ПОКС: ЕУ трајно затворила врата за чланство Србије

ne bih ni ja volela, ali je tako, nazalost..
Да је тако, не би био вршен оволики притисак на Србију, преко разних међународних организација , разних Савета Европе, издајничке НАТО опорбе, итд.
Не кажем да је идеално, али није ни баш све тако црно како се представља (ко зна ко и ко зна са којим циљем).
 
Да је тако, не би био вршен оволики притисак на Србију, преко разних међународних организација , разних Савета Европе, издајничке НАТО опорбе, итд.
Не кажем да је идеално, али није ни баш све тако црно како се представља (ко зна ко и ко зна са којим циљем).
Dule, ne prdi
 
Да је тако, не би био вршен оволики притисак на Србију, преко разних међународних организација , разних Савета Европе, издајничке НАТО опорбе, итд.
Не кажем да је идеално, али није ни баш све тако црно како се представља (ко зна ко и ко зна са којим циљем).
ma, sve je on prodao i dogovorio sa Kurtujem i ovo je samo realizacija po Briselskom sporazumu..
 
Да је тако, не би био вршен оволики притисак на Србију, преко разних међународних организација , разних Савета Европе, издајничке НАТО опорбе, итд.
Не кажем да је идеално, али није ни баш све тако црно како се представља (ко зна ко и ко зна са којим циљем).
E, pa ne možeš se tako vaditi! Svi ti pritisci su tu jer nešto smrdi, a ti samo muljaš oko toga! Ajde da se odlučiš jesmo li mi u svemiru ili si ti samo izgubljen u svom vlastitom lažnom svetu!
 
Sto preterujem ajde kazi sta je konkretno EU uradila dobro za Srbiju, mene bas briga ja ne zivim u gradu da zavisim od EU i njihove otpad hrane.

Па омогућила нам слободу путовања, ради на демократизацији друштва, учествује у озбиљним пројектима заштите животне средине рецимо.
 
Србија није јела корење ни у Другом рату, ни после њега. Од глади је умирала војска и становништво приликом Албанске епопеје и никада ни пре ни после тога. Има једна Месићева изјава поводом тога, а он сигурно није био наклоњен Србији. На овим просторима од глади се умирало у Далмацији и Црној Гори, у своје време.

Претерао сам и био произвољан. Гладни не би били али би се смрзавали свакако.
 
А ја мислим дати немаш аргумената.
"daja"a ja mislim da ti nisi osnovnu skolu zavrsio te da si nepismen. Ako neko stalno brani SNS stavove to je sasvim dovoljan argument da je Vucicev bot i pedu-uvlakach. P.C. Nadam se da nisi osoba iz NS jako licis po stavovima na nekog koga licno poznajem... ne d'o Bog da si taj ko mislim da jesi odreci cu te se licno preko novina...
 
Некако увек изостане одговор чим упитам за алтернативу. :think:
A ko je bio alternativa Milosevicu? Pa ipak pao je sa vlasti. I da ja TVRDIM da sam posle pada Socijalizma Zlobice video bar neki mali boljitak. Dalje-KO GOD bio na vlasti-ne moze, NE SME da bude ne jedan nego 3, 4, 5 mandata da ne kazemo DOZIVOTNO!! JEr to je DIKTATURA!! I NE MOZE< NE SME jedan covek, jedna vlast da drzi sve medije u saci, da samo njihovi m,ediji pricaju, vredjaju sta hoce i koga hoce...I pogledaj samo kakve spodobe su njihovi predstavnici vlasti-Brnabicka, koja ne zna dve prosto proosirene recenice da sklopi, a da ne zamuca-u sex. opredljenje ne zalazim. Zatim onaj bivsi narkoman na koga kidishu kerovi sto traze drogu a ministar...Ministar finansija ima stanova koliko prstiju na rukama i nogama...Na nacionalnoj TV-Pink-najbezobraznija novinarka i najbezobrazniji urednik te iste televizije...I oni su NEDODIRLJIVI!!! Crkva koja je slizana sa vlasti maksimalno kao sto je Chanak lepo objasnio!!! I to je rezim koji treba da podrzim?!?!??
 

ПОКС: ЕУ трајно затворила врата за чланство Србије​


Покрет обнове Краљевине Србије (ПОКС) оцењује да су одлуком Европске комисије да укључи Охридски споразум у преговарачко поглавље 35 врата за чланство у ЕУ Србије трајно затворена.​


  • EY је и званично донела одлуку да Србија може постати њена чланица само ако се и формално, заувек одрекне Косова и Метохије. Ствари су одлуком Европске комисије истеране на чистац и оно што смо и раније знали, сада се потврдило и званично. То није ништа трагично за нашу будућност, јер је истина увек лековита и отрежњујућа“ – изјавио је председник ПОКС Војислав Михаиловић.
„Сарадња са Европском Унијом је могућа и без нашег чланства у њој. С обзиром на нове околности, неодложно је потребно донети одлуку о прекиду даљих преговора о чланству Србије у ЕУ. Уместо тога потребно је фокусирати се на економске споразуме са Бриселом и билатерално са земљама чланицама у складу са обостраним интетересима. Најпреча дужност у овом тренутку и законска обавеза српских власти је да свим расположивим средствима заштити животе и имовину косовских Срба, уведе реципрочне мере према Приштини и алармира светску јавност о новом таласу тортуре који Срби пролазе. Влада Србије мора јасно стави до знања да ни по коју цену неће дозволити егзодус нашег народа, нити више учествовати у политичким процесима чији је циљ сада и званично и потпуно јасан, а то је заокруживање државности лажне државе Косово“ – истиче Михаиловић.

https://srbin.info/politika/poks-eu-trajno-zatvorila-vrata-za-clanstvo-srbije/

Nista od clanstva Srbije u EU.

Koje su alternative?
ako smatras da Srbija nece u EU, to znaci da si siguran da Vucic nece potpisati nezavisnost

pitanje je zasto si siguran da Vucic nece priznati Kosovo, jel si propustio mozda sta je sve sredio Siptarima zadnjih godina, nista vise im ne treba samo jos taj jedan potpis

mislim, nisi propustio, jer si ti licno otvorio brdo tema gde si ga optuzio za razne izdaje

zasto si promenio misljenje, evo isporucuje Srbija Ukrajini oruzje da ubijaju Ruse, sto ne bi sankcije uvodio, to je mnogo manji problem od isporuka raketa
 
ako smatras da Srbija nece u EU, to znaci da si siguran da Vucic nece potpisati nezavisnost

pitanje je zasto si siguran da Vucic nece priznati Kosovo, jel si propustio mozda sta je sve sredio Siptarima zadnjih godina, nista vise im ne treba samo jos taj jedan potpis

mislim, nisi propustio, jer si ti licno otvorio brdo tema gde si ga optuzio za razne izdaje

zasto si promenio misljenje, evo isporucuje Srbija Ukrajini oruzje da ubijaju Ruse, sto ne bi sankcije uvodio, to je mnogo manji problem od isporuka raketa
не, то значи да СРПСКИ НАРОД неће прихватити признавање отете територије КиМ. Без обзира на одлуке тренутне власти у било ком тренутку
 
Karakterisati tojest nazivati nekoga NDH i SS je uvreda za koju bi, u normalnoj drzavi morao da ides u corku. Ali posto je ovo prcija AVUa i njegovih robova-tebe i tebi slicnih-Vi mozete da lajete koliko hocete...
каква црна увреда.

када буду одговарали за највећи геноцид уз немачку на простору европе, и за једини дечији логор на свјету икада, можеш се нешто ишчуђавати и тобож вређати.

1991 су потомци ндх бојовника (знамо да је огромна већина хрвата била под командом павелића са само 17 % хрвата је чинило партизански покрет од његовое укупне бројности с тим да у ти 17 % је највише било срба и то огромном већином из лике далмације, крајине...) који су преко туђмана и његове филијале по свјету , усташке емиграције, похрлили радо опет убијати србе под усташким обележјима, попут рецимо формације ХОС коју је снабдевао Загреб (норужјем набављеним из илегалног наоружавања хрватске 1990)

И дан данас обеллеђавају те усташе из 9те рафаел бобан бојне у сплиту... има и споменик...


тако да шта рећи него усташе и усташлук , ндхазијски потомци.
 
Karakterisati tojest nazivati nekoga NDH i SS je uvreda za koju bi, u normalnoj drzavi morao da ides u corku. Ali posto je ovo prcija AVUa i njegovih robova-tebe i tebi slicnih-Vi mozete da lajete koliko hocete...

Crnokošuljašice i crnokošuljaši u Splitu: opet na 10. travnja obilježili osnutak bojne ‘Rafael Boban‘.​

PIŠE DAMIR TOLJ
10. travnja 2023

1707305770501.png





1707305844315.png


1707305874685.png


1707306014855.png



:mazi:
 
Опет теме иду у спамове и тролање захваљујући новим клоновима душмана српског живља и интереса или ти тобож ''србима'' који се не либе да одма скачу на помен ндх и усташке губерније
 
Karakterisati tojest nazivati nekoga NDH i SS je uvreda za koju bi, u normalnoj drzavi morao da ides u corku. Ali posto je ovo prcija AVUa i njegovih robova-tebe i tebi slicnih-Vi mozete da lajete koliko hocete...
да се подсетимо срамотног напада у сред сплита на ватерполисте црвене звезде , који је морао у сред јануара да ускаче у ледено море како би сачувао живу главу.

1707307305610.png


1707307321432.png


1707307359683.png


а зашто неће да иду српски ватерполисти у сплит? јер је сплит град у ком се слободно обележава усташтво и подиже споменик витезу смрти рафаел бобану и његовој бојни и јер их тамо јуре да убију па морају да скачу у море хладно...

сплит се поноси својим усташлуком и то се не крије. јавно се обележава 10 април , када је створена крвава павелићева фашистичка творевина, и јавно се обележавају обележја припадницима усташке формације рафаел бобан из 1991...

1707307546611.png



1707307570173.png


1707307591269.png



1707307608064.png



И неког чуди зашто хрвати нападају да убију српске ватерполисте ?

неко се чуди када се каже за хрватску да су потомци павелићеве фашистичке губерније ндх ?

па може да се чуди колико год хоће....чињеницу су такве.
 
еврофили на апаратусима

шта ће вучић сада, да иде са кинезима? није му профитабилно толико
да остане са ЕУ ја катастрофа јер ће морати да призна косово да би формално ушли, тако да је теже замајавати као евроинтеграције без да де факто обећаваш једног дана признање косова

дакле, мораће нешто треће да смисли
 

Back
Top