ПОРАЖАВАЈУЋА ВЕСТ ЗА ПРАВОСЛАВЦЕ

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
А шта нам у ствари мисле лукави Латини можете и сами схватити ако пажљиво читате њихово виђење "ИСТОРИЈЕ НАДБИСКУПИЈА" у Србији, ЦГ и Македонији:

http://www.mbkcm.org/istorija_bisk.htm

Mitke, nisu to lukavi Latini, no naša braća Rimokatolici...:worth:
 
Mitke, nisu to lukavi Latini, no naša braća Rimokatolici...:worth:

Мени НИСУ браћа... и прекини више да се блесавиш и да ми ту метанишеш... уопште немам намеру да се са тобом поново свађам због антихриста из Ватикана...
icon8.gif
 
Мени НИСУ браћа... и прекини више да се блесавиш и да ми ту метанишеш... уопште немам намеру да се са тобом поново свађам због антихриста из Ватикана...
icon8.gif

Ju, Mitke...:sad2:
On nije antihrist...:sad2:
Nisi valjda otišo u međede...:manikir:
 
Ma koji link, ja pitala kako ti kao pravoslavni vernik toliko zelis ujedinjenej sa rimokatolicima? Nista mi nije jasno. :confused:

Zato što smatram da pravoslavci i katolici TREBAJU I MORAJU da budu jedno...:)
Dosta je bilo mržnje, krvi, progona...Oni koji su gotovo identični, kao što je slučaj sa pravoslavcima i katolicima TREBAJU I MORAJU da budu jedno...:worth:
 
Zato što smatram da pravoslavci i katolici TREBAJU I MORAJU da budu jedno...:)
Dosta je bilo mržnje, krvi, progona...Oni koji su gotovo identični, kao što je slučaj sa pravoslavcima i katolicima TREBAJU I MORAJU da budu jedno...:worth:

Od sveg tog udruzivanja dodje mi da povracam.
Znas,ponekad su oni najgluplji idioti koji se vode svojim trenutnim impulsima i nagonima,u pravu.
Teraj bre Lucikatolike odavde. Dobice po grbaci k'o i ona vajna Srpska pederska nacija.
 
Zasto je neprimereno? I jedni i drugi traze nesto sto nije njihovo i sto nisu zasluzili.
A šta to Rimokatolička Crkva dobija što nije zaslužila?
Pa ima sveshtenika shto trzaju na dechake , oni su mushkkog pola , a derpei trzaju na mushke , pa eto ti slichnosti .

To što neki sveštenici trzaju na muškarce ne sme da znači da i cela ta Crkva priznaje i odobrava taj njihov greh...:dash:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top