ПОКС: ЕУ трајно затворила врата за чланство Србије

ako smatras da Srbija nece u EU, to znaci da si siguran da Vucic nece potpisati nezavisnost

pitanje je zasto si siguran da Vucic nece priznati Kosovo, jel si propustio mozda sta je sve sredio Siptarima zadnjih godina, nista vise im ne treba samo jos taj jedan potpis

mislim, nisi propustio, jer si ti licno otvorio brdo tema gde si ga optuzio za razne izdaje

zasto si promenio misljenje, evo isporucuje Srbija Ukrajini oruzje da ubijaju Ruse, sto ne bi sankcije uvodio, to je mnogo manji problem od isporuka raketa


Vucic je de fakto priznao siptarima nezavisnost

Al i pored toga Srbija NIKAD nece uci u EU

Jednostavno nas ne zele
 
Nema alternative. Mi smo u Evropi i 99% zavisimo od zapada. Svako naše udaljavanje ka istoku može samo debelo da nas košta a ništa nećemo dobiti. Kosovo nećemo vratiti, inat ne vraća teritorije, to je završena priča, sad je samo pitanje da li ćemo ostatak Srbije staviti u izolaciju i propadanje ili ćemo biti pametni i promeniti gubitničku politiku.
Vidimo da najviše razumevanja za tvoje stavove imaju nacionalisti iz susedstva. Zbog čega li to? :think:
 
Nema alternative. Mi smo u Evropi i 99% zavisimo od zapada. Svako naše udaljavanje ka istoku može samo debelo da nas košta a ništa nećemo dobiti. Kosovo nećemo vratiti, inat ne vraća teritorije, to je završena priča, sad je samo pitanje da li ćemo ostatak Srbije staviti u izolaciju i propadanje ili ćemo biti pametni i promeniti gubitničku politiku.

samo budale nemaju plan B

Pametni uvek imaju ;)
 

Back
Top