Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da mi je da podignem pare dok neodem za bolnicu da bar ostavim deci da imaju,oni nemaju ovlašćenje,šta me neće snaći i to sve kad sam sama ..............:(

- - - - - - - - - -

Bože pomozi nam zovem od 7 svaki dan,prvo zbog banke,sad zbog svog zdravlja i niko neće da se javi,neka im je na zdralje i sreću....................
 
Ja idem u ponedeljak u Magadam, ima li još putnika, ukoliko ima mogli bi smo da ostvarimo kontakt? Ovo je moj broj, pa ako idete nazovite me da se čujemo, da vidimo šta i kako. Nadam se da neće biti onih koji će zloupotrebiti ovaj broj 061 604 7 141 ! Hvala.
 
Moj suprug je uradio pregled za Magadan pre skoro tri meseca,ovih dana mu je isteklo priglašenje,rekli su iz firme da je tamo neki zastoj.Scenario otprilike izgleda tako.Inače je već više puta radio za njih.Tebi želim više sreće.

Da, znam da je bio zastoj ali radio sam u medjuvremenu nesto drugo, no nije bitno rekli su da ocekuju da nastave sa projektom. Hvala takodje svako dobro! :)
 
Napokon da Vam kazem: JAVIO SE!!!!!:worth::klap::telefon: Dobro je, hrana mu nije neka, ali je inace tezak za hranu, trojica su u sobi... Kaze da ce sada moci da se javlja jednom nedeljno. Dok ne dozivim, ne verujem, ali vazno da se javio. Dugi ovih mesec dana bez poziva:roll: Nije im hladno, ali kaze da im je lakse da rade po hladnom jer onda nema blata. Toliko za prvi put, dok se cuo sa decom... Hvala svima sto su me bodrili da budem strpljiva
 
Ja idem u ponedeljak u Magadam, ima li još putnika, ukoliko ima mogli bi smo da ostvarimo kontakt? Ovo je moj broj, pa ako idete nazovite me da se čujemo, da vidimo šta i kako. Nadam se da neće biti onih koji će zloupotrebiti ovaj broj 061 604 7 141 ! Hvala.

Trebalo bih ja da idem, radio sam lekarski i rekose mi da rade sad radnu dozvolu, ali ne znam koliko ce to potrajati. :/
 
Napokon da Vam kazem: JAVIO SE!!!!!:worth::klap::telefon: Dobro je, hrana mu nije neka, ali je inace tezak za hranu, trojica su u sobi... Kaze da ce sada moci da se javlja jednom nedeljno. Dok ne dozivim, ne verujem, ali vazno da se javio. Dugi ovih mesec dana bez poziva:roll: Nije im hladno, ali kaze da im je lakse da rade po hladnom jer onda nema blata. Toliko za prvi put, dok se cuo sa decom... Hvala svima sto su me bodrili da budem strpljiva

na kom gradilistu ti je muz?
 
Moj muž jutros napokon stigao na odredište u Sabatu. Oduševljen smeštajem, sve im novo gde su, kreveti, kupatilo... Kaže pravi se tamo bukvalno i grad. Sutra obuka i da gledaju film, kako da se odbrane od meda :gace: pošto se sad očekuju migracije belih medveda. U toj grupi sa kojom je došao ima ih ukupno 5-rica pa ako još ima neko ko je na ovom forumu a da mu je neko tamo otišao volela bih da mi se javi. Za sad komuniciramo preko mobilnih poruka, a to nije naravno dovoljno...skajp bi bio zakon, mada... Sve u svemu još jednom da se mnooooogo zahvalim MILAN- u MIMA :worth: što mi je odgovorio na puno pitanja kako je tamo, pa sam se " malo " umirila
 
Poslednja izmena:
Moj muž jutros napokon stigao na odredište u Sabatu. Oduševljen smeštajem, sve im novo gde su, kreveti, kupatilo... Kaže pravi se tamo bukvalno i grad. Sutra obuka i da gledaju film, kako da se odbrane od meda :gace: pošto se sad očekuju migracije belih medveda. U toj grupi sa kojom je došao ima ih ukupno 5-rica pa ako još ima neko ko je na ovom forumu a da mu je neko tamo otišao volela bih da mi se javi. Za sad komuniciramo preko mobilnih poruka, a to nije naravno dovoljno...skajp bi bio zakon, mada... Sve u svemu još jednom da se mnooooogo zahvalim MILAN- u MIMA :worth: što mi je odgovorio na puno pitanja kako je tamo, pa sam se " malo " umirila

Pozdrav Jadranka drago mi je da sam bio od pomoci,i naravno do kraja aprila stojim na raspolaganju svima kojima je potrebna neka informacija vezana za gradiliste NPS0-Sabetta.Srecno !!!!!!!!!!:ok:
 
Moj muž jutros napokon stigao na odredište u Sabatu. Oduševljen smeštajem, sve im novo gde su, kreveti, kupatilo... Kaže pravi se tamo bukvalno i grad. Sutra obuka i da gledaju film, kako da se odbrane od meda :gace: pošto se sad očekuju migracije belih medveda. U toj grupi sa kojom je došao ima ih ukupno 5-rica pa ako još ima neko ko je na ovom forumu a da mu je neko tamo otišao volela bih da mi se javi. Za sad komuniciramo preko mobilnih poruka, a to nije naravno dovoljno...skajp bi bio zakon, mada... Sve u svemu još jednom da se mnooooogo zahvalim MILAN- u MIMA :worth: što mi je odgovorio na puno pitanja kako je tamo, pa sam se " malo " umirila

Moj suprug je takođe tamo, cujemo se svaki dan. Najbolja varijanta je da uplatis skajp kredit i da ga zoves na ruski mobilni. Imas vise paketa za kredit a najeftinije je 120 min. 4 eura ili 400 min. nepunih 14 eura. Pozdrav !!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top