Puder - tečni, kompaktni, mineralni...

meni je ovaj savrsen :

img-thing


Odlicno prekrije,a niko ni ne primjecuje da imam puder :)
 
Koja je razlika između ove lorealove i garnieove?
Da li je prije tonirane kreme potrebna podloga zbog ravnomjernijeg upijanja, ili se one nanose drugačije nego tečni puder?

Garnierova je masnija, gušća i teža na licu, boji ga u svoju teksturnu nijansu, mada nije loša, fina je, sasvim okej.

L'orealova je savršena, ređa, bele boje sa sitnim plavičastim granulicama, a kad je naneseš na lice i kreneš da je razmazuješ, prilagođava se boji tvog tena i ne osećam da je imam.

Baš kao krema - puder, prijatna, lagana, sveža.

Idealna. :aha:

Mislim da pre nje nije potrebna podloga, ali nisam sto posto sigurna.
 
Batalila sam u poslednje vreme jako šminkanje, pa mi je trebalo nešto za zdrav, prirodan izgled i ovaj proizvod je upravo to što mi je trebalo. :)

...Hvala na preporukama, uvek je dobro cuti sto vise kritika i licnih iskustava za konkretan proizvod...Bilo dobro kada bi napisala kakav efekat na kozi daju i kakvom tipu koze/potrebama su namenjeni, odnosno, kakav je tvoj tip koze, jer je to informacija od presudnog znacaja...Ono sto je dobar izbor za, na primer, tinejdzerku koja ima masnu, problematicnu kozu i trazi potpuno pokrivanje, nece odgovarati sredovecnoj zeni suve koze koja je u potrazi za preparatom koji daje prirodan efekat (lako pokrivanje)...Mala sugestija koja ce svima vise pomoci... Jos jednom hvala dobroj volji...:)
 
Da, jesam, nego sam istovremeno napisala za Maybelline da mislim da ga nema u Srbiji, pa nisam znala na koji tacno mislis.

Ja sam za La Roche - kameni cula dobre komentare, nisam probala (mada cu mozda, ako imaju dovoljno svetle nijanse i ako nije neka cena..)

Pa ja bih tečni, nikad nisam koristila kamene, ne znam ni koji koliko pokriva, ništa :roll: Cena za tečni je oko 1900 i nešto, a kameni nisam gledala...
 
...Hvala na preporukama, uvek je dobro cuti sto vise kritika i licnih iskustava za konkretan proizvod...Bilo dobro kada bi napisala kakav efekat na kozi daju i kakvom tipu koze/potrebama su namenjeni, odnosno, kakav je tvoj tip koze, jer je to informacija od presudnog znacaja...Ono sto je dobar izbor za, na primer, tinejdzerku koja ima masnu, problematicnu kozu i trazi potpuno pokrivanje, nece odgovarati sredovecnoj zeni suve koze koja je u potrazi za preparatom koji daje prirodan efekat (lako pokrivanje)...Mala sugestija koja ce svima vise pomoci... Jos jednom hvala dobroj volji...:)

Nema na čemu, bako. :)

Da, slažem se da sam bila malo štura sa informacijama i da sam ih gotovo samo pohvalila, ali to je zbog slabe posećenosti teme.

Ranije, kad bih se raspisala, osetila bih da sam uzaludno ulagala trud. :)

Moj tip kože je taj da je osetljiva, nije ni suva, ni masna, samo osetljiva.

A ovaj Bourjois je, koliko znam, namenjen svim tipovima kože, ima sjajnu pokrivnu moć, dok L'orealov nije toliko dobar u pokrivanju nedostataka na licu koliko mu daje lep izgled, prijatan, obasjan svetlošću, prozračan. :)
 

Back
Top