Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bogu hvala na svakom novom danu za snagu koju nam daje da ovo sve izdržimo,od kukanja za plate nema ništa i razumem da nekad ima raznih situacija i mora da se čeka,ali ako neko bolestan čeka 3 meseca za tu prvu platu i moli da može da ostavi za svoju decu,a oni kažu niste jedini,a za samo par dana praznik koji svi obeležavamo ili slavimo,ali eto......Bože pomozi nam i daj mir u duši i strpljenje......
 
Ima li ko dobre volje da mi posalje broj od ,,ALKA,, muka mi je vise od ovih iz Velestroja. Hvala
copy paste


Citat Original postavio milan mima Pogledaj poruku
Nije nikakav Savo,to su novopazarci burazer radi kod njih,ako te interesuje javi se u PP sve cu ti reci...Nemojte da komentarisete nesto sto neznate..pozzz

Da ne ponavljam o Alka plus iz Novog Pazara pisao sam ranije pa mozes naci a nije mi problem da ti kazem sve sto znam samo pitaj u PP..
Prijatelju, JA sam platio tu školu i ako ti treba ima od njih i telefone i poruke koje još čuvam. i zašto na PP kaži javno kao ja sve onjima a i proveri dali postoji t firma u APR-u A možda si ti jedan od njih koji navlači ljude. Bio sam u Rusiju ako te baš interesuje pa smo se vratili bez para. A tog Zorana idan - danas jurim i ne samo ja...
 
znaci kujumba 1 nista i nikoga nema smrc smrc:(
Na GNPS1 ovde na Kujumbi nema signala za mobilni,trebalo bi da imaju ponekad da se jave preko satelitskog telefona kuci.Internet ima samo za potrebe ofisa,i to je signal poprilicno slab,i net je vezan samo za sluzbene kompjutere.TAko da,nemoj se brinuti,javice se...Sve je jos u pocetnoj fazi,tako da je pomalo haoticno sve...
nemaju ni za plate a ne za antene
Kakve veze ima Hopeks sa Megafonom,koji postavlja antene na NPS-kama??Imaju oni para,ne brini se,ali cekaju Bog zna sta da bi isplatili...Kurs najverovatnije...
 
Ne razumem tvoj komentar u vezi kursa, prosli mesec kad je trebala da bude plata bio je dobar kurs a kad nam je prošla plata bio je za dinar manji, tako da ne znam za šta bi trebalo da se pohvale jedino možda za to što su nas uvrnuli za par hiljada dinara

Kurs je bio preko 85, ne znam koliki je trebalo da bude ? Vise ovo odnosi na stalno kukanje, ne branim ja firmu, i meni kasni plata, i ja mesec dana cekam da idem, al bre ako vam se ne svidja trazite dalje posao. Ako su tako losi, ako ne daju plate na vreme, zakidaju na kursu, zasto sebi dozvoljavate to, nadjite bolje ako ima.
Da je dobro, nije, al svi mi vrlo dobro znamo, da nema bolje za vecinu, i da ce svi pristati na sve. Budite malo vedriji, bice vam bolje u zivotu sigurno.
 
Za vikend radnici sa 11ice konacno idu u grad tako da ocekujte pozive od svojih voljenih:klap: Dosta se njih prijavilo za odlazak ali valjda ce uspeti svi koji zele.

S obzirom da su celnici Velestroja shvatili da nam je bitnije da Uskrsnje praznike bar virtuelno provedemo sa svojima najmilijima,resili su da kompenzuju platu i investiraju u nase i njihovo psihicko zdravlje i zadovoljstvo,a to nema cenu...:super:
Umesto plata dobicemo nesto mnogo vrednije....nase drage u kontaktu sa civilizacijom i sa svojom porodicom :ok:
Sretni nam svima predstojeci praznici
 
Kurs je bio preko 85, ne znam koliki je trebalo da bude ? Vise ovo odnosi na stalno kukanje, ne branim ja firmu, i meni kasni plata, i ja mesec dana cekam da idem, al bre ako vam se ne svidja trazite dalje posao. Ako su tako losi, ako ne daju plate na vreme, zakidaju na kursu, zasto sebi dozvoljavate to, nadjite bolje ako ima.
Da je dobro, nije, al svi mi vrlo dobro znamo, da nema bolje za vecinu, i da ce svi pristati na sve. Budite malo vedriji, bice vam bolje u zivotu sigurno.

Ti mu dodes kao neki zastitnik Velestroja pa delis kritike zenama ovde zasto kukaju da nebi narusile ugled firmi.
Nije niko narusio ugled firmi sa ovog foruma zna se ko je to uradio.
Mi smo ovde pisali uglavnom pozitivno o velestroju ali sada kada plata ksni tri meseca normalno je da ce biti kritika
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top