Puder - tečni, kompaktni, mineralni...

deborin je odlican, onaj koji ima i ogledalo u kutijici....preporucujem....
Hvala ti mnogo, je l' misliš na ovaj:

http://1.***************/-5_LKOf6pJUw/TynMNbEiQhI/AAAAAAAAHGk/xiWZ91av9Aw/s1600/deborah-milano-new-skin-wet-and-dry-compact-foundation.jpg

Pogledaću kakva mu je cena ovih dana, mada moram baš mnogo da štedim novac narednih meseci i budem ekonomična, a tečni, iako trošim, kao da se sam od sebe refijluje, ne primećujem da je potrošeno imalo sadržaja bočice. :lol:
 
Samo usputno da podelim sa vama jako simpatično pakovanje kompaktnog Paul&Joe kompaktnog pudera, naišla sam na ovu sličicu slučajno i dopala mi se a lot:

paul-joe-kitten-collection-matte-pressed-powder-open.jpg
 
Hvala ti mnogo, je l' misliš na ovaj:

http://1.***************/-5_LKOf6pJUw/TynMNbEiQhI/AAAAAAAAHGk/xiWZ91av9Aw/s1600/deborah-milano-new-skin-wet-and-dry-compact-foundation.jpg

Pogledaću kakva mu je cena ovih dana, mada moram baš mnogo da štedim novac narednih meseci i budem ekonomična, a tečni, iako trošim, kao da se sam od sebe refijluje, ne primećujem da je potrošeno imalo sadržaja bočice. :lol:

da taj....odlican puder, ja sam ga platila oko 1000 din...
 
Koji da uzmem: Bourjois Healthy Mix ili Loreal True Match?

Za kombinovanu kozu. Znaci da ne istice suve delove ali da se ni ne presijava brzo. I naravno da solidno prekriva. Zelim da kupim nesto novo za prolece i treba mi nov puder jer sve sto imam trenutno mi je malo svetlo, vec mi se pocela menjati koza kako cesto izlazim na sunce. :) Healthy Mix sam vec probala ali nisam ga testirala onako "ceo dan". True Match nisam nikada koristila.
 
Videcu cene ali me najvise privlaci HM serum tj nova verzija HM pudera. Osim ako naletim na dobro snizenje Loreala ili ako mi ne odgovaraju nijanse, onda cu isto da uzmem Loreal.

Nekako jedva cekam da kupim novi tecni puder ... shopping jej :D Razmisljala sam da li da uzmem Revlon Colorstay opet ali mislim da mi sad ne treba toliko tezak puder, dolazi lepo vr. A to sto mi je ostalo ce posluziti kad izlazim ili radim uvece negde, jer mu ipak najvise verujem.

MaxFactor Facefinity skoro nikad ne koristim... Vidi se kad izadjem na prirodno svetlo da sam nasminkana bas... i jako isusuje kozu. Pre sam bila zadovoljna a sad ne znam sta cu sa njim... Potrosicu ali ne znam kada.:confused:
 
Neka preporuka za puder ili bb ili koju vec kremu za jako suvu kozu,narocito u t zoni?Koristim Garnier bb ali kao da se koza zasitila ili sta vec.Inace mi je cista koza,samo imam blago crvenilo po obrazima i ostalim delovima lica nesto kao blaga rozacea, mislim da se tako kaze,znaci nista preterano izrazeno samo malo crvenilo.
 
Moja preporuka je da ne uzimas Max Factor jer njihovi tecni puderi su mi uvek isusili kozu. Colour Adapt, Lasting Performance, taj sa serumom ne secam se kako se zove bio je los svakako, a najnovije FaceFinity.
Koristila sam skoro samo njihove pudere kao tinejdzerka bas zbog toga, onda sam imala masniju kozu :D Ali sad vec ni meni ne odgovaraju.
Eto ne znam koliko sam ti pomogla :D
Lumi verujem da je za suvu kozu posto sam probala tester u drogeriji i sijala sam kao disko kugla 3h kasnije, ne toliko kao od Avon BB kreme ali dosta (Avon BB krema je isto za suvu kozu, definitivno).

A da i dodacu jos da ne uzimas Loreal BB kremu jer ne hidrira dovoljno, ni blizu kao Garnier. Mislim, meni je odlicna ali bas zato ti kazem :D
 
Poslednja izmena:
...Nijedan puder ili BB krema ne pruza dovoljnu hidrataciju izrazito suvoj kozi i treba ih kombinovati sa odgovarajucim hidratantnim ili, ukoliko je potrebno (posebno tokom zimskih meseci), hranljivim kremama kao osnovom...Problem sa blagom rosacea-om moze se resiti na vise nacina: Primer-om (zelene nijanse), kombinovanjem BB kreme sa korektorom/kamenim puderom na kriticnim mestima, ili puderom vece moci prekrivanja...Prilikom izbora proizvoda, najbolje je rukovoditi se naznakom na samom proizvodu (kakvom tipu koze je namenjen), konsultovati online iskustva potrosaca, pitati prodavca za preporuku i svakako probati proizvod na kozi, a za kupovinu se odluciti tek narednog dana, kada su utisci kompletni...Srecno!...
 

Back
Top