prizivanje zla

Solunac:
darkster:
Кулиража:
OK darkster, mislim da si u pravu sto to kaze, ali mene i u srednjoj i u osnovnoj ucise da covek koristi oko 10% mozga.
Zatim mnogi ljudi koje poznajem su mi to isto rekli, pa sam i ja poceo da sirim po okolini.

U svakom slucaju hvala ti za ovo
No problem. Nemo' da se znojis, tako ti je to kada se dezinformacije sire po netu a i sire. :) Videcemo se na forumima jos...
Slušajte vi Kulilaža i Drkster !
Da vam čika Solunac nešto objasni:
Šta...? Pa kako se pojave transformišu sa energetskog plana na fizičkom planu.
Mnogi su o tome napisali tone knjiga , uvijali ,zavijali ,iskrivljavali , ispravljali,filozofirali, sakrivali i mnogo toga da bi razrešili i shvatili tu PROSTU ISTINU, ali je mali broj pametnih koji to znaju i koji su uspeli da dojme tu jednostavnu najjednostavniju golu istinu, koju zbog njene jednostavnosti i PROSTE ISTINE ljudi ne mogu da shvate i poveruju , pitajući se uvek iznova . Zar je to samo TO ?????
Sada ću da stanem,i zamolim za odgovor na pitanje:
dali se osećate dostupnim i spremnim da ovo saznate?
Nemojte da komentarišete , jednostavno odgovorite
a ja ću onda nastaviti dalje sa rečima ISTINE.
Ja sam spreman
 
Anonymous:
basmijezao:
osmica:
Negativna energija-da li je moguce samo cistom mrznjom prema nekome i skoncentrisanoscu da mu se desi nesto ruzno,izazvati to?Nedavno sam cula pricu-cimerka moje drugarice je svakog dana ponavljala ono sto je zelela da zadesi osobu koja joj se zamerila i posle 27 dana to se i desilo.

A mozda je to bila kazna za ono sto je ta osoba lose uradila... Cimerka tvoje drugarice je najvecu stetu ucinila samoj sebi :(
NEGATIVNA ENERGIJA NE POSTOJI. ENERGIJA JE NESTO STO SE TROSI I NEMOZE BITI NEGATIVNA ILI POZITIVNA.
fizicarka: ,,Sedi! Jedan!'' :lol:
Energija ne moze da se potrosi, kao i materija... Moze da predje u neku drugu vrstu energije... that's all... :wink:
 
Solunacx:
Anonymous:
basmijezao:
osmica:
Negativna energija-da li je moguce samo cistom mrznjom prema nekome i skoncentrisanoscu da mu se desi nesto ruzno,izazvati to?Nedavno sam cula pricu-cimerka moje drugarice je svakog dana ponavljala ono sto je zelela da zadesi osobu koja joj se zamerila i posle 27 dana to se i desilo.

A mozda je to bila kazna za ono sto je ta osoba lose uradila... Cimerka tvoje drugarice je najvecu stetu ucinila samoj sebi :(
NEGATIVNA ENERGIJA NE POSTOJI. ENERGIJA JE NESTO STO SE TROSI I NEMOZE BITI NEGATIVNA ILI POZITIVNA.
Energija je neutralna NI DOBRA NI ZLA ,ZAVISI GDE JE PRIMENJUJETE : ŠTO SEJETE TO ĆE TE I ŽNJETI !!!
Mile Ninkov: ,,Sustina zivota''?...
 
dollar MC:
Volim da cujem svacije misljenje.
Mozda je nesto i u pravu, ali frajer ne odgovara
Na početku se nisam tebi ni obratio (dollar mc),ali eto bio si učesnik diskusije i što je bitno,da te je privukla pozitivna strana energije i odgovorio si kratko i odlučno (ja sam spreman) što je u tom trenutku odslikavalo vrlo malo stanje kritičke svesti.
Onda se pojavio KULILAŽA,tvoj sagovornik sa komentarom :da bi sve ovo bilo trabunjanje i da se sa ove strane očekuje trabunjanje, sto kod njega predstavlja skepticizam(VRLO VELIKO STANJE KRITIČKE SVESTI).Onda ti uzvraćaš odgovarajuci : možda je nešto i u pravu ,Upotrebljavajući reč mozda Što označava (SREDNJE STANJE KRITIČKE SVESTI), što je tebe sa pozitivne strane energije počelo da vuče ka negativnoj strani .Sredina deli i ona je deljiva,
Mislim da si na dobrom putu u traganju za istinom, i ako budeš istrajao ja ne kažem možda nego ovo će sigurno promeniti tvoj tosadašnji način : razmišljanja, gledanja na stvari i ostalim pojavama u životu.Ja necu to ovde javno pisati da nebih remetio mir onima kojima to još nije dostupno i poštujući onu: NEDAJ SVETINJE PSIMA,I NE BACAJ SVOJ BISER PRED SVINJE, DA GA IZGAZE NOGAMA SVOJIM I VRATIVŠI SE RASTRGNU TE. Zato počalji mi tvoj privatni imail pa idemo dalje.
 
Elemental:
-Moguce je svojim mislima uticati na drugoga. To je dokazano.
-I ja sam citao o mogucnosti prizivanja zla. I na sajtovima, ali mnogo vise u knjigama. Ne znam da li je to dokazano, ali nije dokazanao da i Bog -postoji.
-Ako je tacno da ja mislima mogu nekom da naudim,da li mogu devojku koja mi se svidja da nateram da me zavoli i slicno.
-Videli ste bioenergeticare. Sta mislite, da samo oni poseduju bioenergiju???
-Seti se samo kako je nekad bilo u praistoriji, genijalac je bio onaj ko je konstruisao tocak, a dnas ce to biti onaj koji konstruise raketu koja dostize -brzinu svetlosti.
-Jednom za svagda da zapamtite: ne postoji deo mozga koji covek ne koristi.
-AAAAA, tu ste manijaci!!!
-Sad ce doci cike u belom sa prelepim kosuljama...Ne mrdajte znamo gde ste,ekipe su vec krenule.
-Šta...? Pa kako se pojave transformišu sa energetskog plana na fizickom planu.
-NEGATIVNA ENERGIJA NE POSTOJI. ENERGIJA JE NESTO STO SE TROSI I NEMOZE BITI NEGATIVNA ILI POZITIVNA.
-Energija je neutralna NI DOBRA NI ZLA ,ZAVISI GDE JE PRIMENJUJETE : ŠTO SEJETE TO CE TE I ŽNJETI !!!
Empcio po principu"Nekom da smrkne da bi nekom svanulo",je upotreba energije pa ako ste vi dobar nekom che smrknuti jer nije dovoljo isti kao vi,ako ste suprotno od dobar pa kako da vam svane.
Prizivati bilo koga se narodski kazhe skim si onakv si i shto je ovaj dole chovek pametno rekao poslovicom narodne izreke o sejanju i zhetvi.
Ko priziva zlo,kako to uchiniti osim raditi zla dela,biti zlochinac pa si onda mnogo jak kada naidje Sveti Dordje sa znachkom u policiskoj uniformi.
Knjige nepostoje o zlu,u sudu ima arhiva svih sluchajeva tako da to nespada u zlo vech protivzakonita krimi dela itd.
O dobru postoje naravno ne nazvano prizivaj vech postupaj po zakonu onako kako pishe u ustavu.
Ustav svi malo znamo nije pisana rech vech obichak kodeksovan legijatom yuris,tako sudija pretor kazhe e pa tako nemozhe to nije po zakonu tog i tog.
I gde vi da prizivate zlo po zakonu pa i moguchosti.
Zamislite neko da skapira zakon moguchnosti kao zakon od moguchnosti ili moguchost od zakona.
Nije to vech nepostoji mogucnost niti zakon da se prizivia ishata a ne dobro ili zlo.
Ako nema lekciuje znachi obichaj je.
E za to ja nechu nishta da dodajem svi smo iz doma,uchili us nas tradiciji i kulturi,pa je obichaj da nechinimo zlo,tako je sve po tom principu.
Ljudi vidimo se kad naidje josh neko pametan za diskusiju.
Chao.
Dragi elemental,vidim da si vaspitan plemenitošcu i da imaš prirodno zdrava razmišljanja,koja su dendenciozno vezana za zakon a pogotovo za zakon fizičkog plana, što je i prirodno jer zivimo na fizičkom planu i njega smo više svesni kao i zakona koji prožimaju taj plan, a manje smo svesni zakona koji egzistiraju na višim planovima a koji neposredno i odlučujuće upravljaju i sude fizičkom planu.
Zaslužio si da saznaš da postoji zakon po kome možeš SVE. On je zakon svih zakona!
Shvatio ga je i napisao ljudima,-a nazvan je: ZAPIS SA SMARAGDA ILI SMARAGDOV ZAPIS,ILI HERMESOV ZAKON.
Napisao ga je HERMES TRISMESGISTOS ILI ZVANI TRI PUTA NAJVEĆI. A on glasi:
>> KAKO JE GORE- TAKO JE DOLE; A KAKO JE DOLE TAKO JE GORE!!!
Bilo mu je dano da otkrije tajnu nad tajnama i mudrost nad mudrostima.
Ako nemožeš ovo da dokučiš i da razumeš ,? napiši reč i ja cu ti reći i pomoci da razumeš tu istinu.
Do tada zdravo.
 
Solunac:
Dragi elemental,vidim da si vaspitan plemenitošcu i da imaš prirodno zdrava razmišljanja,koja su dendenciozno vezana za zakon a pogotovo za zakon fizičkog plana, što je i prirodno jer zivimo na fizičkom planu i njega smo više svesni kao i zakona koji prožimaju taj plan, a manje smo svesni zakona koji egzistiraju na višim planovima a koji neposredno i odlučujuće upravljaju i sude fizičkom planu.
Zaslužio si da saznaš da postoji zakon po kome možeš SVE. On je zakon svih zakona!
Shvatio ga je i napisao ljudima,-a nazvan je: ZAPIS SA SMARAGDA ILI SMARAGDOV ZAPIS,ILI HERMESOV ZAKON.
Napisao ga je HERMES TRISMESGISTOS ILI ZVANI TRI PUTA NAJVEĆI. A on glasi:
>> KAKO JE GORE- TAKO JE DOLE; A KAKO JE DOLE TAKO JE GORE!!!
Bilo mu je dano da otkrije tajnu nad tajnama i mudrost nad mudrostima.
Ako nemožeš ovo da dokučiš i da razumeš ,? napiši reč i ja cu ti reći i pomoci da razumeš tu istinu.
Do tada zdravo.

Ako si ti covek koji zna tajne zasto sedis ovde i pricas sa nama? Koji su tvoji motivi? Zasto ljudima podilazis i svaki odgovor zapocinjes komplimentima?
 
Dokazano je da svaki covek ima individualnu energiju koju trosi tokom zivota.Dokazano je pomocu spektroskopa koji hvataju odredjene talase energije tako sto su posmatrani ljudi koji imaju neki ud odstranjen,na snimcima su se udovi ponovo pojavljivali.Cak i bez toga desava se da covek kada izgubi deo tela oseca taj isti deo,desi mu se da ga zasvrbi ili nesto slicno.
Medjutim i bez toga kako objasniti paranormalne sposobnosti koje se javljaju sve ucestalije sirom sveta,samo u Rusiji jedan primerak se javlja na 250 000 stanovnika.Poslednji primer je devojcica koja moze dodirom odrediti oboljenje kod osobe sa kojom ima kontakt.To je izgleda sledeci korak u evoluciji.
Ali naravno tu postoji i kanalisanje energije kod ljudi.Po definiciji ta energija nema doro ili lose lice vec zavisi od osobe koja je naucila da je kanalise.Kao sto nije dobro tu energiju koristiti u lose svrhe tako je nije dobro i potiskivati,primer za to je SHC(Spontaneous Human Combustion)ili spontano ljudsko sagorevanje.To se desava kada je potisnuta energija prevelika,covek jednostavno spontano sagori iznutra.
Ili na primer,na plastanici na kojoj je Isus bio polozen u grob je ostala njegova slika prakticno kao fotografski negativ.Plastanica se danas cuva u Vatikanu.
Dakle covek definitivno poseduje energiju koji jos uvek ne pojmi mada jos uvek nije dovoljno razvijen da bi je koristio.Tek kada se dovoljno razvije kao rasa shvatice zasto se evolucija tako igra.Sta mislite da ta devojka u potunosti ovlada svojom energijom?Mogla bi da pozeli bilo kome bilo sta i kakav bi rusvaj tek nastao kada se naljuti?
 
Odin:
Dokazano je da svaki covek ima individualnu energiju koju trosi tokom zivota.Dokazano je pomocu spektroskopa koji hvataju odredjene talase energije tako sto su posmatrani ljudi koji imaju neki ud odstranjen,na snimcima su se udovi ponovo pojavljivali.Cak i bez toga desava se da covek kada izgubi deo tela oseca taj isti deo,desi mu se da ga zasvrbi ili nesto slicno.
Ma nemoj! Daj mi molim te adresu te laboratorije koja je to dokazala i naučni metod koji je koristila. A ti tvoji spektroskopi koji hvataju energiju, jasno ti je da detektuju samo fotone? Pa ako je tako, objasni mi detaljno talasnu dužinu tih fotona. A te fotografije koje prikazuju odstranjene udove, iliti (ako me pamćenje služi) Kilrijanove fotografije su raskrinkane još odavno. Evo, ako imaš fotoaparat, odseci deo lista pa snimi list tako da se vidi aura.

A što se tiče tog svrbljenja i bola odstranjenih udova, to je tzv. fantomski bol i nema veze sa energijama i spektrometrima već sa time što su na tom mestu presečeni i nervi našeg tela, pa onda često dolazi do generacije impulsa u nervu zaduženom za osećanje bola ili dodira iako nema pravilan stimulus.

Odin:
Medjutim i bez toga kako objasniti paranormalne sposobnosti koje se javljaju sve ucestalije sirom sveta,samo u Rusiji jedan primerak se javlja na 250 000 stanovnika.Poslednji primer je devojcica koja moze dodirom odrediti oboljenje kod osobe sa kojom ima kontakt.To je izgleda sledeci korak u evoluciji.
Krajnje zanimljivo... pa zašto onda nema te devojčice na CNNu, BBCu, Discovery kanalu? A, da... zato što si ti tu informaciju čuo iz "proverenih izvora". A kad se već hvataš evolucije... svi znamo da je evolucija niz mutacija našeg genetskog koda. Objasni mi molim te kako to da biološka mutacija dovede do toga da ti možeš da radiš bilo šta nematerijalno.

Odin:
Ali naravno tu postoji i kanalisanje energije kod ljudi.Po definiciji ta energija nema doro ili lose lice vec zavisi od osobe koja je naucila da je kanalise.Kao sto nije dobro tu energiju koristiti u lose svrhe tako je nije dobro i potiskivati,primer za to je SHC(Spontaneous Human Combustion)ili spontano ljudsko sagorevanje.To se desava kada je potisnuta energija prevelika,covek jednostavno spontano sagori iznutra.
Još jedno objašnjenje zasnovano na naučnim činjenicama, pretpostavljam. Hajde, reci da li znaš koliko je slučajeva spontanog sagorevanja dokumentovano u istoriji ljudskog roda? I kojim mehanizmom ta "potisnuta" energija dovodi do spontanog sagorevanja? Baš me interesuje.

Odin:
Ili na primer,na plastanici na kojoj je Isus bio polozen u grob je ostala njegova slika prakticno kao fotografski negativ.Plastanica se danas cuva u Vatikanu.
Sjajno. Pre odgovora, samo mi reci kako misliš da je to lice dospelo na plaštanicu. I kako ta energija utiče na tkaninu.
 
Pozitivna energija,negativna energija...Dokle vise sa tim frazama.Da,postoje,ali to sto danas o tome svaka ulicarka govori kao expert u toj oblasti vise je postalo dosadno i demode.Magija.O.K.Ali je ona mnogo manje opasna od hiljadu malih pakosti i zlobnosti koje se svakog dana desavaju zahvaljujuci nekim "pozitivnim" energijama i ljuidima.Malo je danas onih koji stvarno znaju da koriste magiju.Opasniji je nadrogirani ludak na ulici nego svi ti magovi i vestice...
 
Svako poseduje odredenu energiju ,neko pozitivnu neko negativnu,neko vise neko manje,onaj ko je poseduje vise verovatno moze da svojim mislima utice negativno ili pozitivno na neku osobu.
 
dollar MC:
Misli se na vid vizuelne (duhovne) energije, a ne fizicke. Zasto to svi mesaju???
Pa pojam energija se svakako moze na vise nacina posmatrati...ono sto svakako mozemo da potvrdimo...jeste naravno da se ne moze tek tako stvoriti odjednom ili nestati...moze da prelazi iz jednog oblika u drugi i obrnuto ili da se trosi na rad, sto si ti sad upravo rekao/la...
Medjutim, sve cesce se govori o duhovnoj energiji, prilikom cega se misli na stvaranje sopstvenog polja energije, mada mnogi, kako bi se reklo nisu svesni da poseduju to polje...kod nekih je vece, kod nekih manje...smatra se da postoji 4 nacina za uticaja energije u duhovnom svetu...
1 nacin bi bio da i u ovom svetu u kome zivimo, vec u nekim lepim stvarima koje nas okruzuju, pokusamo da nadjemo jos vecu lepotu, potom da se skoncentrisemo,i prosirimo svoje polje energije,odnosno da zamisljamo kako ona ulazi i izlazi iz nas i deluje na spoljni svet...ona nam u stvari daje snagu da nastavimo dalje, da se borimo za nesto...
2 nacin bi bio da tom vec svojom stecenom energijom iz 1 nacina delujemo na svoje dogadjaje, odnosno ako verujemo i ocekujemo da ce nam se nesto lose desiti, to je sasvim moguce, sa druge strane iako mozda izgleda da ce se nesto lose desiti, treba imati pozitivan stav prema tome, i da ce se na kraju sve dobro zavrsiti...
3 nacin je da vec tu svoju stecenu energiju putem 1 nacina, koristimo da uticemo na druge ljude...
a to je upravo ono sto je i spominjao autor ove teme, u vezi sa cimerkom...Tom svojom energijom mozemo da uticemo da prosirimo to polje energije i kod drugih...ili pak sa druge strane, ako ocekujemo od nekog da ce nesto da ucini, da ce mu se nesto desiti...to se i dogodi...naprimer:ako s enalazite u prisustvu nekog besnog coveka, koji se dere na vas, vi imate utisak da je on besam i da ce se nastaviti derati, i samim tim mi ocekujemo da ce se to dogoditi i nekako se ustvari samim tim postupkom molimo da se to dogodi...i sve to nekako podsvesno...ipak u takvim situacijama mozda treba da imamo malo pozitivnije stavove.
Inace za cetvrti postupak, ni ja sama ne znam, ili pak nisam uspela da ga svatim...uglavno u svemu tome govori se o proticanju i pretvaranju energije u duhovnom svetu, i ta cetri postupka se nazivaju zajedno poljem molitve, jer mi ustvari ocekujemo da ce se to nesto dogoditi, pa na neki nacin i podsvesno molimo da ce se to dogoditi...
Samim tim i autoru ove teme mozemo reci da je ta cimerka, upravo ovladala tim 3 postupkom, tj, svojim ocekivanjima i namerama, svojim poljem energije je uticala na ponasanje, i dogadjaje njene drugarice...

AKo vas sve ovo vise zanima, prcitajte knjigu: Tajna Sambale, od Dzejmsa Redfilda, i sve ce vam biti mnogo jasnije.
8)
 
:o Postoje tri vrste energije:
- :D Pozitivna koju ljudi izrachuju kada su srecni,dobro raspolozeni...i mogu je svesno preneti na druge!
- :evil: Negativna koju ljudi izrachuju kada su nesrecni,neraspolozeni,bolisni,besni i koju mogu i svesno,a ponekad ako je energija koju zrache jaka,i nesvesno :roll: !!!
- :wink: :) I "prana" energija koja lechi i koju samo pojedini ljudi poseduju i najcheshce je izrachuju iz dlanova!

:o Za sva tri oblika energije je dokazano da postoje i tu nema sumnje,a pojedini ljudi mogu namernim delovanjem da usmere svoju energiju na nekoga i tako mu uchine neshto ili :) dobro ili :evil: zlo,a za to postoji vishe nachina,ali to nije bash tako jednostavno da svaka klinka moze to da uchini :lol: :lol: !!!
 
darkster:
Кулиража:
OK darkster, mislim da si u pravu sto to kaze, ali mene i u srednjoj i u osnovnoj ucise da covek koristi oko 10% mozga.
Zatim mnogi ljudi koje poznajem su mi to isto rekli, pa sam i ja poceo da sirim po okolini.

U svakom slucaju hvala ti za ovo
No problem. Nemo' da se znojis, tako ti je to kada se dezinformacije sire po netu a i sire. :) Videcemo se na forumima jos...
GLUPANE :twisted:
 

Back
Top