Roditelji i sex!?!

kada sam bila manja i imala extra odnos sa mamom, ona je pricala sa mnom o svemu...posle smo prestale uopste da komuniciramo...kada bih pocela sa tatom da pricam, ja mislim da bi on skocio kroz prozor od sramote... :lol: a kada bih spavala sa deckom i rekla mami, ona bi mene bacila kroz prozor....
 
Svaka ozbiljnija veza se svodi na sledece: imam veliko poverenje u nju. Da ne radi nesto sa strane, a ako i radi, zna da cuva, na prvom mestu, svoju glavu. A drugo vadim ga na vreme :mrgreen:

Treca stvar je prebaciti finansije na kontraceptivne pilule. Em te mesecno izadje mnogo manje, em nivo zadovoljstva drasticno raste ;)
 
@KLL
Ne postoji to poverenje koje ce mene odvratiti od kondoma... zajebi... zene su to (koliko god ovo jadno zvucalo)... prva riba sa kojom budem spavao bez kondoma moze da bude sigurna da cu je zaprositi ;)
 
Kad_LupimLupim:
Svaka ozbiljnija veza se svodi na sledece: imam veliko poverenje u nju. Da ne radi nesto sa strane, a ako i radi, zna da cuva, na prvom mestu, svoju glavu. A drugo vadim ga na vreme :mrgreen:

Treca stvar je prebaciti finansije na kontraceptivne pilule. Em te mesecno izadje mnogo manje, em nivo zadovoljstva drasticno raste ;)

ma extra...posto ga ti vadis ''na vreme'', jednom ce riba da ti zatrudni,a tebe ce bas boleti k..... za to! i zasto bi samo ona imala odgovornost da pije pilule!? zato sto si ti neodgovoran, i ''bolji ti je feeling bez kondoma'' !? ma daj....
 
aNjuSkA-bg:
ma extra...posto ga ti vadis ''na vreme'', jednom ce riba da ti zatrudni,a tebe ce bas boleti k..... za to! i zasto bi samo ona imala odgovornost da pije pilule!? zato sto si ti neodgovoran, i ''bolji ti je feeling bez kondoma'' !? ma daj....
Pa jes' bolji i meni i njoj, sta ces vise (:

I da, da... svi su muskarci bezosecajna neodgovorna djubrad ;)
Ok, razapnite me na krs' slobodno :P

Btw, sta da ti dam? :)
 
Kad_LupimLupim:
Pa jes' bolji i meni i njoj, sta ces vise (:

I da, da... svi su muskarci bezosecajna neodgovorna djubrad ;)
Ok, razapnite me na krs' slobodno :P

Btw, sta da ti dam? :)
eeeeeeee...............ne moze to javno,bolje nek ti napise na PP.........ne mora sav narod da zna...........mozda je neka sramota u pitanju:-D :-D :-D :-D
 

Back
Top