Koliko košta spomenik Stefanu Nemanji i dalje tajna: iako, je bilo saopšteno da će podatak o tome biti tajna do 2023. Rok je očigledno probijen

Занимљиво да сте толико огорчени на оно што је ново (у праву сте за 80% ствари) а нико да помене старе наказе и промашаје, то је прошло 'онако', без отпора а стоји и данас, без критике.
Да ли сте стекли мозак тек пре пет минута или сте га имали и раније?
 
Занимљиво да сте толико огорчени на оно што је ново (у праву сте за 80% ствари) а нико да помене старе наказе и промашаје, то је прошло 'онако', без отпора а стоји и данас, без критике.
Да ли сте стекли мозак тек пре пет минута или сте га имали и раније?
novo samo za skorojeviće i ljude bez ukusa... ;) :cool:
 
novo samo za skorojeviće i ljude bez ukusa... ;) :cool:
Шта хоћеш да кажеш? Да је све што је склепано раније ок, само ти ново смета.
Ја нисам поводљиви дебил па су ми новобеоградски блокови (61,2,3,) једнако грозни као и БНВ, с тим што је ово друго макар још увек цело и читаво.
 
Шта хоћеш да кажеш? Да је све што је склепано раније ок, само ти ново смета.
Ја нисам поводљиви дебил па су ми новобеоградски блокови (61,2,3,) једнако грозни као и БНВ, с тим што је ово друго макар још увек цело и читаво.
Da, ali ja sam selektivan, samo si to propustila da registruješ, a ti si neselektivna, što mnogi i nisu propustili da registruju. ;) :cool:
 
Ne smeta promena naziva ulica, kako koja šušumiga dodje u lokalnu samoupravu, pa pravda pare koje mu stigle od nekog koljača sa zapada....Da mi neko objasni kako je od "Srpskih vladara" glavna ulica dobila ime "Kralja Milana" ....što košta nas, a pare je uzeo sam bolesnik....
I zašto mi plaćamo plate srpskim neprijateljima u državnoj upravi, umesto engleske ambasade čiji su predstavnici?
 
Da, ali ja sam selektivan, samo si to propustila da registruješ, a ti si neselektivna, što mnogi i nisu propustili da registruju. ;) :cool:
Да, ја сам свеобухватна, другим речима - објективна. Смешно је потезати једно а аболирати друго.
 
Да, ја сам свеобухватна, другим речима - објективна. Смешно је потезати једно а аболирати друго.
Pa ko šta abolira, samo si ti pristrasna. Nije svet počeo od nas, ali ne treba ni deci da ostavimo ruglo. Ne budi mangov.
 
a "lepota" spomenika je subjektivna, nekome se sviđa nekome ne.
Meni je ok.

kako postaviti cenu na takvu umetnost , ova bronzana statua "Čovek pokazuje prstom" - L'Homme au doigt
iz 1947g prodata je za 140 miliona dolara 2015g na aukciji. :eek::mrgreen:

200507120621-01-expensive-sculptures-at-auction.jpg
 
Poslednja izmena:
Пронађи место за станицу у центру и ширем центру града.
Нема.
Ово старо да остане такође није могло.
Zašto nije moglo, zbog Perionice Na Vodi?
 
ti uvek očekuješ da ti neko nešto smisleno odgovori na tvoje padobranske nebuloze, pa se kao silno razočaraš..... :rotf: a idi begaj. :cool:
ne očekujem da se svaki debil kači na moje postove....ali debili imaju svoje razloge....da napadaju lično jer nemaju argumente osim bolesne mržnje prema svemu srpskom....
 
ne očekujem da se svaki debil kači na moje postove....ali debili imaju svoje razloge....da napadaju lično jer nemaju argumente osim bolesne mržnje prema svemu srpskom....
opet napriča svašta, koješta.... i ništa. uzmi popij nešto, umiri se, dobro je za krvotok. popalićeš sve dugmiće od tolkoga hejta, nije to dobar izbor radijacije.
 
Zašto nije moglo, zbog Perionice Na Vodi?
Није могло јер је анахроно, застарело, нефункционално и јер квари излаз на реку. Наведи ми европску престоницу која на обали уместо шеталишта има шине и складишта. У центру града.
 
A videli smo šta ste ostavili deci....pacovsko gnezdo u sred grada.
Da nije slučajno lepše bilo ono što ste negovali na savi? Ili je možda problem u kradji državne imovine ili čekanju dobrog mita za gradsku lokaciju?
Kome ste izdavali pacovsko gnezdo na savi? Je l isto kao Djilas sto je "izdavao" autopijac 10 godina?
 
Није могло јер је анахроно, застарело, нефункционално и јер квари излаз на реку. Наведи ми европску престоницу која на обали уместо шеталишта има шине и складишта. У центру града.
ma bre, pacovsko gnezdo koje su izdavali privatno kao skladišta....
 
Seljačke džukele koje vikendom idu u svoja sela su postavljene na stručna mesta i mesta u pravosudju kao veliki stručnjaci i dovoljno nepismeni da nemaju pojma šta rade dok potpisuju za sitne pare mafijaškom društvu velike pljačke...decenijama seljaci odlučuju o životu u gradovima....
 

Back
Top