Кандидат за чланство у ЕУ одбацује захтеве за санкционисање Русије

zar ne rece fetis iznad? znaci ona je de-fetisizirana, pogresno su ruje nazvale SVO demili, denaci, ... ovo tvoje je prava definicija
Da imaju fetiš na bar zapadne ruske granice, zbog toga je Ukrajina ohrabrena da se priključi NATO i na kraju napadnuta. Sigurno je ne podržavaju tek onako. Recimo za Arcah ili Gruziju nikog nije bilo briga ali zato za Ukrajinu iz nekog razloga su spremni i aktivno da se uključe u rat :mrgreen:
 
Da imaju fetiš na bar zapadne ruske granice, zbog toga je Ukrajina ohrabrena da se priključi NATO i na kraju napadnuta. Sigurno je ne podržavaju tek onako. Recimo za Arcah ili Gruziju nikog nije bilo briga ali zato za Ukrajinu iz nekog razloga su spremni i aktivno da se uključe u rat :mrgreen:
nama amerima smesno - obrisace ruje evropu, mozda i OZRACITI, pa ako vam se isplati samo napred, na moskvu, sa'ce f16 kaze stoltenbrg
 
nama amerima smesno - obrisace ruje evropu, mozda i OZRACITI, pa ako vam se isplati samo napred, na moskvu, sa'ce f16 kaze stoltenbrg
Smarate više sa tim "Vi ono" "Vi ovo". Nemam ja nikakve veze sa ratom, osim što podržavam kraj istog. Ne zanima me ni ludi Putin ni zapadna retorika koja je možda i podjekdnako odgovorna za sva stradanja koliko i sam Putin.
 
Smarate više sa tim "Vi ono" "Vi ovo". Nemam ja nikakve veze sa ratom, osim što podržavam kraj istog. Ne zanima me ni ludi Putin ni zapadna retorika koja je možda i podjekdnako odgovorna za sva stradanja koliko i sam Putin.
retorika obaska, samo da se ustanovi cinjenicno stanje:
kada je rat poceo
da li invazijom, ili granatiranjem donbasa pre invazije, samo to, a retorika na stranu

kada se ustanovi kada je poceo, odmah ce i da se zavrsi rat.
zato se i ne zavrsava, jer se ne zna kada je poceo.
 
U tom slučaju bi Srbija ušla u EU možda već 2004. ili 2009. poput Bugarske/Rumunije a možda poput Albanije ne bi ni danas :mrgreen:
Ne bi ni tad, jer nijednoj organizaciji, pa tako ni EU ne trebaju dokazano nelojalne i bandoglave nacije, jer bi takvi samo rovarili iznutra i ometali/sabotirali rad EU.
 
Ne bi ni tad, jer nijednoj organizaciji, pa tako ni EU ne trebaju dokazano nelojalne i bandoglave nacije, jer bi takvi samo rovarili iznutra i ometali/sabotirali rad EU.
ma ko sabotira sada? brnaba kaze "okupatori", a ja kazem: ko ju je doveo, neka je sada otera, inace nikad srbija nece uci u EU
E, croasanska popisulja nam kvari nas EY put bez alternative?! ma ljudi moji jeli to mogUce?!
 
retorika obaska, samo da se ustanovi cinjenicno stanje:
kada je rat poceo
da li invazijom, ili granatiranjem donbasa pre invazije, samo to, a retorika na stranu

kada se ustanovi kada je poceo, odmah ce i da se zavrsi rat.
zato se i ne zavrsava, jer se ne zna kada je poceo.
Građanski rat je počeo pobunom etničkih Rusa zbog Majdana a invazija 2022. zbog sprečavanja etničkog čišćenja, što bi imalo smisla da se vojska Rusije fokusirala na Donbas a ne na čitavu Ukrajinu, počinivši 10x više štete nego što bi bilo da se desiolo etničko čišćenje.
 
Sve razumem, sem tih tripova Gruzijaca i Jermena da su oni nekakva Evropa jErSuHrIscAnI :roll: i da im je zbog toga mesto u EU i NATO, umesto prirodno uz Rusiju.

Cak ni Balkan nije za Evropu, a kamoli zemlje koje se nalaze istocnije od Iraka.
Kako nije kad ste vi Hrvati u EU; opet se gubis jer si bezao sa casova povijesti i zemljopisa. :lol:
 

Back
Top