psi u modi

U Beogradu nikako ne viđam njufove. Nigde ih nema.... Kakva šteta!
Ljudi misle da je moja Bajka (4.5 meseci) garov ili u najboljem slučaju šarac. Nije da mi smeta, čak je i ja povremeno zovem 'Garovčice moja!', ali zaista, kuda su deli njufovi !!!?
 
U Beogradu nikako ne viđam njufove. Nigde ih nema.... Kakva šteta!
Ljudi misle da je moja Bajka (4.5 meseci) garov ili u najboljem slučaju šarac. Nije da mi smeta, čak je i ja povremeno zovem 'Garovčice moja!', ali zaista, kuda su deli njufovi !!!?

Da, bas steta, i ja ih mnogo volim, cak razmisljam o nabavci jednog, zapravo jedne, samo ne znam gde i kako. A devedesetih ih je bilo vise, ili se bar meni cini.
 
i meni je drugarica rekla a neki put bide i snimak na tv-u ali sve to bude nesto kratko i povrsno. ako saznam na vreme ovog proleca kada ce se odrzati javljam svima a probacu da snimim, fotki ce biti naravno
 
da, bude nesto kratko, kao sacica entuzijasta i istinskih ljubitelja zivotinja, bla, bla, samo sto se ne nasmeju. Nekad cak ni ne procitaju kategorije u koje su "takmicari" bili podeljeni, mada tu ustvari nije bitno da se pobedi, da jeste, drzali bi rasne pse ili bi makar isli na Agiliti.
 
Pa narode, valjda će te doći u Niš:rolleyes:
Nekoliko puta sam već postavljal takvo nekakvo pitanje:?::?:, ali me svi lepo ignorišete:x:-x:shock:(manija gonjenja me hvata) :mrgreen:, pa se nadam da ću sada konačno dobiti odgovor.:P:P:roll::roll:
ja Baju sigurno dovodim, možda kao posmatrača (pošto ga ubi Donino teranje pa nije jeo ništa 15 dana, ni spavao ni mir jadan nije imao, uni ga jadnog nejjjebica, tako da trenutno ima radno ime Baja Bijafra, čak sam pokrenula i topic o tome gde sam dobila korisne saverte i utehu). Ako uspemo da se dovedemo u red, (premda kažu da ti radni psi treba da su malo mršaviji, meni se :heart: cepa kada ga vidim kao izgleda, da je nečiji, a ne moj i da ne znam zašto je takav okarakterrisala bi ga definitivno izgladnjivanim psom), naučimo da zauzmemio važan stav u ringu, eto nas kao takmičara, ali ibez toga sigurn došetavamao da vas sve vidimo.:)
 
rek sam sada videla da verovatno tazmišljate o izložbi mešanaca. Ali kome čavka na rame taj vika iš (mala lokal- patriotska proverba, dicta et sentecea) ili što bi rekla većina našeg naroda ko o čemu baba o uštipci, ja o klasičnoj izložbi.
Pa ho hoće neka mi odgovori tek da nisam ovoliko pisala be veze, a ja odoh da malo prošetamo Baju i Donu, a bogami i nas, pa ću da vidim koiko ste bili vredni kroz dva sata.
 
Evo ja cu da ti se javim iz ciste kurtoazije, posto neki izlozbeni kapacitet nismo, cak i ne znamo tog rasnog tatu a o ne-rasnoj mami i da ne pricamo! Za godinu-dve, kad uzmem njuficu ili bernsku, mozda je i odvedemo na par izlozbi ako se slozimo da je parimo jednom-dvaput. Pa se onda vidimo na nekoj od tih manifestacija.
 

Back
Top