Pas za drzanje u dvoristu!?

hahahahaha. Vilus tu si u pravu .. Ovako mozemo sto se kaze ''Do svetog nikad'' .. :D Pa ja mislim da su roditelji spremni da daju do 200 eventualno 300 evra za psa .. Zelim da pas bude,mirnog karaktera..Ali mi ni jedna vrsta karakter ne smeta..Da voli decu .. U na moju zalost da bude u dvoristu . :(

Labrador retriver?

Pa evo ti onda nekoliko predloga pa ti odluci dalje
Skotski ovcar- lesi
Belgijski ovcar- Malinoa
Epanjel breton
Nemacki pticar
Elder terijer

Bez malinoe, suviše su energični, teritorijalni i dominantni za dečka od 14 godina.

Srednji šnaucer? Samo, i njima i erdel terijerima mora da se trimuje dlaka redovno, to je dodatni izdatak, osim ako naučiš sam to da radiš.
 
Hvala vam na svim savetima.. Ali izgleda da su se moji smilovali..I da ce mi kupiti eng. buldoga.. Drzacu ga u kuci samo zimi.. :P :D Ali kad navikne onda ce naravno stalno biti.. :D Pa me zanima u kom uzrastu se uzimaju..Zvao sam jednu uzgajivacnicu onih ih prodaju za 550 sa papirima ..A,stenci su stari 2 i po meseca.. :P Sta mislite o tome..Jel to dovoljan uzrast za uzimanje psa..? I ako neko zna jos koju uzgajivacnicu eng. buldoga..Molio bih ga/je da napise.. Hvala puno. Veliki poz. :) ;)
 
Hvala vam na svim savetima.. Ali izgleda da su se moji smilovali..I da ce mi kupiti eng. buldoga.. Drzacu ga u kuci samo zimi.. :P :D Ali kad navikne onda ce naravno stalno biti.. :D Pa me zanima u kom uzrastu se uzimaju..Zvao sam jednu uzgajivacnicu onih ih prodaju za 550 sa papirima ..A,stenci su stari 2 i po meseca.. :P Sta mislite o tome..Jel to dovoljan uzrast za uzimanje psa..? I ako neko zna jos koju uzgajivacnicu eng. buldoga..Molio bih ga/je da napise.. Hvala puno. Veliki poz. :) ;)

Štene od 2,5 meseca je u idealnom uzrastu za odvajanje od majke ali je meni cena sumnjivo niska. Ne znam odgajivače, inače.
 
Pazi, ovaj sajt mi tako zaudara na preprodavce da je to strašno! Prvo, ne nađoh neke podatke o roditeljima, drugo, koriste tuđe slike (konkretno onaj samojed se zove Abibak i definitivno ga je-makar ranije bilo-moguće naći na pozivnom broju 034 a ne 015), treće, nisu registrovani u evidenciji Kinološkog saveza Srbije, onda, jedini odrastao pas čije su slike i podatke ostavili je cc, verovatno njihov ljubimac, kog videh samo kao prvaka mladih... Sve u svemu, ja bih takve zaobišla u širokom luku. Ako već mora engleski buldog, pogledaj odgajivače registrovane u kss, dala sam ti direktni link do stranice, a odatle možeš lako da pogledaš i odgajivačnice bilo koje druge rase, ili da se kod nekog iskusnijeg raspitaš od kog individualnog odgajivača da uzmeš štene.
 
e,pa .. Jos jednom da se svima punoooo zahvalim,Pogotovo mimi's mom. Nakon dugo razmisljanja,ja sam ipak odlucio da uzmem zlatnog retrivera. :P Iako,sam dobio dozvolu od roditelja za Bulldoga,bojim se da mi se buldog nece svideti kada odraste. Ipak,hvala svima puno na savetima.. Veliki pozz,i ako mi jos nesto zatreba,znam kome cu se obratiti :) .. Samo,jos jedna stvar..Znate li mozda gde u kojoj uzgajivacnici trenutno ima malih stenaca..? A,da se uzg. nalazi u okolini Bg. :P Hvalla. ;)
 
Poslednja izmena:

Back
Top