Problemi prilikom instalacija ili igranja (fps, error i sl)

evo ovako, igram gta IV, stavio sam sve na low, i kad igram igru, svake tri-četiri sekunde mi zapne na pola sekunde, a imam ATI Radeon HD5700 1GB, 4GB RAM I AMD Phenom II x4, sve na najslabije sam stavio, i opet (skinio sam igricu od nekog ArenaBG) zamoliću vas da odgovorite i da mi pošaljete PP

Update na 1.4!
Ak onece propo si!
Jedonstavno Gta4 engine je bezvezan!
 
Nije mi dobar disk, to je problem. Igrica je Mafia 2, os last XP. Prvo sam prebacio sve na hard disk i nije mi prijavljivalo nikakvu gresku prilikom extracta. Ali je extract trajao 15-ak minuta i nije bio dobar onaj cloneCD. I instalacija je trajala kratko za igricu od 5.5 GB. A kada sam probao extract direktno sa DVD-a posle pola sata prijavi "2 fatal error". Problem je u part11 fajlu, jer kada probam svaki pojedinacno da extractujem tu mi prijavljuje gresku.
 
E jel bi neko mogao da mi da link gde da skinem neki crack ,ja sam izgdeda toliko glupa da ne mogu nigde da nadjem...

Uglavnom imaš dobre crackove na torrent sajtovima. Najjednostavniji način ti je da na Google ukucaš "ime igrice crack" i skineš neki torrent za koji ti misliš da je dobar. Evo ti primer:

http://lmgtfy.com/?q=starcraft+2+crack

Srećno. ;)
 

Back
Top