Puder - tečni, kompaktni, mineralni...

probala i ja, maybelline mi je najgori
ustvari garnier nisam probala jer nema testera
probala maybelline, deborah koja je fina i loreal koja je naravno najbolja od svih

Hm, meni je najgori Garnier, zatim Maybelline (to sam imala i koristila, prosledila nepotrošeno dalje jer mi je gušilo lice - eto, baš tako sam se osećala), zatim bih rekla za Deborah da je sasvim solidna, dok L'oreal koristim već drugi put i neću da je menjam. Svaka moguća preporuka od mene!
 
У колико нијанси се продаје лореалова тонирана крема?
Пробала сам је раније и чини ми се да је била ок, да ли ми је можда кожа била осунчанија или сам наишла на неку свјетлију нијансу, али од ових које сада налазим по парфимеријама, све су превише тамне и уопште се не прилагоди кожи
 
ja i dalje nemam pojma..
nista dok se ne stavi na lice..
jedino sto me je malo iznenadilo (ili ja dugo nisam kupovala sminku) je cena - malecna kutijica 1.000 i nesto din..

Meni je na fotografijama blogerki sa interneta izgledalo kao da će bočica biti velika.
Jeste drugačije kada se stavi na lice sigurno nego kad probaš prstohvat na šaci, ali svejedno čisto sumnjam da ću ga kupiti.
Posebno zato što već imam sjajan L'orealov tečni puder i sporo ga trošim, ući ću sigurno u 2013-u sa njim.
 
У колико нијанси се продаје лореалова тонирана крема?
Пробала сам је раније и чини ми се да је била ок, да ли ми је можда кожа била осунчанија или сам наишла на неку свјетлију нијансу, али од ових које сада налазим по парфимеријама, све су превише тамне и уопште се не прилагоди кожи

Nude magique postoji u dve nijanse, mislim da je medium bolji izbor.
U toku skidanja letnje boje sa kože je baš lepo i postupno pratila moje preomene tena, prilagođavala im se super.
 
Meni je na fotografijama blogerki sa interneta izgledalo kao da će bočica biti velika.
Jeste drugačije kada se stavi na lice sigurno nego kad probaš prstohvat na šaci, ali svejedno čisto sumnjam da ću ga kupiti.
Posebno zato što već imam sjajan L'orealov tečni puder i sporo ga trošim, ući ću sigurno u 2013-u sa njim.

Baby, sto se tecnog tice - ok,
nego mi je kutijica sa kompaktnim nekako mala..:think:
 
U 90% slucajeva koristim kompaktni puder....Ako neko zna za neku nijansu pod nazivom shell bisque, a bilo koja firma da je u pitanju, neka napise...Koristila sam pre 15ak god od firme Amway kompaktni Shell Bisque i takvu nijansu posle vise nigde nisam nasla...Inace koristim neke medium tonove slicne mojoj puti koja je prirodno svetlija...
 

Revlon Colorstay ima isto pakovanje, bez pumpice - stvarno zna da bude odvratno, mada sam se sad vec navikla tj razvila svoju tehniku. ALI... i dalje mi je omiljeni puder.
Danas sam ga stavila negde oko 12 posle sam bila na rucku kod rodjaka, pa sam otisla kod bolesne poznanice na kafu... pa sam bila kod bake. Sad sam stigla kuci pre sat vr i uskoro idem u piceriju. Nisam ni trebala da pipnem lice - jedino sto sam sad stavila malo pudera u prahu na nos, ostalo deluje totalno isto kao u 12h. ;) Puder u prahu stavljam samo na nos kad koristim Colorstay. Zbog masnije T zone, ostalo je perfektno i bez.
Naravno ni oci nisam sminkala opet... a to je zbog Artdeco baze.
 

naleteh na ovo, a već smo pretresle temu
mada nije zgoreg :)

Ona kaze da Loreal nema zastitu od sunca, ali BB krema - bar ona za nase trziste ima spf 12 zastitu. Ali za sve ostalo sto je rekla se slazem skroz. Stvarno se ne presijava bas brzo. Ali ja recimo nisam primetila nikakvu hidrataciju od nje. I da, ne bi preporucila nikome da stavi 2 sloja od ove BB kreme. Ne deluje bas najprirodnije tako. Dosta je 1 sloj a ostalo pokriti korektorom.
 

Back
Top