Kafana Pab kod Maxe "ČP" - knjiški moljci XXVI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Malo fatalističko razmišljanje, zar ne?
Agonija je ovo sto se desava svaki dan,prirodna smrt od tenzije bice spasenje.Jedva cekam jer sve redom sto sam htela ikada imaju druge osobe.
Neko zivi zivot njihov u smislu da mi stalno prica sta imaju,povredjuje me stalno.Neko nema zivot svoj gledam propadanje iz dana u dan ne mogu da promenim nista.Vec sad imam posledice tenzije ihahaj,uzece me onaj Gore prirodno da me spasi verujem u to.
 
Agonija je ovo sto se desava svaki dan,prirodna smrt od tenzije bice spasenje.Jedva cekam jer sve redom sto sam htela ikada imaju druge osobe.
Neko zivi zivot njihov u smislu da mi stalno prica sta imaju,povredjuje me stalno.Neko nema zivot svoj gledam propadanje iz dana u dan ne mogu da promenim nista.Vec sad imam posledice tenzije ihahaj,uzece me onaj Gore prirodno da me spasi verujem u to.
Kad se uporedjujes sa drugima. Uporedi se sa Gospodom dragim.
 
Ne, nego smo se sreli ispred ordinacije, daaavno to beše. Prolazim, a on onim njegovim divnim dubokim glasom "Dobar dan!" Skočila sam po' metra! Trebalo mi je neki momenat da shvatim ko je ali mi je njegov glas i osmeh ostao tako u nekom lepom sećanju ali se uvek setim i zubara pride. :mrgreen:

Kod kog zubara je isao covek,kakav je zubar to bio?Jel' imao Cune obezbedjenje kao pevaci danas?
 
Postojao je. O njemu je cak i pokojni Toza pevao..

Jesenjin u mom sokaku.. lisc epada ne sve strane.. ona stoji na prozoru sama..

malo mi je cudno ovo stoji na prozoru.. verovatno se nagla to je mislio.. i ko zna verovatno ima skunjicu neku kratku.. a ispod nje.. nista. Jer sve je nista i nista je sve.

Sto bi reko Jesenjin.. il je to bese rekla Roki.. uh sad ste me zbunili...
 
Ne bi ti se dopalo nijedno od to dvoje. Pače je klopa da "dan poslije" (poslije cuganja) a klepe je tijesto punjeno mesom, kuhano i preliveno pavlakom i posuto sjeckanim bijelim lukom.
Ovo klepe mi jako dobro zvuči!:zjede:
A pače sadrži neku kiselu čorbu?
Tako je ovde obicaj za trežnjenje.
Sve to volim,a iznutrice ne volim
 
Agonija je ovo sto se desava svaki dan,prirodna smrt od tenzije bice spasenje.Jedva cekam jer sve redom sto sam htela ikada imaju druge osobe.
Neko zivi zivot njihov u smislu da mi stalno prica sta imaju,povredjuje me stalno.Neko nema zivot svoj gledam propadanje iz dana u dan ne mogu da promenim nista.Vec sad imam posledice tenzije ihahaj,uzece me onaj Gore prirodno da me spasi verujem u to.
Voimja
 
Pače je teleća koljenica koju kuhaš dok se sve ne raspadne. Dosta masno i jako jelo.
Klepe znaju biti dobre.
Jao sad se setih Mike i nekog čudnog jela od crevaca pletenih u pletenicu:sad2:
I još se zove KUKUREC!!!
Nije mi uopšte jasno šta me tera da jedem meso kad 80% toga ne volim
Valjda ćevapi i ćufte:heart:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top