Pitanje za vlasnike pasa

Sklanjate li kaku vašeg ljubimca ?

  • Da

    glasova: 6 85,7%
  • Ne

    glasova: 2 28,6%

  • Ukupno glasova
    7
komunalna služba grada kojoj je to posao , pri tom broj pasa i mačaka lutalica treba da se svede na biološki minimum
kao u svakom drugom gradu u svetu koji vodi racuna o tome.imaš velikih gradova Evrope gde na ulici ne možeš da vidiš psa lutalicu
Aha posto si u toku s naprednim drzavama ,jesi gledala mozda kako sinteri ubijaju psa lutalicu?mislim kad vidis ponovi ovo isto sredjivanje
 
Aha posto si u toku s naprednim drzavama ,jesi gledala mozda kako sinteri ubijaju psa lutalicu?mislim kad vidis ponovi ovo isto sredjivanje
nisam imala prilike ..psi ljutalice se ne ubijaju vec hvataju i vode u azile..a primer koji si dao moguce da su morali da ga ubiju
kao sto su morali da upucaju onog pit bula koji je ubio svog vlasnika da bi mogli da udju u prostor gde se nalazio
 
Aha posto si u toku s naprednim drzavama ,jesi gledala mozda kako sinteri ubijaju psa lutalicu?mislim kad vidis ponovi ovo isto sredjivanje
У напредним државама псе у азилима успављују уколико се у одређеном року не нађе удомитељ. Даље, у азилима су углавном одбачени примерци питбулова и њихових мешанаца. Онда непоштени азили сакривају историју агресивности и напада на људе и друге животиње и описују их као анђеле које траже forever home :bljak:
IMG_20240201_203500.jpg
 
Не капираш, кад у Београду не би склањали срања свога пса,
не би могло да се прође улицама и парковима.

Друго је на селу у шуми и сл.
Ma ne rise, nisam ziveo ceo zivot u gradu gde nikad niko nije kupio sranja za psima,ljudi pisaju i bacaju djubre gde stignu,zivotinje su ametne pa to rade uz drvo,sklone se na travu,to se zove stajsko djubrivo,to je pozeljno i korisno kao i kompost,samo smeta pokondirenim tikvama i dodjos seljacima koje govanca podsecaju na selo od kog su pobegli,da glume u gradu nivo
 
Обичан човек не би требало да лупа главу шта и како са луталицама, оно што њега занима је да буде безбедан, и он и његова деца.
A ona tona macaka kod terazija koja sire smrad nikog ne ugrozavaju,bas slatka atrakcija kad im donose hranu i prave djubre, ako psi lutalice tu budu onda je opasno
 
A ona tona macaka kod terazija koja sire smrad nikog ne ugrozavaju,bas slatka atrakcija kad im donose hranu i prave djubre, ako psi lutalice tu budu onda je opasno
Мачке никада никога нису напале. Та теразијска падина је ругло сама по себи, када се буде довела у ред мачака вероватно више неће бити.
 
nisam imala prilike ..psi ljutalice se ne ubijaju vec hvataju i vode u azile..a primer koji si dao moguce da su morali da ga ubiju
kao sto su morali da upucaju onog pit bula koji je ubio svog vlasnika da bi mogli da udju u prostor gde se nalazio
Ja sam videla kako su sinteri brutalno ubili psa ,zadavili ga i ubacili u prikolicu ogradjenu zicom.Pas je bio u mojoj ulici koja je inace mirna i povucena.Pas preplasen,nikog nije dirao.Zena koja je bila blizu njih a ispred svoje kuce je pokusala da ga spase ali oni se nisu obazirali ni najmanje.
Hvatali su i mog psa koji je bio ispred kuce i jedva smo ga izvukli.Redovno periodicno prolaze tu i hvataju ih i ako su to psi koji tu zive sa vlasnicima i slucajno se nadju van dvorista i oni to znaju.
Uslovi u azilu su ravni horor filmu.Svi zajedno u smradu gde im se baca i hrana i gde umiru od zaraze.Ja svog psa nisam mogla da uzmem kao vlasnik nego da ga udomim ko nn lice jer je procedura komplikovana😳,a htela sam sto pre da ga vodim kuci.
Moj brat ih je prijavio ali dobro su zasticeni ocigledno.Nikakva humanost ne lezi iza ovog azila vec samo obrt para.
Azil je kod Vrnjacke Banje.
Upravo sam rekao kako cine,ubijaju pse po sred ulice,odnose vlasnicke pse da bi im posle trazili pare kao za otmicu
Ovo je potpuno tacno na zalost sve sam to licno i videla i prozivela

Ja sam svom psu morala da napravim i pasos na licu mesta u tom azilu ,da bi mi ga vratili a gde sam kao ja nov njegov vlasnik.Platila sam sve sto su trazili samo da ga izvucem.A zao mi je svih onih pasa koji su ostali tamo i jos uvek ne mogu da zaboravim onaj prizor niti cu.
Jezivoooo.
Ako se tako uredjuje ,onda smo mi horor drustvo.
 
Ma ne rise, nisam ziveo ceo zivot u gradu gde nikad niko nije kupio sranja za psima,ljudi pisaju i bacaju djubre gde stignu,zivotinje su ametne pa to rade uz drvo,sklone se na travu,to se zove stajsko djubrivo,to je pozeljno i korisno kao i kompost,samo smeta pokondirenim tikvama i dodjos seljacima koje govanca podsecaju na selo od kog su pobegli,da glume u gradu nivo


није свако го вно добро за нађубравање,
рецимо људско псеће и сл није добро
као и од других месоједа.
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top