Pitanje za vlasnike pasa

Sklanjate li kaku vašeg ljubimca ?

  • Da

    glasova: 6 85,7%
  • Ne

    glasova: 2 28,6%

  • Ukupno glasova
    7
И псећа мокраћа уништава биљке.

Većinom piske uz drveće ili rasvjetu
Curice doduše čučnu djecaci dignu nogicu

Ne vidim problem u tome

Ali mi smeta ako se neskloni Kaka isto mi je smetalo da je od komšinice mačka išla u djecij pjesak ali je srećom i njoj smetalo pa je dala mačku na usvajanje, jer se nije dala odviknuti
 
Lutalice u jednom normalnom društvu nebih postojale

Lutalice su napuštene od strane nesavjesnih vlasnika

Ja se i dan danas pitam zašto ljudi ne steriliziraju svoje pse i mačke i zašto dozvoljavaju da se stene i mace pa posle mladunčad bacaju po sumama ili u karton pored kontejnera

Ljudi su grozni
Луталице се размножавају и коте на улици, нису они напуштени јер власника никад нису ни имали. У којим ви илузијама живите јбт...
 
Lutalice u jednom normalnom društvu nebih postojale

Lutalice su napuštene od strane nesavjesnih vlasnika

Ja se i dan danas pitam zašto ljudi ne steriliziraju svoje pse i mačke i zašto dozvoljavaju da se stene i mace pa posle mladunčad bacaju po sumama ili u karton pored kontejnera

Ljudi su grozni
Veze ti nemas,lutalice treba da postoje,nisu ostavljeni svi psi nego odu sami i razmnozavaju se bez ljudi hvala bogu,ne znam samo odakle ti ideja da covek poput tebe ima pravo da ih vezuje i sterilise, da odlucuje da je on na prvom mestu civilizacije ,bitniji i pametniji od ostalih rasa zivotinja ,koje moze da unistava kako mu se digne,da jede sta mu se jede,a njega niko ne
 
Луталице се размножавају и коте на улици, нису они напуштени јер власника никад нису ни имали. У којим ви илузијама живите јбт...

Čuj?

Pa normalno da se množe kad se nadju ali isto tako imaju stalni priliv novih lutalica

Gde ti živiš sestro pa je prvi par lutalica pao sa nebesa i tako krenuli da se množe

🤷🏻‍♀️
 
Veze ti nemas,lutalice treba da postoje,nisu ostavljeni svi psi nego odu sami i razmnozavaju se bez ljudi hvala bogu,ne znam samo odakle ti ideja da covek poput tebe ima pravo da ih vezuje i sterilise, da odlucuje da je on na prvom mestu civilizacije ,bitniji i pametniji od ostalih rasa zivotinja ,koje moze da unistava kako mu se digne,da jede sta mu se jede,a njega niko ne

🙈🙈🙈
 
Čuj?

Pa normalno da se množe kad se nadju ali isto tako imaju stalni priliv novih lutalica

Gde ti živiš sestro pa je prvi par lutalica pao sa nebesa i tako krenuli da se množe

🤷🏻‍♀️

Први пар, други пар... Кога брига, не желим их у видокругу. Седе у чопорима и стварају проблеме.
 
Sere po svom dvorištu kako hoće.

Ali gotovo da ne primetiš.
Mada evo godinu kako nismo zajedno.
Jazavičarka, 4ta godina, sestra ju je uzela nakon gubitka oca, i ostavila kod mene a ja je predao kućepazitelju da ga ona čuva jer je ona gazdarica...

U šetnji nije nikad, mada je nisam mnogo.
Nema potrebe, ima nekoliko ari da trči ako joj se trči...
Da li jazavičar isto ima nagon da kopa rupe po dvorištu? U komšiluku ima jedna elegantna pseća dama, neka vrsta polarnog vučjaka, i baš je fina, ali po nekad joj dođe da okolo kopa šapama da bukvalno digne prašinu kao neki bager.
 
Pa dodjosmo i do toga da si bitnija od beskucnika i njih treba sterilisati

Nemam vise vremena da te zabavljam a realno ni živaca

tom and jerry GIF
 

Back
Top