Problemi prilikom instalacija ili igranja (fps, error i sl)

E ljudi danas skinem fifu 2011.Sve odradim krekujem.I sad da pokrene kad ono izbacuje gresku.Greska ide ovako:

FIFA11 has encountred a problem and needs to close.
We are sorry for the inconvenience.
If you were in middle of something,the informations you were working on might be lost.
Please tell Microsoft about this problem.
We have created an error report that you can send to us:We will treat
this reportas confidental and anonymous.
 
Poslednja izmena:
kad pokrenem neku igru npr cs ili san andreas pc ili blokira ili se restartuje. To mi se desava od juce. Sta li mu je?

Defragmentuj Hard disk i Proveri lose sektore na njemu

Ocisti registre i defragmentuj memoriju

Proveri DrirectX ..da nije nek fajl pokvaren ...Klikni Start zatim Run i upisi u polje < dxdiag > zatim Ok

i uradi DirectX test ;)
 
E ljudi danas skinem fifu 2011.Sve odradim krekujem.I sad da pokrene kad ono izbacuje gresku.Greska ide ovako:

FIFA11 has encountred a problem and needs to close.
We are sorry for the inconvenience.
If you were in middle of something,the informations you were working on might be lost.
Please tell Microsoft about this problem.
We have created an error report that you can send to us:We will treat
this reportas confidental and anonymous.

Ovakav problem se riješava instalacijom novih drajvera za grafičku karticu ili DX.
 
Momci moze mala pomoc hitno! dobila sam novi laptop, i moj decko zeli na njemu da igra warcraft, neku dotu. medjutim, kada udje u igricu, ona bude samo na jednom delu ekrana, srednjem, a i levo i desno u coskovima bude crno, kao da rezolucija nije uredu. Mi smo probali da menjamo rezoluciju i igre i ekrana ali nista se ne menja. Ako moze neka pomoc molim vas!
inace rezolucija ekrana je 1366x768, a smanjivali smo i na 1280x768 ali samo se pokavi slika na desktopu, u igri sve bude isto.
hvala vam unapred! :D
 

Back
Top