Puder - tečni, kompaktni, mineralni...

IMG_0001.jpg


...probala i ne znam sta da vam kazem, vise pokriva od omiljenog mi Healthy mix-a, ruznije mirise od njega, tezi je i tamniji, ne vuce na belicasto vec na zuckasto (preplanulo)...lice mi je cudno izgledalo, kao osuncano, previse ujednaceno i glatko jer je sama struktura pudera gusca od pudera koje ja redovno koristim ali ipak daleko je redji od Maxfactor-ovih proizvoda ali ipak, vidi se da cura ima puder na licu...tako da, koristicu ga uvece dok preko dana ostajem verna Healthy mix-u...
 
IMG_0001.jpg


...probala i ne znam sta da vam kazem, vise pokriva od omiljenog mi Healthy mix-a, ruznije mirise od njega, tezi je i tamniji, ne vuce na belicasto vec na zuckasto (preplanulo)...lice mi je cudno izgledalo, kao osuncano, previse ujednaceno i glatko jer je sama struktura pudera gusca od pudera koje ja redovno koristim ali ipak daleko je redji od Maxfactor-ovih proizvoda ali ipak, vidi se da cura ima puder na licu...tako da, koristicu ga uvece dok preko dana ostajem verna Healthy mix-u...

ne znam da li si probala smooth efect od MF....ja sam prezadovoljna....srednje pokrivanje, jako ga malo treba jer moze da se nanese jako tanak sloj, nemasan je....miris nista posebno, ni ne znam kakav je...jedina mana je sto ima jak malo nijansi pa sam a uzela najsvetliju pa je kombinujem sa avonovom podlogom bez uljaiz liniej za tinejdzere.....
 
IMG_0001.jpg


...probala i ne znam sta da vam kazem, vise pokriva od omiljenog mi Healthy mix-a, ruznije mirise od njega, tezi je i tamniji, ne vuce na belicasto vec na zuckasto (preplanulo)...lice mi je cudno izgledalo, kao osuncano, previse ujednaceno i glatko jer je sama struktura pudera gusca od pudera koje ja redovno koristim ali ipak daleko je redji od Maxfactor-ovih proizvoda ali ipak, vidi se da cura ima puder na licu...tako da, koristicu ga uvece dok preko dana ostajem verna Healthy mix-u...

:) e probala sam ga i prezadovoljna sam....istina, nista od mirisa, jace do srednje je pokrivajuci ali je jako dobar za masnu kozu, najzad....upravu si, mozda nije bas za dan ali je toliko lagan i fino prijanja da cu ga uzeti cim potrosim MF smooth efect...moze i jako malo da se stavi pa ne ostavlja efekat maske...ja sam probala beige boju i cini mi se da mi treba svetlija nijansa....
 
htela bih sa vama da podelim savet sta sam danas naucila u skoli sminkanja u vezi pudera :)
tecni puder se nanosi prstima ili cetkicom uvek prema dole,nikada u krug,kao recimo krema.i treba dugo,dugo utapkavati ,to dugo treba da bude vise od 5 minuta
zapravo ne znam ko toliko dugo to radi :)
i mogu ovde da se pohvalim:flert:
pojedinacno su pokazivali svakoj polaznici gde da stavi bronzer,koji sam ja mislila da sluzi da bi lice bilo kao osuncano
medjutim stavlja se da bi se dobile pravilne konture lica.kad sam ja dosla na red,jedino je meni rekla da mi ne treba bronzer,jer mi je lice pravilnog ovalnog oblika
eto,najstarija sam tamo,al dobih kompliment:D
 
htela bih sa vama da podelim savet sta sam danas naucila u skoli sminkanja u vezi pudera :)
tecni puder se nanosi prstima ili cetkicom uvek prema dole,nikada u krug,kao recimo krema.i treba dugo,dugo utapkavati ,to dugo treba da bude vise od 5 minuta
zapravo ne znam ko toliko dugo to radi :)
i mogu ovde da se pohvalim:flert:
pojedinacno su pokazivali svakoj polaznici gde da stavi bronzer,koji sam ja mislila da sluzi da bi lice bilo kao osuncano
medjutim stavlja se da bi se dobile pravilne konture lica.kad sam ja dosla na red,jedino je meni rekla da mi ne treba bronzer,jer mi je lice pravilnog ovalnog oblika
eto,najstarija sam tamo,al dobih kompliment:D

:) blago tebi, i ja bih da idem u skolu sminkanja...i ovako sam oapsnost za kucni budzet :)))) a tek sto bi bila kad bih se ozibljnije obrazovala vezano za sminkanje....
 
:) blago tebi, i ja bih da idem u skolu sminkanja...i ovako sam oapsnost za kucni budzet :)))) a tek sto bi bila kad bih se ozibljnije obrazovala vezano za sminkanje....
hvala,ovo je preko popusta,70% je snizenje bilo,a traje dva dana po tri sata.
vise je to zensko druzenje,ali prija :)
ipak sam ja do sada naucila puno o sminkanju,al nije lose cuti jos novih caka
 
Devojke Revlon Colorstay je definitivno najbolji puder do sad koji sam koristila. Perfektno (!) prekriva, dosta je vrlo malo i tako ne stvara zacementiran izgled - ozbiljno izgleda prirodnije na kozi nego Loreal BB krema. I traje CEO DAN!!! Stavila sam ga ujutro da bi ga testirala i uvece je izgledao isto, totalno isto. A znate kakvo je bilo vreme juce znaci em pakao, pece sunce ... em nekako tezak, vlazan vazduh... Imam jednu veliku bubuljicu sada - a korektor mi nije bio uopste potreban sa ovim puderom. Na bubuljicu sam stavila 2 tanka sloja i bamm.. nestala je.
Malo se specificno nanosi na lice, jer se puder vrlo brzo susi, ali nije tesko skontati...
Moja najiskrenija preporuka, istina je da je malo jaca cena...ja sam platila 1460din... ali ovo je nesto sto vredi svaki dinar.

Naravno i dalje cu koristiti BB kreme "za svaki dan" kad nije jako toplo ili kad idem na bazen, cisto jer je to zdravije za moju kozu. Ali ipak...
Jos jednom: topla preporuka!
 
Pa gledaj jedan lak imam: Powder Puff 008 Matt Suede i stvarno je kvalitetan i dosta dugo traje ali nisam sama birala boju i ne volim bas belo na noktima pa ga retko koristim. Ali imam taj lak vec 2 god i jos uvek je u super stanju... kvalitet sve isto. Samo eto ta boja nije moj stil.

http://1.***************/-q8x3HvoTf1w/T8vNow5Z_nI/AAAAAAAAB7U/wr-MHj9VJi0/s1600/Revlon+Powder+Puff+3+-+Copy.JPG
izvinjavam se za off topic ;)

Da istina je da Revlon proizvode ne prodaju bas svugde u Srbiji.. steta jer su odlicni.
 
Probaj definitivno, bar za one prilike da imas kad ti treba nesto sto traje i traje... tesko mi je da zamislim da neko bude razocaran sa ovim proizvodom :) Mozes da biras za suvu/normalnu ili kombinovanu/masnu kozu.
I pazi jer su one za suvu kozu tamnije. I ako pise da je isti broj/ime, malo su tamnije nijanse.
 

Back
Top