Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sada je potrebno da je racun otvoren u Sberbank



- - - - - - - - - -


moj muz je do 15-og decembra bio na toj 11-ici...... tih 15 dana u decembru nije dobio 20% na platu zato sto Rusi nisu bili zadovoljni postignutim radom pa su dobili neke nenirmalne norme...ja sam cak o tome i pisala na forumu tad...znaci uredno su dobili platu ali bez 20 % preko plate jer nisu ostvarili njihova ocekivanja...
 
Poslednja izmena:
Pozdrav svima. Slučajno sam naletila na ovaj forum. Muž mi sinoć odletio put Moskve- Novy Urwngoy- pa kako dalje do Sabati i gde je to uopste ni na mapi nema :(
Ako ima neko informacija malo više o Sabati, volela bih da podeli sa mnom.


pozdrav Jadranka ja sam stigao pre desetak dana sa Sabete na odmoru sam ,pa sve sto te interesuje salji u pp poruci da se ne ponavljam na forumu.pozzz i svako dobro
 
Pozdrav svima! Da li neko uskoro putuje za Magadan Gok Pavlik? I da li neko zna koliko se ceka posle uradjenog lekarskog pregleda? Ja sam radio pre desetak dana na Vozdovcu ul Vojvode Sepe i nista mi ne javljaju jos... Hvala!

Moj suprug je uradio pregled za Magadan pre skoro tri meseca,ovih dana mu je isteklo priglašenje,rekli su iz firme da je tamo neki zastoj.Scenario otprilike izgleda tako.Inače je već više puta radio za njih.Tebi želim više sreće.
 
Pozdrav Milane, hvala na razumevanju za nas koji skoro nista neznamo o Sabeti, a brinemo se o nasim koji su tamo otisli. Trenutno se najbolje ne snalazim sa forumom, tj nevidim kako da ti posaljem poruku sa ponekim pitanjem. Moj muž je tamo prvi put otisao, jedva pronađoh na mapi gde se to nalazi, neznam ni kakve nas mogucnosti ocekuju oko komunikacije. Za sad je jos uvek u Novi Urengoj , njih 5-rica , čekaju u nekoj baraci kad ce dalje da krenu za Sabati. Kupio je neki ruski mobilni broj, tako da mi se uspeo javiti porukom i to je to. Pokusacu da pisem u pp poruci, mada mi se cini da dok sam pocetnik, da su mi mogucnosti malo uskracene za prve 3 poruke.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top