Prevara...da ili ne?

Neko pametno rece mogla bih da spadnem samo na gore a zasto gore kad moze bolje tj. kad vec imas najjbolje.
Ako je Vas muskarac savrsen kao sto je moj momchic onda apsolutno nemate razloga ni da pomislite na tako nesto ali sa njim bi situacija mogla biti drugacija to je ono sto nas zene cesto plasi.
Sta ako vi niste bash lepotica, pre bi se moglo reci da ste ruznjikave ako ne i ruzne i sad pazite ovako on sa gorom od vas ne bi, dobro ajde da to razumemo ali zasto ne bi sa boljom tu nema bash opravdanje.
A bar zena ima lepih i zategnutih bez celulita i ostalih sranja dok muskarac zgodan to je zaista retkost jos dobar u krevetu mmmmm
Eto zbog ceka mi zene starimo i propadamo brze od muskaraca.
Zamislite situaciju sredite se i odete zajedno u grad on zgodan do bola a vi male zdepaste sa svakakvim i kojekakvim vishkovima, celulititi, strije, dlacurde i tri stotine chuda i tako setate vi zajedno kad pored vas proseta neka lokalna Pamela Anderson ili iz uvoza jos gore ono noge ko Lepa Brena ne ispod 175 dugi plavi uvojci guste kose padaju do kraja ledja, blagi dekolte sa sigurnom peticom (prirodan), savrsen strukic, minic do sredine butinica (ili neki lagani sortsic letnja varijanta leluja oko uspravne guze) a one blago preplanule bez dlacica ili poneka negde ali koza mlada jedra zategnuta glatka kolena obla vitka
mirishe na neki skupoceni inspirativan parfem i normalno kad spazi vaseg vatrenookog blago mu se nasmesi (vas i ne primeti mnogo zbog visine) e pa recite mi sta u toj situaciji moze neka devojka kao ta da pomisli osim -apsolutno ga razumem sto me vara? ali naravno to joj ni najmanje ne pomaze.

Da izvucem pitanje -kako ruzna devojka da zadrzi zgodnog muskarca?

(ovo se ne odnosi samo na ruzne jer i od lepe uvek postoji lepsa)
 
ndevojka:
Neko pametno rece mogla bih da spadnem samo na gore a zasto gore kad moze bolje tj. kad vec imas najjbolje.
Ako je Vas muskarac savrsen kao sto je moj momchic onda apsolutno nemate razloga ni da pomislite na tako nesto ali sa njim bi situacija mogla biti drugacija to je ono sto nas zene cesto plasi.
Sta ako vi niste bash lepotica, pre bi se moglo reci da ste ruznjikave ako ne i ruzne i sad pazite ovako on sa gorom od vas ne bi, dobro ajde da to razumemo ali zasto ne bi sa boljom tu nema bash opravdanje.
A bar zena ima lepih i zategnutih bez celulita i ostalih * dok muskarac zgodan to je zaista retkost jos dobar u krevetu mmmmm
Eto zbog ceka mi zene starimo i propadamo brze od muskaraca.
Zamislite situaciju sredite se i odete zajedno u grad on zgodan do bola a vi male zdepaste sa svakakvim i kojekakvim vishkovima, celulititi, strije, dlacurde i tri stotine chuda i tako setate vi zajedno kad pored vas proseta neka lokalna Pamela Anderson ili iz uvoza jos gore ono noge ko Lepa Brena ne ispod 175 dugi plavi uvojci guste kose padaju do kraja ledja, blagi dekolte sa sigurnom peticom (prirodan), savrsen strukic, minic do sredine butinica (ili neki lagani sortsic letnja varijanta leluja oko uspravne guze) a one blago preplanule bez dlacica ili poneka negde ali koza mlada jedra zategnuta glatka kolena obla vitka
mirishe na neki skupoceni inspirativan parfem i normalno kad spazi vaseg vatrenookog blago mu se nasmesi (vas i ne primeti mnogo zbog visine) e pa recite mi sta u toj situaciji moze neka devojka kao ta da pomisli osim -apsolutno ga razumem sto me vara? ali naravno to joj ni najmanje ne pomaze.

Da izvucem pitanje -kako ruzna devojka da zadrzi zgodnog muskarca?

(ovo se ne odnosi samo na ruzne jer i od lepe uvek postoji lepsa)
..e pa znas sta..mozes da budes lepa koliko hoces,ali ako je on "resio" da te prevari-prevarice te..znam za nebrojene slucajeve ,da muskarci koje imaju zene lepotice varaju ih sa 10 puta ruznijima ili obrnut primer da lepi frajeri koji imaju manje lepe devojke gledaju u njih ko u boginje(ovakva vrsta me je oduvek odusevljavala)..hocu da kazem:sve zavisi od njega!!Sto je Ben Afleck varao J.LO.? sto jel nije dovoljno lepa?...nije ,nego.. :?..ili Hugh Grant ..Liz ? ..ili Tom Cruise ..Nicole?
 
mene interesuje ovo, da li muskarac moze da bude veran jednoj zeni, dobro da li joj je bio veran kao decko ajde necemo sad to ali ozeni se i kraj nema vise drugih zena, jedna do kraja zivota i posle smrti budu zajedno sahranjeni kao muz i zena.
Kod zena je to cest slucaj ponekad se desi da se bas i uda za onog muskarca kojeg prvog upozna, prvog decka, prvog ljubavnika i tako on bude jedan i jedini do kraja zivota. Opet i ukoliko je imala neke veze pre braka kada se uda zena najcesce bude verna svome muzu do kraja svog zivota.
To zenama uopste nije problem naprotiv takvo ponasanje im je ustvari i najnormalnije i najprirodnije.
Da li je i muskarcima?

Neke sredine prosto traze od muskarca da vara zenu to se smatra ispravnim ponasanjem te iste sredine gotovo da neguju takvo ponasanje ozenjenog muskarca tako da ako je on sam po sebi drugaciji mora da bude jak individualista da ignorise taj uticaj sredine.
Druge sredine pak ostro kritikuju muskarcevo neverstvo u braku gotovo isto koliko i zenino.
Naravno dosta zavisi i od same licnosti, gena, kao i toga da li je u braku bash sa onom osobom koju voli tj. da li se ozenio iz ljubavi mada okolina ne ulazi mnogo u to, ona jednostavno vidi samo prevaru i komentarishe je na jedan od dva pomenuta nacina.
Ako bi zeleli da apstrahujemo sve nabrojane uticaje i faktore i na trenutak svojim razmisljanjem unapredimo nauku o moralu rekli bismo - Ako zelite ispravno da sudite o prevari zene ili muza pitajte decu sta ona misle o tome i dobicete najtacniji odgovor.
Deci je jednako tesko, uradio to tata ili mama.

Medjutim ove sredine o kojima sam govorila bile su nekakve da tako kazem jednostavne sredine kakvih danas gotovo da vishe i nema jer nas mediji bukvalno ali bukvalno bombarduju seksom seksom i samo seksom i pod takvim medijskim uticajima i najkonzervativniji ljudi pocinju da se menjaju dobro ponegde jos o(P)staju tvrdoglavi ali oni su u manjini.
Danas je postalo maltene normalno da zene otvoreno nude seks u kaficu na ulici u liftu da ti cak upadaju u kola i nude se a pri tom ni ne pitaju da li jesi ili nisi ozenjen jednostavno doslo im je da te imaju i gotovo. Zamislite sad jos koliko su na udaru uspesni poslovni ljudi koji odu npr. sa firmom na neko sluzbeno putovanje i ostave kuci zenu i decu na nekoliko dana a zenu vole tacno je ali nju gledaju svaki dan i noc i tako godinama dok najednom ne odu rekosmo na to sl. putovanje i tamo ih saceka neka sisata havajka, stavi im venac oko vrata i poljubi ih socno i strasno u znak dobrodoslice pa nece valjda menjati lokalne obicaje zbog toga sto je on ozenjen. E sad ako je on jos zgodan i zaljubive prirode a vi ljubomorne eto ti pakla i ajde recite mi kako to izbeci?
Sto je najgore toliki ste perfekcionista u definisanju prevare da i ovim cinom vec smatrate to- da ste prevarene.
 
pravom ljubavlju kao ona njega nece je nikad prevariti nikad ni tad!
Za pravi brak pravu ljubav potrebno je dvoje ljudi koji imaju tzv. ekologiju duse a to iznad prostora vremena i ostalih faktora.
 
adv. Matica:
udata:
pravom ljubavlju kao ona njega nece je nikad prevariti nikad ni tad!
Za pravi brak pravu ljubav potrebno je dvoje ljudi koji imaju tzv. ekologiju duse a to iznad prostora vremena i ostalih faktora.
Bas poucna recenica ali vidim i kod tebe nigde zareza.

Ma ne gresite, ja ih redovno koristim i vishe sam nego zadovoljna svojim pravopisom ,nego sam previse citala onu ndevojku, pa sam se nekako, poistovetila sa njom iz mojih devojackih dana kada ni kod mene nije bilo zareza, ni, sto bi se reklo, za lek.
 
Anonymous:
cLick - OR - Die:
ndevojka:
Da izvucem pitanje -kako ruzna devojka da zadrzi zgodnog muskarca?

E ..ma kakve veze ima sad ruznoca sa ljubavlju? Kad bi se bukvalno gledalo JEL ? E svasta da se procita ovde.Obicno su oni lepi , u dusi jako ruzni.,narcisi :twisted: .meni licno nije bitno neki sad tu TIP_TOP izgled,bitno je da je osoba sposobna za zdrava razmisljanja i za zdravu normalnu vezu.
A da li ti mozes reci da si u vezi?
 

Naravno da je odgovor negativan.Prevara je jedna od najbednijih stvari u zivotu!Ako si sa osobom koju volis,zasto bi je prevarila?Da li to uopste ima smisla?A ako je ne volis,opet ces je povrediti!I ETO NAS OPET NA POCETKU!!!
Razmisli,pre nego sto ista ucinis,jer svaki pogresan korak se skupo placa!!! :idea:
 

Back
Top