Zašto smo dozvolili da je opozicija u Srbiji lošija od režima iako nema nikakve poluge vlasti i odlučivanja?

nesko101

Elita
Poruka
18.175
AUTORSKA
Prosto moje lično mišljenje je da sam narod nije svestan da je u globalu postao bukvalno loš ili proizvodno škart.
Loš u pogledu budućnosti,dostvojansva i očuvanja onog čemu je ostavljeno u obavezi da sačuva i održava.
Životna sredina,terotorija države, jedinstvo jednog naroda na teritoriji same Države,zajedničko delovanje kada je borba protiv unutrašnjeg i spoljnog neprijatelja.I na samom kraju zajednička strategija kao pobediti neprijatelje sve je to nestalo i nema ko da tvori.
 
Pa ko je lud da dozvoljava bolju opoziciju od sebe?
Ovako ima prostora za razvoj Srbije...
Opozicija dobije nesto sto je losa, a onako ne bi dobila nista...sta da rade losi ljudi?
Ovako lepse zive nego igde na svetu...

Otud Srbija postaje sve lepse mesto za zivot losih ljudi...
amerika je po to pitanje svetski prvak.
 
Nema neke velike razlike između onih u opoziciji i vlasti, manje više bilo ko od njih da dođe na vlast radiće jedno te isto (tj. radiće za sopstveni interes).
Naše društvo je samo po sebi s'ebano, te je teško da iz mulja ispliva neko kvalitetan u smislu da se razume vođenje unutrašnje i spoljne politike + da ima kičmu da izgura svoju autentičnu priču.

Mada ne verujem ni da je sve tako crno, mislim da će se pojaviti neko ko može sa izvuče zemlju iz govana kroz jedno 10 do 12 mandata
 
Zato što su bili režim i toliko se ogadili ljudima da su zapravo ovi sad došli na vlast samo zato što je velika većina ljudi glasala protiv DS, a ne za SNS.

Sad, druga je tema u šta se ovo pretvorilo i što je pola bivšeg DS u SNS sad, to je tek tragična sudbina naša.

Ono što je činjenica je da ljudi neće ove face, ljudi neće Đilasa, gadi im se sa razlogom i dokle god on lično to ne shvati i ne od*ebe od opozicije, nema ovde ničega.
 
AUTORSKA
Prosto moje lično mišljenje je da sam narod nije svestan da je u globalu postao bukvalno loš ili proizvodno škart.
Loš u pogledu budućnosti,dostvojansva i očuvanja onog čemu je ostavljeno u obavezi da sačuva i održava.
Životna sredina,terotorija države, jedinstvo jednog naroda na teritoriji same Države,zajedničko delovanje kada je borba protiv unutrašnjeg i spoljnog neprijatelja.I na samom kraju zajednička strategija kao pobediti neprijatelje sve je to nestalo i nema ko da tvori.

Мислим да смо постали стари и немоћни у суштини.
 
Pa ko je lud da dozvoljava bolju opoziciju od sebe?
Ovako ima prostora za razvoj Srbije...
Opozicija dobije nesto sto je losa, a onako ne bi dobila nista...sta da rade losi ljudi?
Ovako lepse zive nego igde na svetu...

Otud Srbija postaje sve lepse mesto za zivot losih ljudi...

Невероватно али убиствено тачно промишљање.
 
Мислим да смо постали стари и немоћни у суштини.

To se u običnom narodu zove "postali vagine".

Nisu ni ostale nacije u Evropi mlade preterano, pa eno Nemačka, Francuska, štrajk i to masovan, ovde ko se ponudi dobije još batinaše vlasti protiv.
 
AUTORSKA
Prosto moje lično mišljenje je da sam narod nije svestan da je u globalu postao bukvalno loš ili proizvodno škart.
Loš u pogledu budućnosti,dostvojansva i očuvanja onog čemu je ostavljeno u obavezi da sačuva i održava.
Životna sredina,terotorija države, jedinstvo jednog naroda na teritoriji same Države,zajedničko delovanje kada je borba protiv unutrašnjeg i spoljnog neprijatelja.I na samom kraju zajednička strategija kao pobediti neprijatelje sve je to nestalo i nema ko da tvori.

I opet grešiš, nije narod loš, već samo oni loši iz naroda mogu prihvatiti zahteve onih koji kontrolišu opoziciju

Ima tu i istinskih patriota koji odlično obavljaju povereni zadatak
 
Он сигурно није такав зато се и пита окле тол’ко будалетина отале.
Ne brate on je to rekao zato što ga boli moje pravedno tumačenje.
A ujedno želi da ospori moj kredabilitet a svoj kukavičluk da prikrije.
 
I opet grešiš, nije narod loš, već samo oni loši iz naroda mogu prihvatiti zahteve onih koji kontrolišu opoziciju

Ima tu i istinskih patriota koji odlično obavljaju povereni zadatak
Pristaneš na ucene i ponižavanja i još prihvatiš da glasaš pod tim uslovima i opozicija se tako ponaša i onda po tebi to nije loš narod?
 
Inace narod je navucen da se drzi novih pravila...
Po novoj crvenkapi , vuk ne sme biti ubijen jer je zasticena zivotinja...
Dakle posto pojede baku , vuk se radi nove price mora udaljiti na pasivan nacin iz price...tj ukazala se prazna stambena jedinica, dolazi crvenkapa i nailazi sgodan lovac, i bajka moze da pocne......
Vuk je tu da oslobodi emociju crvenkape prema novom ucesniku ....
Kod malih vukova tj kod Vucica , taj scenario ne prolazi , pa se mora smisliti neki drugi nastavak....
Imamo mi bajke u kojima naleti medved i otera vuka, sto me zabrinjava jer podseca na realnost koja je ratoborna, ili naidje divlja svinja koja otera vuka, sto opet podseca na realnost i opet je ratoborna....samo malo manje....
Zla kraljica je tu , ali nije faktor, a patuljci su spremni za eventualno rudarenje...
 
The unknown future rolls toward us. I face it, for the first time, with a sense of hope. Because if a machine, a Terminator, can learn the value of human life, maybe we can too.
Putujući nepoznatoj budućnosti u susret, po prvi put je iščekujem s osjećajem nade. Jer ako -U-staša Čvarak može prepoznati vrijednost SNS-a, možda je mogu prepoznati i Srbi.


:heart2::heart2::heart2:

Sve vam je braćo mila, Sarah davno prorekla.

🐈
 
Poslednja izmena:

Back
Top