ne mislis valjda da je Seselj imao moc da se sve to dogodi, i da se prakticno istraga dovede u takav corsokak, da se presude donesu SAMo na osnovu izjava zasticenih svedoka, bez materijalnih dokaza za te izjave?
Takodje, pominjes Limuna, Peconija.........
Koliko je meni poznato oni su danas UVAZENI clanovi drustva, u kom su demokrate na vlasti.....Koliko znam za vreme Milosevica, njih dvojica su bili samo kriminalci.....Posle dolaska DOS-a, Peconi gradi fabriku cigareta, a Limun postaje uvazeni gradjevinski preduzimac.
Kako njih uopste mozes da dovedes u vezu sa Seseljem?????
 
Evo..............
direktno povezivani sa Siptarom i Kumom.Jedini koji je povezao Sesalja sa njima je vukojevic JEDNOm izjavom, u kojoj kaze da su jednom, ili dva puta igrali sah.
.......Kako njih uopste mozes da dovedes u vezu sa Seseljem?????

Daj malo to obrazloži, onako kako ti umeš, argumentovano:mrgreen:
KO je doveo te "šahiste" u Zemun, KO im je dao plac u Šilerovoj?
 
Daj malo to obrazloži, onako kako ti umeš, argumentovano:mrgreen:
KO je doveo te "šahiste" u Zemun, KO im je dao plac u Šilerovoj?

Seselj ih doveo?????????????????????
"DAO" im plac u Silerovoj??????????????
Ili su ga platili kao i mnogi dugi tih godina.......
Bolje ti meni odgovori, umesto da zamenjujes teze:
1.Ko je dovodio porodicu Siptara u CZ?
2.Ko je ekspresno trazio izrucenje istih iz Francuske, da bi ih posle pustio na slobodu?
3.Ko je imao tu moc da Bagzija pusti iz zatvora u roku od 24 sata od pokusaja ubistva kod Limesa?
4.Ko je hapsio Milosevica?
5.Ko se kupao na bazenu u Silerovoj?
6.Zasto su nestale kasete obezbedjenja iz vile u Silerovoj, i ko je imao tu moc da DAN POSLE atentata rusi vilu?
u ovom 6. pitanju krije se odgovor na jedno tvoje...NEKO je potpisao resenje o rusenju, u ime GRADA BEOGRADA, a NE Zemuna.
Znaci da je neko iz GRADA dozvolio da se tu napravi vila.KO??????????

Iskreno verujem, da je postojao barem jedan snimak, barem jedna slika Seselja sa BILO kim od optuzenih, vec odavno bi je videli.
I vec bi odavno podigli optuznicu protiv njega......
 
ccc kako smo naivni:rotf:
Sigurno su se javili na oglas iz Zemunskih novina:mrgreen:
a posle igrali šah:klap::rotf:

Ako ti mislis da ja tvrdim da se nisu poznavali, onda se grdno varas.....
Igranje saha, podrazumeva odredjeni nivo poznanstva izmedju rivala, i oni su se svakako poznavali.
Ali je to jos svetlosnim godinama daleko od svih onih pitanja na koja nisi ni pokusao da odgovoris, a koja se ticu INTERESNIH veza Siptara i komp. sa tadasnjom vlascu.
 
Evo..............
stvarno ne razumem nacin na koji sad pricas ovde.
Cenim to sto pokusavamo da razgovaramo argumentima, bez nekog vredjanja, ali mi nije jasno......
Za sve ove godine, NIKO nijednog trenutka nije pomenuo Seselja kao MOGUCEG politickog inspiratora atentata.
Pa i ja ne verujem da je inspirator(to ce pre biti Kostunica&co.) vec kao nekoga ko je imao informacije sta se sprema. Prema tome moze samo da bude saucesnik, ili neko ko nije prijavio saznanja o krivicom delu. A ne inspirator. Za to nije imao mogucnosti(vlast, sluzba i ostalo).
Za sve ove godine mnogi VISOKI funkcioneri tadasnje vlade su direktno povezivani sa Siptarom i Kumom.Jedini koji je povezao Sesalja sa njima je vukojevic JEDNOm izjavom, u kojoj kaze da su jednom, ili dva puta igrali sah.

To sto je on najavio krvavo prolece, meni licno mnogo vise lici na njegovu politicku pronicljivost, i poznavanje prilika u zemlji, te na MOGUCE posledice, takve politike.
Da je rekao pasce vlada, to je jedna stvar, ali krvavo prolece, to ne sluti na raspad vlade, vec na krv-ubistvo, ranjavanje i slicno.
Uostalom, ne cini li ti se da je sama istraga ubistva, famozni treci metak, objavljivanje optuznice 2 sata sa studijskim slikama SVIH "atentatora", nestanak dokaza,nemogucnost da se precizno utvrde osnovne cinjenice uvidjajem,volsebno dobijanje statusa zasticenih svedoka od strane vrlo sumnjivih lica, ekspresno rusenje objekta u Zemunu, nestanak video traka iz nje, , veoma cudno?
Sto se tog dela tice, sve je detaljno objasnjeno u optuznici.
Donesen je novi zakon o ogranizovanom kriminalu, zemunci su bili pod prismotrom i spremalo im se hapsenje. Bili su u svadji sa Cumetom, probali da ga ubiju, ovaj pobegao iz zemlje zbog toga. U Ceskoj je davao izkaz tuziocu, i to je zavrseno u toku noci, a ujutru je bio atentat. Zato su odmah znali ko je iza toga, ta famozna 2 sata o kojima se prica.
Drugi je problem bio sto su par nedelja pre toga otisli u stekove(zbog moguceg hapsenja) i policija nije tacno znala gde su(Bagzi je nestao odmah po pustanju iz zatvora posle limesa). Treci metak je samo pokusaj rusenja optuznice i nista vise. A koji su dokazi nestali inace? Koliko znam nije toga bilo?
Status svedoka saradnika je bas uveden novim zakonom, to je svuda u svetu praksa. Najjace dokaze protiv neke grupe upravo moze da ti da neko ko je i sam bio clan grupe.
Sto se tice rusenja zgrade, to je i meni misterija. Nemam pojma ko je to i zasto radio?
Ne mislis valjda da je Seselj imao moc da se sve to dogodi, i da se prakticno istraga dovede u takav corsokak, da se presude donesu SAMo na osnovu izjava zasticenih svedoka, bez materijalnih dokaza za te izjave?
Imas ubijenog svedoka Kuju Krestorca(drzao je valjda pekaru u blizini), coveka koji ih je video da istrcavaju iz zgrade odmah po atentatu. Dao je iskaz i malo posle toga je ubijen.
Takodje, pominjes Limuna, Peconija.........
Koliko je meni poznato oni su danas UVAZENI clanovi drustva, u kom su demokrate na vlasti.....Koliko znam za vreme Milosevica, njih dvojica su bili samo kriminalci.....Posle dolaska DOS-a, Peconi gradi fabriku cigareta, a Limun postaje uvazeni gradjevinski preduzimac.
Kako njih uopste mozes da dovedes u vezu sa Seseljem?????
Pa raspitaj se malo i videces otkud oni u vezi sa Seseljem.Limun mu je bio telohranitelj na primer.:mrgreen:
 
Ako ti mislis da ja tvrdim da se nisu poznavali, onda se grdno varas.....
Igranje saha, podrazumeva odredjeni nivo poznanstva izmedju rivala, i oni su se svakako poznavali.
Ali je to jos svetlosnim godinama daleko od svih onih pitanja na koja nisi ni pokusao da odgovoris, a koja se ticu INTERESNIH veza Siptara i komp. sa tadasnjom vlascu.

Znači samo su igrali šah?
Upoznali se slučajno, ispostavilo se da su i "zemunci" i šešelj ljubitelji šaha i tako se rodilo prijateljstvo:mrgreen:
U toku igre ispričali su mu da se bave malo drogom, malo oružjem, kradjom kola, pa ako nešto zatreba....tu su:lol:
Zaboravljaš da je, u doba kada se razvilo to srdačno prijateljstvo, šešelj bio vlast.
Koji je interes šešelja da sa njima igra šah, a ne recimo sa Tomom i Vučićem?:roll::lol:
Sportski rivalitet?:rotf:

Ako stvarno veruješ u ovo što si pisao još si ludji nego što sam predpostavljao:super:
 
Neverovatno je koliko se Šešelj dobro zabavlja na svom suđenju u Hagu.
Ne propušta ni jednu priliku da zayebava tamo sve redom.

Posle onoga, od pre koji dan, kada je tvrdio kako ima kontakte sa Mladićem i Karadžićem, na šta se tužilac primio i upalio k'o hepo kockica, napravio im je još jednu zayebanciju.

Naime, poznato je da je Šešelj tražio (i dobio) pravo da mu se sva dokumentacija dostavlja u pisanom obliku na srpskom jeziku, jer navodno ne zna da se služi kompjuterom i ne zna ni jedan strani jezik, što naravno tužilaštvu i sekreterijatu predstavlja veliki problem, jer se radi o desetinama hiljada stranica teksta.

Pre par dana se desila sledeća situacija.
Šešelj je sudskoj poslužiteljki dao neki dokument, na više strana, da ga stavi na grafoskop.
Nakon što je u unakrsnom ispitivanju svedoka pretresao prvu stranu, zatražio je od poslužiteljke da na grafoskop stavi neku drugu stranicu tog dokumenta. Ona to nije učinila, jer do nje nije stizao simultani prevod. Šešelj ponovi zahtev, ona opet ništa.
I tada joj Šešelj, na tečnom engleskom, kaže: "Ne znam da li dobijate prevod sa srpskog, ali tražio sam da sklonite tu stranicu i na grafoskop stavite "xy". Molim vas budite ljubazni, pa to učinite. Hvala."
A, onda, nastavlja na srpskom: "Eto do čega me dovodi loša tehnička organizovanost u ovoj sudnici, da moram da govorim ovim, meni mrskim, jezikom."
Na to ona Italijanka, sudija Latanci, iznenađeno pita Šešelja: "Pa, gospodine Šešelj, vi znate engleski?" On joj odgovara: "Ko? Ja? Ja uopšte ne znam taj jezik."

Možete Šešelja da volite, mrzite ili da ste ravnodušni prema njemu, ali teško možete biti ravnodušni prema načinu na koji pomera dupe onima u Hagu.
On je oduvek bio zanimljiv, nema sta, iako ga mrzim, jasna mi je njegova inteligencija. Kao pravnika ga cenim, a kao zajebanta mozda i vise. Secam se kad je Djindjicu u skupstini rekao posto je ovaj doveo Bozu Djelica da je doveo Mikija Mausa iz Eurodiznilenda. Svi su se smejali, i pozicija i opozicija. Bilo je zabavno, mora se priznati.
 
Pa i ja ne verujem da je inspirator(to ce pre biti Kostunica&co.) vec kao nekoga ko je imao informacije sta se sprema. Prema tome moze samo da bude saucesnik, ili neko ko nije prijavio saznanja o krivicom delu. A ne inspirator. Za to nije imao mogucnosti(vlast, sluzba i ostalo).



Da je rekao pasce vlada, to je jedna stvar, ali krvavo prolece, to ne sluti na raspad vlade, vec na krv-ubistvo, ranjavanje i slicno.

Sto se tog dela tice, sve je detaljno objasnjeno u optuznici.
Donesen je novi zakon o ogranizovanom kriminalu, zemunci su bili pod prismotrom i spremalo im se hapsenje. Bili su u svadji sa Cumetom, probali da ga ubiju, ovaj pobegao iz zemlje zbog toga. U Ceskoj je davao izkaz tuziocu, i to je zavrseno u toku noci, a ujutru je bio atentat. Zato su odmah znali ko je iza toga, ta famozna 2 sata o kojima se prica.
Drugi je problem bio sto su par nedelja pre toga otisli u stekove(zbog moguceg hapsenja) i policija nije tacno znala gde su(Bagzi je nestao odmah po pustanju iz zatvora posle limesa). Treci metak je samo pokusaj rusenja optuznice i nista vise. A koji su dokazi nestali inace? Koliko znam nije toga bilo?
Status svedoka saradnika je bas uveden novim zakonom, to je svuda u svetu praksa. Najjace dokaze protiv neke grupe upravo moze da ti da neko ko je i sam bio clan grupe.
Sto se tice rusenja zgrade, to je i meni misterija. Nemam pojma ko je to i zasto radio?

Imas ubijenog svedoka Kuju Krestorca(drzao je valjda pekaru u blizini), coveka koji ih je video da istrcavaju iz zgrade odmah po atentatu. Dao je iskaz i malo posle toga je ubijen.

Pa raspitaj se malo i videces otkud oni u vezi sa Seseljem.Limun mu je bio telohranitelj na primer.:mrgreen:

Citao si obrazlozenje presude??
Ja nisam.Licno vise verujem izjavi advokata optuzenih, da je u pitanju neverovatno krsenje zakona, i donosenje presude samo na osnovu indicija.
Mozda si primetio da je prica o trecem metku izasla iz usta Djindjicevog telohranitelja, a nikako od nekog lica koje je zelelo da srusi optuznicu.
Ne cini li ti se malo cudnim, sto je njegova prica o trecem metku nestala ISTOG onog trenutka kada je dobio visoku funkciju u DS-u(i sam sam bio iznenadjen kada sam to saznao preko TV-a mislim)?
Ne cini li ti se malo suvise cudnim sto je od 11 000 uhapsenih u akciji Sablja, ubijena SAMO dvojica NAJVAZNIJIH aktera?
Sto je treci, koji je bio sa njima do zadnjeg trenutka uspeo da pobegne, i da se posle odredjenog vremena , kada je zafalilo argumenta ,odjednom pojavi na sceni kao zasticeni svedok?
Prica o krvavom prolecu, je po mom misljenju, stvar Seseljeve retorike......On je mnogo puta u svojoj politickoj karijeri tako nesto najvljivao....I u vezi Milosevica, u vezi Mire Markovic, u vezi Djindjica.Kada to pricas skoro svake godine, nesto od toga ces i pogoditi, zar ne?
AKO su zemunci pod prismotrom, kako se onda dogodilo da uopste organizuju to ubistvo??????????
Sto se dokaza tice, nestalo je ZRNO koje je pogodilo Djindjica, kojim se moglo utvrditi skoje je strane dosao......
Za Limuna.........Dobro , bio je Seseljev telohranitelj..Koliko znam, jedino cime se bavio je kriminal, kao i mnogi drugi telohranitelji politicara tog vremena.
A STA JE DANAS, kada vise NIJE telohranitelj Seselja?

Zakon o organizovanom kriminalu jasno kaze, da status zasticenog svedoka NE MOZE dobiti lice koje je ucinilo najteza krivicna dela, ili bilo VODJA kriminalne grupe.Cume je bio umesan i u izvrsenje ubistava, i bio je vodja kriminalne grupe.....(Kao i Mutavi u svojoj grupi iz novog Sada)
Zar nije cudno da je njegova rec, i iskaz presudio ostalim clanovima ISTE grupe?????
 
Poslednja izmena:
Super ako hoće.
Daj njegovo ime pa da javim ljudima iz haške kancelarije, da ubrzamo to nekako ako se može:D

Ma, baš ću tebi dati njegovo ime.
Inače haškoj kancelariji je on odavno poznat, kao i tužilaštvu za ratne zločine i Srbije i BiH, ali sem Bosanaca, za sada ga, još niko nije zvao da svedoči.
Šta ćeš... Nije interesantan Hagu, kad može da svedoči samo o zločinima nad Srbima. Koga to još interesuje? Da je obratno, siguran sam da ne bi silazio sa klupe za svedoke. Vukli bi ga iz procesa u proces, kao što rade sa ovim nesrećnim turcima.
 
Znači samo su igrali šah?
Upoznali se slučajno, ispostavilo se da su i "zemunci" i šešelj ljubitelji šaha i tako se rodilo prijateljstvo:mrgreen:
U toku igre ispričali su mu da se bave malo drogom, malo oružjem, kradjom kola, pa ako nešto zatreba....tu su:lol:
Zaboravljaš da je, u doba kada se razvilo to srdačno prijateljstvo, šešelj bio vlast.
Koji je interes šešelja da sa njima igra šah, a ne recimo sa Tomom i Vučićem?:roll::lol:
Sportski rivalitet?:rotf:

Ako stvarno veruješ u ovo što si pisao još si ludji nego što sam predpostavljao:super:

Ja stvarno ne mogu da shvatim nacin na koji ti izvrces cinjenice........
Pa prema DS vlasti Cume, Siptar, Kum su bili UVAZENI clanovi drustva sve do atentata.....
Ili ti mozda mislis da je Seselj trazio njih da igra sah????
Ili su mozda oni zbog svojih interesa, trazili njega?????Ulizivali se, pokusavali da se sprijatelje?
Pa kad nisu nasli korist od toga(za sve ove godine niko nije ni pomenuo njih u vezi), onda su se okrenuli DOS-u.
 
Тотално дебилна констатација.

Они ће га тамо задржати на суђењу ако треба и 20 година, до краја жива ће трајати то суђење...

**********************

Зна ли се колико тужилашто планира да изведе сведока?

Tužilaštvo mora da završi izvođenje dokaza optužbe u novembru, a najkasnije u decembru ove godine. Zatim Šešelj nastupa sa izvođenjem dokaza odbrane, što bi trebalo da se završi u leto sledeće godine. Zatim sledi presuda.

Naravno, sve ovo ako pre toga ne bude pronađen mrtav u zatvorskoj ćeliji.
 
Evo zanimljiv detalj.
Pana, Seseljev telohranitelj, a kum Vucicev je zastupao Siptara i Lukovica u procesu legalizacije Silerove, koja je naravno bespravno podignuta.:mrgreen::mrgreen:

Koliko znam, Panic je davno davno iskljucen iz SRS-a.Davno pre nego je Silerova i podignuta.
Takodje mi nije poznato da je on Vucicev kum, mada to nema veze sa kontekstom price.
 
Doktor prava ne zna engleski....:hahaha::rotf::rotf:
Gde je kupio diplomu, na buvljaku???:super:

Divno što izvališ nebulozu, pa sam sebi dižeš palčeve.

On je doktorirao kada to baš nije bilo jednostavno i kada se doktorska disertacija morala braniti pred eminentnim stručnjacima.
Poznato je da je bio najmlađi doktor nauka u istoriji Jugoslavije, zbog čega mu je lično Tito čestitao. Od tada se prepričava anegdota vezana za taj događaj. Tito mu je čestitao rečima: "Čestitam, doktore". Na šta mu je Šešelj odgovorio: "Hvala, majstore", aludirajući na to da je Tito običan bravar.
 
On je oduvek bio zanimljiv, nema sta, iako ga mrzim, jasna mi je njegova inteligencija. Kao pravnika ga cenim, a kao zajebanta mozda i vise. Secam se kad je Djindjicu u skupstini rekao posto je ovaj doveo Bozu Djelica da je doveo Mikija Mausa iz Eurodiznilenda. Svi su se smejali, i pozicija i opozicija. Bilo je zabavno, mora se priznati.

Bravo! Ti si shvatio poentu ove teme.
 
Divno što izvališ nebulozu, pa sam sebi dižeš palčeve.

On je doktorirao kada to baš nije bilo jednostavno i kada se doktorska disertacija morala braniti pred eminentnim stručnjacima.
Poznato je da je bio najmlađi doktor nauka u istoriji Jugoslavije, zbog čega mu je lično Tito čestitao. Od tada se prepričava anegdota vezana za taj događaj. Tito mu je čestitao rečima: "Čestitam, doktore". Na šta mu je Šešelj odgovorio: "Hvala, majstore", aludirajući na to da je Tito običan bravar.

Ali zato ne zna engleski i nije ga blam da prizna...:super:
Na pravnom je engleski obavezan ispit...:hahaha:
Mozda kupio diplomu u zenichkom kazamatu, trampio za odredjene usluge...:rotf::rotf:
 
Poslednja izmena:
Citao si obrazlozenje presude??
Ja nisam.
Ne celo naravno ali ono sto me zanimalo to sam citao. I izjave svedoka i svedocanja optuzenih.
Licno vise verujem izjavi advokata optuzenih, da je u pitanju neverovatno krsenje zakona, i donosenje presude samo na osnovu indicija.
I da je sve namesteno, opet imas izjavu Krestorca, covek ih video svojim ocima kako istrcavaju iz zgrade i pale kolima. Plus sto je tih dana opremao radnju i vidjao ih je svaki dan po okolini. Ne mozes reci da je to slucajnost. I da, ubijen je kasnije....
Mozda si primetio da je prica o trecem metku izasla iz usta Djindjicevog telohranitelja, a nikako od nekog lica koje je zelelo da srusi optuznicu.
Ne cini li ti se malo cudnim, sto je njegova prica o trecem metku estla ISTOG onog trenutka kada je dobio visoku funkciju u DS-u(i sam sam bio iznenadjen kada sam to saznao preko TV-a mislim)?
Nije dobio funkciju u DS-u, vec ga je Jocic unapredio u savetnika za bezbednost. A to jeste tek sumnjivo....
Ne cini li ti se malo suvise cudnim sto je od 11 000 uhapsenih u akciji Sablja, ubijena SAMO dvojica NAJVAZNIJIH aktera?
Da, ali to je opet pitanje za MUP i BIA iliti DSS. I jeste cudno.
Sto je treci, koji je bio sa njima do zadnjeg trenutka uspeo da pobegne, i da se posle odredjenog vremena , kada je zafalilo argumenta ,odjednom pojavi na sceni kao zasticeni svedok?
Bio je uhapsen u Grckoj, pa sta da radi, ili da svedoci ili da ide u tvorza.
Prica o krvavom prolecu, je po mom misljenju, stvar Seseljeve retorike......On je mnogo puta u svojoj politickoj karijeri tako nesto najvljivao....I u vezi Milosevica, u vezi Mire Markovic, u vezi Djindjica.Kada to pricas skoro svake godine, nesto od toga ces i pogoditi, zar ne?
Ako ti tako mislis, ja se ne slazem sa tim.
AKO su zemunci pod prismotrom, kako se onda dogodilo da uopste organizuju to ubistvo??????????
Rekoh vec, bili pod prismotrom, a onda su par nedelja pred atentat zapalili po stekovima, i od tada panduri(kako koji) nisu znali gde su.
Sto se dokaza tice, nestalo je ZRNO koje je pogodilo Djindjica, kojim se moglo utvrditi skoje je strane dosao......
Koliko se secam, Nemci su radili izvestaj i sve utvrdili bez greske. Te price su proturali oni kojima se bas i nije svidelo to sto ce ortaci da im popiju po 40 dina....
Za Limuna.........Dobro , bio je Seseljev telohranitelj..Koliko znam, jedino cime se bavio je kriminal, kao i mnogi drugi telohranitelji politicara tog vremena.
Eto resenja kako se svi oni lepo znaju sa Seseljem...Plus ovaj sto je Vucicev kum...Lepa ekipa, za sah, politiku i kriminal....
Zakon o organizovanom kriminalu jasno kaze, da status zasticenog svedoka NE MOZE dobiti lice koje je ucinilo najteza krivicna dela, ili bilo VODJA kriminalne grupe.Cume je bio umesan i u izvrsenje ubistava, i bio je vodja kriminalne grupe.....(Kao i Mutavi u svojoj grupi iz novog Sada)
Zar nije cudno da je njegova rec, i iskaz presudio ostalim clanovima ISTE grupe?????
Nije samo to presudilo....Imas dokaza jos koliko hoces....Samo ako hoces da ih vidis....
Koliko znam, Panic je davno davno iskljucen iz SRS-a.Davno pre nego je Silerova i podignuta.
Takodje mi nije poznato da je on Vucicev kum, mada to nema veze sa kontekstom price.
Ucestvovao u legalizaciji, bio clan ili ne nema veze, bitno da zna ljude...A ima veze kako nema, kumstva sa krimosima i ostalo, jos jedan dokaz da su se svi oni znali...
 

Back
Top