Putin: Zapad priprema napad na Rusiju, znamo kako su prošli oni koji su to pokušali

Predsjednik Rusije Vladimir Putin održao je veliki godišnji govor pred oba doma Parlamenta

Putin je kazao da Zapad pokušava uništiti Rusiju i zaustaviti njen razvoj, te unijeti podjele i oslabiti.

Takozvani Zapad sa svojim tako kolonijalističkim tendencijama nastoji ne samo obuzdati naš razvoj, već nas namjerava uništiti.Oni se pripremaju napasti naš teritorij i koriste najbolje moguće snage, najučinkovitije snage da to učine. Ali mi se sjećamo sudbine onih koji su pokušali izvršiti invaziju na naš teritorij i naravno da će njihova sudbina biti mnogo tragičnija od svega s čime bismo se mogli suočiti. Moraju shvatiti da i mi imamo oružje. Oružje koje ih može poraziti na vlastitom teritoriju i naravno da je sve to vrlo opasno jer zapravo može izazvati upotrebu nuklearnog oružja. Zar oni to ne razumiju? rekao je Putin

https://n1info.hr/svijet/uskoro-uzivo-putin-ce-odrzati-govor-o-stanju-nacije-pozvano-1-000-ljudi/



У вријеме хладног рата је постојала равнотежа снага и неби се никад усудили да отворено нападну или да овако изазивају СССР и његове савезнике из Варшавског пакта
Очигледно је да су на западу проценили да могу добити нуклеарни рат .нарушена је равнотежа
РФ је бледа сенка СССР питање је само тренутка кад ће ЕУ послати своју војску да се бори на источном фронту
Једва чекам да видим на шта су способни задригли ветерани Кантер Страјка из Немачке и Британије.
 
Западњаци изгледа из историје ништа нису научили:

IMG_20240301_065541.jpg
 
Predsjednik Rusije Vladimir Putin održao je veliki godišnji govor pred oba doma Parlamenta

Putin je kazao da Zapad pokušava uništiti Rusiju i zaustaviti njen razvoj, te unijeti podjele i oslabiti.

Takozvani Zapad sa svojim tako kolonijalističkim tendencijama nastoji ne samo obuzdati naš razvoj, već nas namjerava uništiti.Oni se pripremaju napasti naš teritorij i koriste najbolje moguće snage, najučinkovitije snage da to učine. Ali mi se sjećamo sudbine onih koji su pokušali izvršiti invaziju na naš teritorij i naravno da će njihova sudbina biti mnogo tragičnija od svega s čime bismo se mogli suočiti. Moraju shvatiti da i mi imamo oružje. Oružje koje ih može poraziti na vlastitom teritoriju i naravno da je sve to vrlo opasno jer zapravo može izazvati upotrebu nuklearnog oružja. Zar oni to ne razumiju? rekao je Putin

https://n1info.hr/svijet/uskoro-uzivo-putin-ce-odrzati-govor-o-stanju-nacije-pozvano-1-000-ljudi/



У вријеме хладног рата је постојала равнотежа снага и неби се никад усудили да отворено нападну или да овако изазивају СССР и његове савезнике из Варшавског пакта
Очигледно је да су на западу проценили да могу добити нуклеарни рат .нарушена је равнотежа
РФ је бледа сенка СССР питање је само тренутка кад ће ЕУ послати своју војску да се бори на источном фронту
Ista prica kao i u Sjevernoj Koreji, nikog ne interesuje ta prcanija od Rusije ili Sjeverne Koreje ,kao svi zele da ih napadnu a tu je Putin da ih zaustavi, ekonomski totalno nebitni 2 velike americke firme vece od cijele Ruske ekonomie.
 
Ista prica kao i u Sjevernoj Koreji, nikog ne interesuje ta prcanija od Rusije ili Sjeverne Koreje ,kao svi zele da ih napadnu a tu je Putin da ih zaustavi, ekonomski totalno nebitni 2 velike americke firme vece od cijele Ruske ekonomie.
Ajde Mujo, ne loopetaj.
Pa jel onaj francuski babojebac izjavio da će NATO da pošalje vojnike da ratuju u Ukrajini?
Jeste?
Pa šta ti u toj rečenici nije jasno?

Jel im Putin objasnio da Rusi imaju rakete koje mogu da pogode bilo koji cilj na Zemlji?
Jeste?
Pa šta ti u toj rečenici nije jasno?
 
Ajde Mujo, ne loopetaj.
Pa jel onaj francuski babojebac izjavio da će NATO da pošalje vojnike da ratuju u Ukrajini?
Jeste?
Pa šta ti u toj rečenici nije jasno?

Jel im Putin objasnio da Rusi imaju rakete koje mogu da pogode bilo koji cilj na Zemlji?
Jeste?
Pa šta ti u toj rečenici nije jasno?
Bakonja, Putin se muci sa Ukrajinom, zamisli kako bi sa Francuzima ili Englezima prosao :D. Ne moze ni Crnomorska flota da isplovi od Ukrajine i on bi sa Francuzima sa ratuje???
 
Nisam nikako na strani NATO-a ali smeta mi generalno ponašanje i držanje Rusije danas. Smeta mi kod Rusa činjenica da ako bi ih Zapad napao konvencionalnim naoružanjem oni bi im uzvratili NUKLEARNIM i time bi pokazali da su nečasni i kukavice. To ti je isto kada bi te neki čovek napao i krenuo da udara pesnicama a ti mu uzvratiš tako što kreneš nožem na njega, ti u toj situaciji ispadaš nečasna pi*čka.
 
Smeta mi kod Rusa činjenica da ako bi ih Zapad napao konvencionalnim naoružanjem oni bi im uzvratili NUKLEARNIM i time bi pokazali da su nečasni i kukavice. To ti je isto kada bi te neki čovek napao i krenuo da udara pesnicama a ti mu uzvratiš tako što kreneš nožem na njega, ti u toj situaciji ispadaš nečasna pi*čka.
Nisi ti to baš najbolje shvatio.
Ako bi tebe napali njih 31 (toliko NATO javna kuća ima članica),
a imaš Kalju, ti bi ih kao udarao pesnicama, ne bi ih izbušio?
 
Po Putinu, zapad stalno "napada" Rusiju a u praksi, on je jedini koji nekog napada i seje strah u kosti.
tek ce, a nije jos, jer razradjuje sledeci potez iza posejanog straha koji sledi sa 2 stvari, a samo 1 najavljena unapred:
1. nuklearni [termonuklearni] test sa najavom sta ceka svabe ako se desi napad na krimski most, jer je jasno da su oni krivci
2. slucajni pogodak necega u berlinu, parizu sa nesuvislim objasnjenjem [ne znamo, nismo mi, slucajno opalilo ili sl]

pod 1 se pokazuje ko je sila broj 1 u svetu [pored amerike, culi smo svi za hladni rat], zubi, a pod 2 preciznost sa kojom se odgovara na zapadnu lukavost koja je ocigledana:

Чини се да главни проблем официра није тајна испорука „тауруса“ у Украјину, што је већ начелно одлучено, већ како сакрити сопствено учешће у планираном терористичком нападу који подразумева рушење Кримског моста и убиство цивила.

„Морамо се побринути да од самог почетка не постоји језик који нас чини страном у сукобу. Замислите само шта ће бити ако штампа сазна“, забринуто је рекао Грефе.
https://srbin.info/svet/simonjan-objavila-kako-su-nemacki-oficiri-planirali-napad-na-krimski-most/
Како је рекао недавно немачки посланик Матијас Мосдорф, члан Алтернативе за Немачку, свако ко се петља са Русијом завршиће или као Наполеон или као Хитлер.
 
Poslednja izmena:
tek ce, a nije jos, jer razradjuje sledeci potez iza posejanog straha koji sledi sa 2 stvari, a samo 1 najavljena unapred:
1. nuklearni [termonuklearni] test sa najavom sta ceka svabe ako se desi napad na krimski most, jer je jasno da su oni krivci
2. slucajni pogodak necega u berlinu, parizu sa nesuvislim objasnjenjem [ne znamo, nismo mi, slucajno opalilo ili sl]

pod 1 se pokazuje ko je sila broj 1 u svetu [pored amerike, culi smo svi za hladni rat],
zubi, a pod 2 preciznost sa kojom se odgovara na zapadnu lukavost koja je ocigledana:
Ne znam da iko normalan moze da navija ili ocekuje nuklearni rat kao utehu ili zamenu za nesto, ili kao pravdu.

Ljudi, bolesni ste.
 
Svi znamo da su ovo izmišljene konstrukcije za unutrašnju upotrebu. Svi autokratski režimi opstaju tako što svoj narod drže u stalnom strahu od nekog imaginarnog neprijatelja. NATO ničim nije nagovestio da želi da napadne Rusiju, to je bukvalno ratnohuškačka mašta iz zle namere.
ti to ozbiljno? ti nemas internet?
 
Еу ће послати трупе у Украјину то је питање времена
За сада немају ту потребу јер украјинска армија одолева али кад укри попусте трупе ЕУ ће врло брзо искрцати
You think that they have a death wish, don't you realize that Russians carry out their SMO operation with a little finger on the left hand and the best weapons and soldiers are reserved and ready as the welcome committee for NATO goons
 
Predsjednik Rusije Vladimir Putin održao je veliki godišnji govor pred oba doma Parlamenta

Putin je kazao da Zapad pokušava uništiti Rusiju i zaustaviti njen razvoj, te unijeti podjele i oslabiti.

Takozvani Zapad sa svojim tako kolonijalističkim tendencijama nastoji ne samo obuzdati naš razvoj, već nas namjerava uništiti.Oni se pripremaju napasti naš teritorij i koriste najbolje moguće snage, najučinkovitije snage da to učine. Ali mi se sjećamo sudbine onih koji su pokušali izvršiti invaziju na naš teritorij i naravno da će njihova sudbina biti mnogo tragičnija od svega s čime bismo se mogli suočiti. Moraju shvatiti da i mi imamo oružje. Oružje koje ih može poraziti na vlastitom teritoriju i naravno da je sve to vrlo opasno jer zapravo može izazvati upotrebu nuklearnog oružja. Zar oni to ne razumiju? rekao je Putin

https://n1info.hr/svijet/uskoro-uzivo-putin-ce-odrzati-govor-o-stanju-nacije-pozvano-1-000-ljudi/



У вријеме хладног рата је постојала равнотежа снага и неби се никад усудили да отворено нападну или да овако изазивају СССР и његове савезнике из Варшавског пакта
Очигледно је да су на западу проценили да могу добити нуклеарни рат .нарушена је равнотежа
РФ је бледа сенка СССР питање је само тренутка кад ће ЕУ послати своју војску да се бори на источном фронту
Ej, čuj ovog Putina, kao da je iz nekog akcionog filma izaš'o! Misliš da smo mi glupe babe pa da gutamo te tvoje priče o Zapadu koji nas hoće uništiti? Ajde bre, mani me te fensi fraze i napetost! K'o da smo u filmu gde se prete nuklearnim oružjem! Pa jel' ti misliš da smo svi ispali sa šljive?

Eto, sad će da se pravda sa svojom vojskom i nuklearnim oružjem, k'o neki klinci u dvorištu sa igračkama. Pa da, i ti imaš oružje, al' stani malo, ima i drugih stvari u svetu, ne samo vojska i nuklearke. Ajde, izađi iz tog tvojeg haosa i smiri malo loptu, pa da vidimo kako ćemo dalje. Ajde, šta ti je, nemoj da se praviš važan pred svetom, imaš li ti išta drugo u glavi osim ratova i tenkova?
 
Ne znam da iko normalan moze da navija ili ocekuje nuklearni rat kao utehu ili zamenu za nesto, ili kao pravdu.

Ljudi, bolesni ste.
Нуклерано оружије служи само за одварћање
Например кад су совјети током хладног рата распоредили ракете на Кубу.
Амери су озбиљно запретили нуклеарним оружијем и поручили совјетима да не желе ракете у свом сусједству јер би ракетама са нуклераним главама на Куби практично совјети имали предност и могли добити нуклерани рат и совјети су озбиљо схватили те претње и повукли се

Руси сада кажу даље од наших граница али запад неће да слуша зато је јер нуклерана равнотежа нарушена .
Запад рачуна да може да добије нуклерани рат зато су напали Украјину ,организовали државни удар и ставили је под своју контролу
Не обазиру се на упозорења из Москеве и настоје поразити Русију
 
Predsjednik Rusije Vladimir Putin održao je veliki godišnji govor pred oba doma Parlamenta

Putin je kazao da Zapad pokušava uništiti Rusiju i zaustaviti njen razvoj, te unijeti podjele i oslabiti.

Takozvani Zapad sa svojim tako kolonijalističkim tendencijama nastoji ne samo obuzdati naš razvoj, već nas namjerava uništiti.Oni se pripremaju napasti naš teritorij i koriste najbolje moguće snage, najučinkovitije snage da to učine. Ali mi se sjećamo sudbine onih koji su pokušali izvršiti invaziju na naš teritorij i naravno da će njihova sudbina biti mnogo tragičnija od svega s čime bismo se mogli suočiti. Moraju shvatiti da i mi imamo oružje. Oružje koje ih može poraziti na vlastitom teritoriju i naravno da je sve to vrlo opasno jer zapravo može izazvati upotrebu nuklearnog oružja. Zar oni to ne razumiju? rekao je Putin

https://n1info.hr/svijet/uskoro-uzivo-putin-ce-odrzati-govor-o-stanju-nacije-pozvano-1-000-ljudi/



У вријеме хладног рата је постојала равнотежа снага и неби се никад усудили да отворено нападну или да овако изазивају СССР и његове савезнике из Варшавског пакта
Очигледно је да су на западу проценили да могу добити нуклеарни рат .нарушена је равнотежа
РФ је бледа сенка СССР питање је само тренутка кад ће ЕУ послати своју војску да се бори на источном фронту


Samlece Rusi sve sto posaljete. Rusija nikada u istoriji nije bila jaca vojno nego danas.

Nikada nije imala sredstva masovnog unistenja sa mogucnoscu da unisti sve NATO zemlje stotinu puta a ne jednom.

Nikada nije imala sredstva da nanosi udare na svakoj tacki teritorije neprijateljskih drzava.

RUSIJA CE UNISTITI NATO NACISTE I SATANISTE SVE DO JEDNOGA! ZIVELA RUSIJA! SMRT NATO PAKTU!
 
Svet bi bio lepse mesto da je tamo negde u Rusiji 2000-e postojao neki njihov General Pinoce.

Ne bi ni ova budala od Putlera ovoliko lupetala.

Al jbga.


Pobice Rusi sve NATO naciste do jednoga.

Zato ste se uspanicili jer ste svesni da gubite rat .

Da vas Rusi zatiru i satiru i da odgovora nemate.

Rusija vas pobedjuje i na vojnom i na ekonomskom planu.
 

Back
Top