ONI SU PRODALI BEOGRAD...

Jeli kretenu, da nije mozda ds lepio one plakate gde su tadic i djelic i sa punisom? Po tvojoj teoriji jesu! E zbog takvog misljenja i takvih "informacija" koje imas:mrgreen::mrgreen::mrgreen::dash::dash::dash: si kreten!!!!

naravno da nije DS lepio to je apsurd,a moje sumnje da DSS stoji iza tih plakata potkrepljujem nervozom Kostunice koji je svestan da ce izgubiti vlast i na svaki nacin pokusava da namesta prljave radnje DS-u ne stedeci ni privatnost svojih saradnika pritom!

a ponavljam kreteni su ti takvi kao sto si ti.
 
ja imam pouzdane informacije iz predsednistva DS-a,stavise i sam ces se uskoro uveriti u moje reci!
AAAAAAUUUUUUUUUUUUU
al si ti lud!!!
Pouzdane informacije iz "predsednistva ds" :rotf::rotf::rotf::rotf:
Ej debilcicu, kako je dss lepio ove plakate protiv svojih ljudi, a ds nije protiv svojih?! Znas li ti sta priccas?!
Idi leci se kretenu!!!
Samo ti se smeju ljudi, i mislim da si sa ovim budalastinam koje pises, postao jedan od najvecih idijota ovog foruma!
 
ja imam pouzdane informacije iz predsednistva DS-a,stavise i sam ces se uskoro uveriti u moje reci!

Пази, ја не сумњам да ти имаш информације, а да ти ускратим то задовољство, ја за то знам и без тог твог председништва :) Ипак, раде службе 24 сата дневно :)
 
Onda je i dobro. Ali zaista da je kucni broj, to bi bila katastrofa.
Ma nebi. U takvim situacijama postoje razni lovci, identifikacija poziva, sluzba radi...
Bilo bi svasta :twisted::twisted::twisted:
Mada i sad ce navatati neke majmune koji ce zvati i na ove brojeve, i malo ih prevaspitati, e sad, ako budu hteli, lako mogu navatati narucioce i stampare, ali mi se nesto cini da nece biti bas tako. Cudna smo mi zemlja.
Ovakva stvar se desila 2002-e u Zemunu kad su trebali da se ruse bespravni objekti na Keju. Tada su izlepili neke letke po Zemunu sa brojevima funkcionera SO Zemun (svih) i na kraju nista nije bilo, tako da mislim da ce i ovo proci. Jedino sto ce mozda par nafiksanih ldp-ovaca navatati kad budu zvali na ove brojeve, malo ih isprebijati, i to je to!
 
Pod ovim nazivom osvanuli su plakati na beogradskim ulicama.
Prljavo da prljavije ne može da bude.Šta radi ovaj umobolni BoTa sa svojom demokracijom???

a bas me zanima ciji je to bio beograd,mislim cije VLASNISTVO?i kome je to prodat?
u kakvu glupu zemlju se pretvorila sbija,sta je cilj ovoga
nekog jevropskog studencica koji misli da je trendy,ne razumem????
 
Ma vrlo su mi inteligentni. Zaista osudjujem svku pojavu pretecih plakata ali i oni su lepili za tadica i djelica pa nikom nista.

како ником ништа:confused:

http://www.danas.co.yu/20080509/dogadjajdana1.html

Tužilaštvo pokrenulo istragu protiv Vladice Simonovića zbog oblepljivanja grada plakatima protiv Borisa Tadića i Božidara Đelića
Niko ne sme da ugrožava predsednika

Beograd - Treće opštinsko javno tužilaštvo u Beogradu podnelo je Četvrtom opštinskom sudu u Beogradu zahtev za pokretanje istražnog postupka protiv Vladice Simonovića, za kojeg postoji osnovana sumnja da je izvršio krivično delo ugrožavanja sigurnosti predsednika Republike i potpredsednika Vlade Srbije, potvrđeno je Danasu iz Republičkog javnog tužilaštva. Simonović za sada nije uhapšen, a kako pišu pojedini mediji, on se trenutno nalazi na Kosovu i Metohiji. Kako je objašnjeno našem listu, zahtev je podnet Četvrtom opštinskom sudu jer su plakati bili zalepljeni na Novom Beogradu i Zemunu, koji su u nadležnosti tog suda.
Simonoviću se na teret stavlja da je nabavio i lepio plakate na kojima su predsednik Tadić i vicepremijer Đelić, s natpisom "državni neprijatelj", kao i fotografije Puniše Račića, narodnog poslanika koji je 1928. godine u Skupštini Kraljevine SHS izvršio atentat na narodne poslanike, dodaje se u saopštenju.
Naglašava se da Tužilaštvo želi da pošalje snažnu poruku javnosti da niko ne može da ugrožava sigurnost predsednika Republike i potpredsednika Vlade. Tužilaštvo će preduzimati sve zakonske mere, ističe se u saopštenju, kako bi se ubuduće sprečili slični incidenti kojima se ugrožava sigurnost građana Srbije.
Vladica Simonović se, prilikom nedavnog razgovora s novinarom Danasa, predstavio kao predsednik organizacije "Familija srbskih navijača". On je u nedavnoj izjavi, nakon potvrde da je ta organizacija učestvovala u lepljenju plakata, rekao da je razlog za to da se pokaže kako se oni ne slažu s potpisivanjem SSP-a, kao i da je " to još jedna izdaja Srbije".
Organizacija "Familija srbskih navijača" učestvovala je i u oblepljivanju Bulevara Zorana Đinđića natpisima Bulevar Ratka Mladića.
Osim toga, ta organizacija već godinu dana vodi "kampanju" pod nazivom "Glavu za Kosmet". I. Pejčić
 
AAAAAAUUUUUUUUUUUUU
al si ti lud!!!
Pouzdane informacije iz "predsednistva ds" :rotf::rotf::rotf::rotf:
Ej debilcicu, kako je dss lepio ove plakate protiv svojih ljudi, a ds nije protiv svojih?! Znas li ti sta priccas?!
Idi leci se kretenu!!!
Samo ti se smeju ljudi, i mislim da si sa ovim budalastinam koje pises, postao jedan od najvecih idijota ovog foruma!

informacije nisu o plakatima vec o koaliciji a mislim da trebas ti da se lecis.uostalom ti si daleko ispod mog nivoa da bi se i dalje raspravljao sa tobom!
 
Пази, ја не сумњам да ти имаш информације, а да ти ускратим то задовољство, ја за то знам и без тог твог председништва :) Ипак, раде службе 24 сата дневно :)

to sam i ja hteo da kazem,svako ko je cuo juce Dacica kako kaze da su oni protiv ponistavanja SSP i ko ima bar malo mozga skapirao je da od koalicije SPS-PUPS-JS sa DSS-NS i SRS nema NISTA !
 
svaki oblik satanizacije političkog neistomišljenika je nedopustiv, sraman i kukavički čin,
tako i ovaj prema funkcionerima DSS-a. Vinovnike pronaći i drastično kazniti.

što se tiče toga da su ovde najgrlatija "gospoda" koja su pre 20-tak dana pozdravljala poziv na linč Đelića i Tadića zbog "izdajničkog" SSP-a, a za čiju ratifikaciju u srpskom parlamentu koliko danas ima dovoljno ruku-govori dovoljno o njima. Licemerje preliva:roll:
 
највеће је лицемерје направити такав плакат где је телефон неке јавне личности из политичког живота.ако су они претходни били са потписом и већ се процесуира аутор, где је храброст ових да се потпишу испод? а термин "издајник" је овде у свакодневној употреби и није ништа ново .
 
Ovo je prepoznatljiv "rukopis",i prepoznatljiva "kuhinja".DS je tako lazima koje je plasirao zabadao noz u ledja i SPOu,stranci koja ih je punih 10 godina slepala kao kombi stranku!Na isti nacin,plakatima...lazima...podmetanjima...
Tako se ponasala isto i dok su bili u vladi sa ovim nesrecnicima iz DSS-NS.Konstantno pljuvanje i podmetanje...a ovamo su 'satro' koalicija...JADNO....MIZERNO....PODMUKLO....UOSTALOM,STA I OCEKIVATI OD KOMUNISTA?!:thumbdown:
P.S.Da se razumemo,ovo sto DSS sada dozivljava od DSa je apsolutno zasluzeno!DSS je cuvao Acu Tomica,Radomira Markovica...i celokupan policijski(DB) aparat,koji je "USRECIO" Srbiju!
 
...A o tome sto su na plakatima ostavili i njihove KUCNE BROJEVE TELEFONA...izlisno je i komentarisati!!!Dobro jos nisu postavili i slike njihove dece,u koju skolu idu i na kojim se mestima krecu...po mogucnosti i cifre koje njihovi ocevi poseduju na bankovnim racunima...pa da sezona lova na njih moze da pocne!
 

Back
Top