Љубав

ННПКИ

Ističe se
Poruka
2.011
Честе су теме и постови у којима се разматра љубав. Шта је љубав? Како је дефинишете? Каква је разлика између мушкарца и "папучара" (често мушкарци истичу шта би због љубави)? Да ли се мушкарац треба оптерећивати количином љубави која му је пружена?
 
Ljubav je bajka za budale.-Bukovski

ovo se ne odnosi na recimo ljubav roditelja prema detetu i obrnuto nego na ogromnu većinu zaljubljenih debila a evo šta dotični kaže i o njima

Zaljubljeni ljudi često odlaze u krajnost, postaju opasni. Gube osećaj za perspektivu. Gube smisao za humor. Postaju nervozni, patološki gnjavatori. Postaju čak i ubice.“
 
Ljubav je bajka za budale.-Bukovski

ovo se ne odnosi na recimo ljubav roditelja prema detetu i obrnuto nego na ogromnu većinu zaljubljenih debila a evo šta dotični kaže i o njima

Zaljubljeni ljudi često odlaze u krajnost, postaju opasni. Gube osećaj za perspektivu. Gube smisao za humor. Postaju nervozni, patološki gnjavatori. Postaju čak i ubice.“

Уа говорник
 
Честе су теме и постови у којима се разматра љубав. Шта је љубав? Како је дефинишете? Каква је разлика између мушкарца и "папучара" (често мушкарци истичу шта би због љубави)? Да ли се мушкарац треба оптерећивати количином љубави која му је пружена?
Љубав према особи је када осећаш везаност и велику наклоност и поштовање и скуп лепих осећања и мисли. А само по себи осећање је јако сложено за објаснити га кроз пар речи. То је љубав
 
Честе су теме и постови у којима се разматра љубав. Шта је љубав? Како је дефинишете?

Za mene je to kada neko postane jako važan, ali ne samo kao ideja i osećaj, već kada osim toga ima i onog da mi je stalo da toj osobi bude dobro.
Каква је разлика између мушкарца и "папучара" (често мушкарци истичу шта би због љубави)?
Pod papučarem se često misli na muškarca koji je izgubio svoje ja zbog neke žene. Koji je sluša, više on nju nego ona njega.

A pametan muškarac ne ide u drugu krajnost da nameće svoje, već dobro balansira.
Да ли се мушкарац треба оптерећивати количином љубави која му је пружена?
Ne. Ako nam je pružena, to ne znači da moramo da uzvratimo.
 
Mislio sam da je citirao drugi video.
Aj da odgv na temu.
Brate, nismo mi vaspitani za iskrenu ljubav. To je problem. Ljubav postoji, prirodan proces kod ljudi, da se vezuju na psiholoski zdrav nacin. Ali za to treba da su obe strane dusevno zdravo razvijene. Nema toga ovde. Ovde uce da budes macho kavaljer a nju da se prima na siroka ramena i bundu od merca to joj radi herca. Pusti me ljubavi, cesto mi se gadi i ideja seksa kad progovore mnoge.
 
Mislio sam da je citirao drugi video.
Aj da odgv na temu.
Brate, nismo mi vaspitani za iskrenu ljubav. To je problem. Ljubav postoji, prirodan proces kod ljudi, da se vezuju na psiholoski zdrav nacin. Ali za to treba da su obe strane dusevno zdravo razvijene. Nema toga ovde. Ovde uce da budes macho kavaljer a nju da se prima na siroka ramena i bundu od merca to joj radi herca. Pusti me ljubavi, cesto mi se gadi i ideja seksa kad progovore mnoge.
Где овде?
 
Ljudi cesto grese misleci da je ljubav iskljucivo stvar nekog unutrasnjeg i individualnog stanja. Nije. To je i stvar vaspitanja, okruzenja gde rastes, sta te vaspita. Dzaba tebi ako oko tebe Kamenko i Vilma kolo vode a ti sedis kraj reke i mastas o nekoj cistoj ljubavi. To takodje nije zdravo. Fantazmagorija.
I onda takav se vratis u svet i obratis se potencijalnog i kazes sve to a ona ti odgovori sa:
Hehe e bas ti to fino. Sta mi sve naprica 😜
 

Back
Top