ПОРАЖАВАЈУЋА ВЕСТ ЗА ПРАВОСЛАВЦЕ

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa i ne treba nam...al treba onima koji napraviše karijeru od hrišćanstva, i skupili titule i fino se obogatiše itd...
nije ni čudo što oće da spaljuju sve koji ne misle kao hrišćani: manje hrišćana manje para
kao što rekoh, na nekom pdf-u, popovi su kao lekari u crnom: em im se svi ušlihtavaju a nit ih neko juri zbog mita, nit imaju odgovornost prema "bolesnicima" :lol:

Ај' боље ућути и чекај да завијаш и арлаучеш кад је пун месец.......

 
Основ ове теме је да је еремита слагао да долази папа,јел тако? Или је пожелео?

Не буди безобразан - таква вест је обајвљена. И таква политика Ватикана се овде води... ако је ЛАЖ то што сам ја прено вест онда сам слагао, али није. Ногама и рукама језуити копају да доведу хитлерјугендовца да запиша Србију...

п.с. Чак су објавили и то да Папа није у ОБАВЕЗИ да поштује став већинске цркве - него својих верника, што указује на могућу посету и без пристанка СПЦ - али треба добро читати шта лукави латини објављују...
 
Poslednja izmena:
Ај' боље ућути и чекај да завијаш и арлаучеш кад је пун месец.......

Pa vidiš...čak i kad bi čekala pun mesec i to tek svakog trećeg meseca da bi rekla:
popovi su kao lekari obučeni u crno, mlate pare čitajući crnu knjigu senki, "bolesnici" i njihovi rođaci im se ne vade iz bulje, lete poklončići na sve strane, skupe crne lakovane cipelice...ma milina!
Opet to neće promeniti činjenicu da bi se postao pop treba samo da završiš fakultet i onda da svoju dalju karijeru reklamiraš kao od boga dato pravo da budeš zastupnik "jedine prave" istine.

A to što ti imaš problem sa realnošću kao takvom, te besniš i vređaš kad god ti se ista ukaže, je posledica sektaškog ispiranja mozga.
 
МОЛИМ модераторе да затворе ову тему!!!!


Разлози:
Ем наслов боде очи!
Ем вест која је тема показа се као неистинита!
Ем се на теми већ дуго,дуге прича о стварима које немају везе темом!
Ем, меридијан Горњи Милановац!

ДаклеМ: молим вас, ЗАКЉУЧАЈТЕ ВИШЕ ОВУ ТЕМУ!
хвала на разумевању
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top