Kafana Sveže okrečeni pab "Kod Maxe čp" (knjiški moljci XXVII)

Jel i kod vas zavijaju sirene u podne svakog prvog u mjesecu?
Tačno nek se ebu sad sa sirenama dok traju ove "vježbe" EUFOR-a i OSBiH, istraumirani smo svakako i bez auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!
To sad bilo? Ovde svake prve srede u mesecu valjda, ali danas ih nema. Možda i oni odmaraju z:mrgreen:
 
Ne volim praznike :confused:
Probaj sa 7. Julom 🥳
Qw7Lyoj.jpg
 
Ne volim praznike :confused:
Mnogi imaju traume iz proslosti,neki imaju jezivo okruzenje agresivno,nasilno na psihickom nivou za praznike,nekima su ukucani nezadovoljni te pressedne sa takvima svaki praznik a neki su usamljeni te ne vole.Svako ima svoj razlog te je u redu ne voleti praznike kad ljubav nije uzvracena u okolini.

Danas je prvi maj,dan kad se treba boriti za radnicka prava a velika sreda istovremeno.Moze da se pere al' u neku ruku jeste praznik.Al' kazu da danas verski treba biti depresivan,tuzan,ne znam.
 
ja volim sve praznike.
Mirno je i tiho.
Grč u grlu jer ih neko UVEK pokvari svojim ponasanjem da mi presedne zivot.
Ako nije tu neko drugi uvek bilo sta nadje za verbalnu agresiju.
Jeste da uglavnom radim...
Srecnice (iz moje prespektive,mozda je tebi uzas al' da vidis ovo slavio bi).
ali i tamo je mirno i tiho,
Pravi odmor.
samo nas par dezurnih.
Pravi odmor.
 
Nisu me htjeli primiti u hitnoj, kaže pođite svom dr. Reko pa praznik je? Kaže, rade najnormalnije domovi zdravlja. Pa odoh eto i tamo :D
Vaka oteknuta!
To stvarno ne bi smeli da rade, pogotovo ako je u pitanju alergijska reakcija, ako išta drugo bar neka se prave da su pogledali o čemu je reč a ne tek tako da iskuliraju.
 
Ne da tebe tvoja Agi!
U čudu je da nemam jaku, jaku glavobolju. Pregledala i kaže jaka upala sinusa, uha a i grlo jako crveno. Uho pregledala samo onim metalnim mudom. Rekla da nemamo vremena za raditi nalaz krvi ni da idem sad kod ORL, da se mora odmah početi sa antibiotikom širokog spektra. Dala mi Sumamed, 3 dana pa onda neki sa M 5 dana i neke kapi sa N :D
Nisam zapamtila, uslikaću!
 
U čudu je da nemam jaku, jaku glavobolju. Pregledala i kaže jaka upala sinusa, uha a i grlo jako crveno. Uho pregledala samo onim metalnim mudom. Rekla da nemamo vremena za raditi nalaz krvi ni da idem sad kod ORL, da se mora odmah početi sa antibiotikom širokog spektra. Dala mi Sumamed, 3 dana pa onda neki sa M 5 dana i neke kapi sa N :D
Nisam zapamtila, uslikaću!
Pa da, sve je to povezano!
Vec si bila načeta a vetar te je dokusurio
Nisam ljubitelj rendgena ali bi trebala to da snimiš
 

Back
Top