Prva ljubav ...

Prva ljubav u prvom osnovne...ma ko bi to zaboravio,hhh...kupovao mi ukrasne olovke,pernice,razne tako sitnice,kao i ja njemu...ali dobila sam i buket ruza za 8.mart...pravi smeker nema sta...:)
 
Ali samo je jedna posebna, ta prava ljubav...
Kada je dozivis, shvatis da je sve pre toga bilo nekako lazno...


Па онда, после ње, доживиш нову љубав па схватиш да је претходна била некако лажна, па опет, па опет испочетка...:mrgreen:
 
i ja se nadam...:) po chemu cu je poznati?:D
Priča kaže da su nekada davno zmajice na poseban i jedinstven način tražile odgovarajućeg partnera za zajednički život do smrti...
Navodno i dan danas orlovi tako nalaze suputnike do kraja života.
Ženka kruži oko mužjaka i on prihvaća igru zavođenja pa počinje i on kružiti oko nje.
Neko vreme tako odmeravaju jedan drugog i kružeći čekaju pravi tren za prvi dodir.
Kad osete taj trenutak, kao sumanuti zalete se jedan o drugog i zgrabe se kandžama. Od tog trena počinje njihovo strmoglavo padanje velikom brzinom prema tlu.
Jedno je sigurno, ako jedan od njih ne ispusti ono drugo pasti će oboje i sigurno poginuti.
 
Priča kaže da su nekada davno zmajice na poseban i jedinstven način tražile odgovarajućeg partnera za zajednički život do smrti...
Navodno i dan danas orlovi tako nalaze suputnike do kraja života.
Ženka kruži oko mužjaka i on prihvaća igru zavođenja pa počinje i on kružiti oko nje.
Neko vreme tako odmeravaju jedan drugog i kružeći čekaju pravi tren za prvi dodir.
Kad osete taj trenutak, kao sumanuti zalete se jedan o drugog i zgrabe se kandžama. Od tog trena počinje njihovo strmoglavo padanje velikom brzinom prema tlu.
Jedno je sigurno, ako jedan od njih ne ispusti ono drugo pasti će oboje i sigurno poginuti.

hahahahaha... pouchna prichica, veoma... dopada mi se... posebno onaj deo o kandzama...:D:p
 
hahahahaha... pouchna prichica, veoma... dopada mi se... posebno onaj deo o kandzama...:D:p
Siguran sam da si u životu osetila takvu ljubav, iznenadnu, često u tom trenu neželjenu....
Tu privlačnost i gotovo kosmičku pripadnost koja zna biti tako jaka da je prvo što ti padne na pamet nagon da pobegnes ...
Ne smije se onda dopustiti takva slabost, odbaciti je bilo bi jednako činu nasilja nad sobom.
 
Siguran sam da si u životu osetila takvu ljubav, iznenadnu, često u tom trenu neželjenu....
Tu privlačnost i gotovo kosmičku pripadnost koja zna biti tako jaka da je prvo što ti padne na pamet nagon da pobegnes ...
Ne smije se onda dopustiti takva slabost, odbaciti je bilo bi jednako činu nasilja nad sobom.

hm... pochecu da verujem da mi chitash misli...:D
 
hm... pochecu da verujem da mi chitash misli...:D
Kvaliteta zlata ispituje se u vatri, ali kako ispitati veličinu nečije ljubavi!?
Nikako, ona se oseti i dođe kada se najmanje nadamo, kada je najmanje želimo i ne preostaje nam ništa drugo doli imati vere i hrabrosti...
Ništa ne treba čekati, svemu treba ići u susret bez fige u srcu i s puno vere....
Jer, svaki trenutak u kojem uistinu sudeluješ je onaj koji menja tvoj život...
 

Back
Top