ПОКС: ЕУ трајно затворила врата за чланство Србије

Aca Srbin im itekako odgovara. Daje sve na tacni, pravi od nas koloniju i deponiju. To je nešto što Evropi treba više nego nova članica. Jel ti imaš kući korpu za otpatke? Imaš. Svaka kuća ima. E pa mora i Evropa da ima. Tako da je to naša uloga, i to njima ne odgovara, odgovara i Aci Srbinu. Ali trebalo bi da nama građanima ne odgovara. Zašto bi pristajali na to? Nego lepo zapnemo, ispunimo standarde i kažemo "evo mi došli" ;)


I tebi je zivotni cilj da budes necija korpa za otpatke.

Mesto da budemo ruska basta za voce i povrce, ti zelis da budes zapadnjacka korpa za otpatke.
 
Ahaaaaaa, pa gde su ti građani? Mislim, dobro im ide ovo žmurenje na represiju istog tog kog pominješ.

Stvar je u tome što nema nikakve represije. Kurti zaokružuje svoju državnosti. Po kojoj logici neko misli da će da koristi dinar? To nema nikakve logike. Nego mora da se pravi drama, pa da se organizuju neke lažne demonstacije, da se diže frka sa organizovanjem skupštine UN. Jer napredna srpska politika podrazumeva da ti sve gubitničke poteze maskiraš nekim cirkusom.
 
Stvar je u tome što nema nikakve represije. Kurti zaokružuje svoju državnosti. Po kojoj logici neko misli da će da koristi dinar? To nema nikakve logike. Nego mora da se pravi drama, pa da se organizuju neke lažne demonstacije, da se diže frka sa organizovanjem skupštine UN. Jer napredna srpska politika podrazumeva da ti sve gubitničke poteze maskiraš nekim cirkusom.

Nema represije? Klinac koji je bacio nešto na Skupštinu trune u pritvoru mesecima, Dijana Hrkalović sedi kod kuće, Kolulvija gospodin brani ga predsednik itd... Nemoj, smešno je.
 
I tebi je zivotni cilj da budes necija korpa za otpatke.

Mesto da budemo ruska basta za voce i povrce, ti zelis da budes zapadnjacka korpa za otpatke.

Sve si pobrkao.

Vučiću odgovara da budemo korpa za otpatke, jer se on "ugradi" za svaki biznis trovanja naših ljudi preko stranih investicija.

Ti predlažeš da budemo ruska gubernija i da se time zameramo zapadu što je potpuno sumanuto s obzirom na našu geografsku lokciju i činjenicu da sa zapadom imamo 95% saradnje dok sa Briksom 5%.

A ja predlažem da budemo član EU i moderna razvijena uređena država kao što su i oni.
 
Nema represije? Klinac koji je bacio nešto na Skupštinu trune u pritvoru mesecima, Dijana Hrkalović sedi kod kuće, Kolulvija gospodin brani ga predsednik itd... Nemoj, smešno je.

Pa tako reci, ja mislio ti pričaš o "represiji" Kurtija nad Srbima, a ustvari misliš na represiji naprednog predsednika. Pa naradno da je ima. Svaki autokratski režim se zasniva na represiji prema neistomišljenicima. Vidimo kako prolazi opozicija, vidimo kako prolaze novinari. A vidimo kako prolazi i njihova ekipa. Sve to ljudi vide, nezadovoljstvo je ogromno, samo nažalost, imamo opoziciju nedoraslu zadatku koja ne nalazi način da se ponaša konstruktivno i liderski.
 
Pa tako reci, ja mislio ti pričaš o "represiji" Kurtija nad Srbima, a ustvari misliš na represiji naprednog predsednika. Pa naradno da je ima. Svaki autokratski režim se zasniva na represiji prema neistomišljenicima. Vidimo kako prolazi opozicija, vidimo kako prolaze novinari. A vidimo kako prolazi i njihova ekipa. Sve to ljudi vide, nezadovoljstvo je ogromno, samo nažalost, imamo opoziciju nedoraslu zadatku koja ne nalazi način da se ponaša konstruktivno i liderski.

Ma Kurti ne vrši represiju nad Srbima, već sprovodi ono što su ovi potpisali još 2012.godine. Ne znam kako ne razumete to ljudi? Oni su potpisali tablice, policiju Kosova na celoj teritoriji itd. Pročitaj briselski.
 
Nema alternative. Mi smo u Evropi i 99% zavisimo od zapada. Svako naše udaljavanje ka istoku može samo debelo da nas košta a ništa nećemo dobiti. Kosovo nećemo vratiti, inat ne vraća teritorije, to je završena priča, sad je samo pitanje da li ćemo ostatak Srbije staviti u izolaciju i propadanje ili ćemo biti pametni i promeniti gubitničku politiku.
Kako smo mi to u Evropi? Kad nismo u EU? Kamo srece da smo postali deo EU daaavno....Sad bi trebali to POD HITNO dok jos nije prekasno.,..
 
Како ви аутошовинисти омаловажавате своју државу. И још уживате у томе. Мислим да је Председник Републике Србије Господин Александар Вучић превелики демократа што се неких ствари тиче.
Ja mislim da si ti prevelik pedu-uvlakach i da ti iz zicegu AVUa samom pertlice vire...
 

ПОКС: ЕУ трајно затворила врата за чланство Србије​


Покрет обнове Краљевине Србије (ПОКС) оцењује да су одлуком Европске комисије да укључи Охридски споразум у преговарачко поглавље 35 врата за чланство у ЕУ Србије трајно затворена.​


  • EY је и званично донела одлуку да Србија може постати њена чланица само ако се и формално, заувек одрекне Косова и Метохије. Ствари су одлуком Европске комисије истеране на чистац и оно што смо и раније знали, сада се потврдило и званично. То није ништа трагично за нашу будућност, јер је истина увек лековита и отрежњујућа“ – изјавио је председник ПОКС Војислав Михаиловић.
„Сарадња са Европском Унијом је могућа и без нашег чланства у њој. С обзиром на нове околности, неодложно је потребно донети одлуку о прекиду даљих преговора о чланству Србије у ЕУ. Уместо тога потребно је фокусирати се на економске споразуме са Бриселом и билатерално са земљама чланицама у складу са обостраним интетересима. Најпреча дужност у овом тренутку и законска обавеза српских власти је да свим расположивим средствима заштити животе и имовину косовских Срба, уведе реципрочне мере према Приштини и алармира светску јавност о новом таласу тортуре који Срби пролазе. Влада Србије мора јасно стави до знања да ни по коју цену неће дозволити егзодус нашег народа, нити више учествовати у политичким процесима чији је циљ сада и званично и потпуно јасан, а то је заокруживање државности лажне државе Косово“ – истиче Михаиловић.

https://srbin.info/politika/poks-eu-trajno-zatvorila-vrata-za-clanstvo-srbije/

Nista od clanstva Srbije u EU.

Koje su alternative?
Kakva je ovo farsa?! EU misli da može da diktira uslove Srbiji kao da su neki gospodari sveta. Pa ko su oni da odlučuju šta će Srbija raditi sa Kosovom i Metohijom?! Ovo je čisti bezobrazluk! A ovi iz POKS-a, kao da su se izgubili u vremenu i prostoru, pričaju neke bajke o saradnji sa EU bez članstva. Ma daj, šta ćemo mi sa takvim partnerima koji nas gledaju kao robove?!

Alternativa? Pa šta misliš, da se okrenemo onima koji nas stvarno cene i poštuju! Da potpišemo ekonomske sporazume sa zemljama koje neće da nam soli pamet i da se fokusiramo na jačanje veza sa prijateljski nastrojenim državama. EU može da zatvori svoja vrata, ali mi ćemo otvoriti nova vrata ka pravim saveznicima koji nas neće tretirati kao malu decu!
 
Од како је прасе реп искривило, Немачка, Чешка и Аустрија су биле неупоредиво развијеније од Србије. Како можеш да се поредиш са тавим државама?

Са Мозамбиком, Авганистаном и Парагвајем ми баш није “мерак” да се поредим.
 
Месече не претеруј. Да није њи’ јели би отприлике корење.
Србија није јела корење ни у Другом рату, ни после њега. Од глади је умирала војска и становништво приликом Албанске епопеје и никада ни пре ни после тога. Има једна Месићева изјава поводом тога, а он сигурно није био наклоњен Србији. На овим просторима од глади се умирало у Далмацији и Црној Гори, у своје време.
 
Не признају га све државе ЕУ. Друго, Косово очигледно није функционална ,,држава", тако да ЕУ, која је и овако у великој кризи, најмање сад треба такав неко у свом чланству.
ali Vucic je tu da im pomogne da bude..to je jos par koraka..
 

Back
Top