ОПЕЛО ЗА ДЕМОКРАТИЈУ !

U Srbiji se desava nasilno prekrajanje izborne volje gradjana i oni koji to cine bice i odgovorni za sve posledice. Danas jedan politicki blok - "proveropski" kao ocigledni gubitnik na izborima, ucenama i podmicivanjem nastoji da u svoje okrilje prigrabi predstavnike (SPS) onih gradjana kojima je saradnja sa tim i takvim blokom bila poslednja stvar koju zele na svetu. Znaci u manjku izborne podrske za odredjenu politicku ideologiju vrsi se nasilno otimanje izbornih glasova neke druge ideologije. Tako oni glasaci koji su glasali za koaliciju oko SPS-a ostaju bez autenticnih predstavnika u parlamentu.
To je klasican udar na demokratiju i pokusaj izazivanja gradjanskog rata.

upravo tako.

niko, ali bas niko ko je glasao za SPS nije glasao za koaliciju sa DS i ideje koje predstavlja demokratska stranka vec naprotiv.

tako da ovo privlacenje SPS-a u tzv "proevropski" citaj izdajnicko-kvislinski blok jeste najgrublje prekrajanje narodne volje...
 
Banshee,

nisi trebala da skloniš onu Dadinu sliku (uspela sam da je vidim pre nego što sam ispala). :)

Ona je ipak u sklopu teme a "radni" naslov bi bio: "Dobrobiti demokratije u EU", u vestima za gluve, na B92! :lol:

I, čega se pametan stidi time se budala ponosi, pa tako i naš Dada (Adolf?) ponosito širi dalje "demokratiju". ;)
 
Ih bre ,da su ovi "mackarovci" sa radikalima formirali vladu ,ovakvih glupih i odvratnih tema ne bi ni bilo,ali posto je vrhovni mackar dobio samo 11% ,a zapeo da posto-poto formira vladu, iako nikako ne moze.....onda cemo se ovakvih tribina i ovakvih glupih tema naslusati i nacitati .

Svi ucesnici ove tribine su poznati u javnosti ,kao podrzavaoci SRS-a ili mackarovog DSS-a i sta mozemo ocekivati od njih ,nego pljuvanje protivu ove druge opcije i njihovih politickih protivnika.

Mislio sad ,da ce ove jajare iz DSS-a podneti poraz casno i posteno i pokusati se kroz koju godinu ponovo vratiti na politicku pozornicu na velika vrata,ali prvario sam se i sad sam jos vise uveren da ce popucati po svim savovima(sto se vec i u mnogim gradovima u unutrasnjosti i desava),a iskreno to su i debelo zasluzili.:klap::klap::whistling::whistling:

Sta ce biti sa SRS ,ne znam ,ali Maja im nesto predvidja:

Šešelj ne veruje Tomi
13. 06. 2008.
- Voja nam je rekao da komunikacija ide isključivo preko Nikolića, ali mi nije jasno zašto je Todorović uvek bio prisutan prilikom poseta – kaže u intervjuu GAZETI Maja Gojković, gradonačelnica NS i tvrdi: - Ubeđena sam da će Šešelj doći sledeće godine i da će insistirati na izvornim načelima SRS-a s početka 90-ih.

http://gazetaredakcija.com
 

Back
Top