ONI SU PRODALI BEOGRAD...

Popovic je javni sluzbenik ,ministar u vladi Srbije i objavljivanje njegovog sluzbenog broja u ministarstvu nije nikakvo narusavanje privatnosti bas naprotiv , u normalnim zemljama bi ti brojevi morali da budu dostupni javnosti posto je ministrastvo servis u sluzbi gradjana ,a ne necija privatna prcija
 
Poslednja izmena:
ma važi, čim neko napiše svoje "pravne" fantazije koje ti se svidjaju ti se oduševiš i podržavaš:mrgreen:
brojevi nisu privatni, javni su, vlasnici brojeva su skupština grada i ministarstvo.
odštampani su i objavljeni na hiljadu mesta.
tako da ova teorija pada u vodu:whistling:

Ниси у праву. Значи неко сутра може да напише летак "сексуалне услуге" и стави телефонски број одређеног министарства. Наравно да ће сносити кривичну одговорност.
 
Ниси у праву. Значи неко сутра може да напише летак "сексуалне услуге" и стави телефонски број одређеног министарства. Наравно да ће сносити кривичну одговорност.

Pa može da stavi eventualno broj iz centralne otadžbinske uprave i sliku pussy lips-a, ali da naplaćuju poziv 21,50+pdv:mrgreen:
 
Mene interesuje kome su to oduzeli Beograd pa ga onda prodali ?

Čije je vlasništvo Beograd ?

Taj čije je vlasništvo jedini je mogao da letke napiše i izlepi i pravog krivca samo tu treba tražiti.

Sve ostalo je zamazivanje očiju.

U čijem je vlasništvu Beograd ???

A kome su prodali ???
 
Popovic je javni slubenik ,ministar u vladi Srbije i objavljivanje njegovog sluzbenog broja u ministarstvu nije nikakvo narusavanje privatnosti bas naprotiv , u normalnim zemljama bi ti brojevi morali da budu dostupni javnosti posto je ministrastvo servis u sluzbi gradjana ,a ne necija privatna prcija

Ниси у праву. То је злоупотреба службеног броја, након тога може доћи до "малтретирања" лица која се јављају на тај број. Дакле, не може неко написати нпр. "Сексуалне услуге" и ставити број министарства. Такво лице ће бити гоњено законским путем. Дакле, класична злоупотреба и кривично дело.
 
Mene interesuje kome su to oduzeli Beograd pa ga onda prodali ?

Čije je vlasništvo Beograd ?

Taj čije je vlasništvo jedini je mogao da letke napiše i izlepi i pravog krivca samo tu treba tražiti.

Sve ostalo je zamazivanje očiju.

U čijem je vlasništvu Beograd ???

A kome su prodali ???

Мислим да Ђилас стоји иза свега.

Он се бави таквим стварима, медијским манипулацијама.
 
zapamticu ovaj tvoj post pa ako dodje do vlade ima da te podsetim sta si pricao :mrgreen:

ČMarkowac opet menjaš priču? Do sada je bilo: GOTOVO JE,GOTOVO ili WIN,WIN situacija.
A sad je : ako dodje do vlade. Šta je bilo,nisi više siguran?
A za Beograd? U svim gradovima o koalicijama na gradskom nivou odlučuju gradski odbori SPS. Tako je trebalo da bude i u Beogradu. Ali onaj antić je znao da nema većinu u gradskom odboru za koaliciju sa radikalima u BG-u,pa je gurnuo predsedništvu SPS da odluči o tome. A da te podsetim to predsedništvo je velikom većinom ( 9:2,jedan nije glasao) za koaliciju sa DS.
 
da se ne nastavljamo jer nema potrebe.
ja sam osudio i "ove" i "one plakate.
nisam video da si i ti to učinio.
sve ostalo je u domenu tvoje fantazije.

Ja ne osuđujem slobodu govora. Dakle, ne osuđujem ni jedne ni druge plakate. Već sam rekao da su i jedni i drugi apsolutno validni, sa stanovišta slobode mišljenja i govora. Uopšte nisam branio niti jednu niti drugu stranu, izneo sam razlike između ove dve situacije.

Osuđujem zlonamerno objavljivanje tuđih podataka. Evo ti primera. Npr. ja lično poznajem moderatora ili administratora pa dobijem tvoj IP, pa lično poznajem jednog administratora tvog provajdera, pa ga nazovem, kažem mu tvoj IP, pa dođem do tvog naloga - imena i prezimena (i ostalih podataka, eventualno), pa ih ovde objavim? Ili još gore, nađem masovniji medij, da bi više ljudi videlo (plakati, npr.). I to ne samo da objavim tvoje podatke, već iskažem svoj stav koji je npr. negativan po tebe i uz to ostavim podatke...

Da li su to njihovi lični brojevi, ili su brojevi na radnom mestu, ne menja suštinu! Ako brojevi pripadaju državnim institucijama, onda je država oštećena strana (utoliko gore po autore plakata).

"Sve ostalo je u domenu moje fatazije". Vau, kakvo zrelo diskutovanje :klap:
 
Demokratska stranka oštro je osudila pojavu plakata o DSS-u. "Nedopustivo je i krajnje neodgovorno žigosati ljude prljavim političkim sredstvima na način koji je neprihvatljiv za jedno demokratsko i civilizovano drustvo", navodi se u saopštenju DS-a.

Dodaje se da se DS, bez obzira na činjenicu da se ne slaže sa politikom koju danas vodi DSS, suprotstavlja takvom načinu političkog delovanja.

Sam funkcioner Demokratske stranke Dragan Đilas kaže da nije video plakate. "Mogu samo da kažem da znam da je (Aleksandar) Popović operisan i da se nadam da će se oporaviti, pa da kao lider opozicone stranke, kada Koštunica ode u istoriju, zajedno izgradimo Srbiju. Stvarno nisam video i ne mogu da komentarišem", rekao je on.



I stranka G17 plus osudila je pojavljivanje plakata sa fotografijama funkcionera Demokratske stranke Srbije u Beogradu.

"G17 plus smatra da je u demokratskom društvu nedopustivo da se bilo ko na ovakav način diskredituje, bez obzira na politiku koju zastupa", navodi se u saopštenju te stranke.

S druge strane, beogradski odbor Nove Srbije, koji je u koaliciji s DSS-om, osudio je plakate, ocenjujući to kao poziv na linč.

Kako ističe gradski odbor NS-a, taj slučaj, kao i najave nekih stranaka i nevladinih organizacija da će demonstracijama i protestima, pa čak i najavama ugrožavanja lične bezbednosti političkih protivnika, "braniti narodnu volju", predstavlja pokušaj ukidanja demokratskog poretka.

A Srpska radikalna stranka, koja pregovara s DSS-om o formiranju koalicije, čak je optužila Demokratsku stranku i G17 plus da stoje iza
oblepljivanja plakata.

SRS je u saopštenju naveo da lepljenje plakata sa brojevima telefona funkcionera DSS-a predstavlja "pravi zločin fašističkog tipa".
 
. Evo ti primera. Npr. ja lično poznajem moderatora ili administratora pa dobijem tvoj IP, pa lično poznajem jednog administratora tvog provajdera, pa ga nazovem, kažem mu tvoj IP, pa dođem do tvog naloga - imena i prezimena (i ostalih podataka, eventualno), pa ih ovde objavim? Ili još gore, nađem masovniji medij, da bi više ljudi videlo (plakati, npr.). I to ne samo da objavim tvoje podatke, već iskažem svoj stav koji je npr. negativan po tebe i uz to ostavim podatke...

pa eto, opet fantaziraš:lol:
 
Ja ne osuđujem slobodu govora. Dakle, ne osuđujem ni jedne ni druge plakate. Već sam rekao da su i jedni i drugi apsolutno validni, sa stanovišta slobode mišljenja i govora. Uopšte nisam branio niti jednu niti drugu stranu, izneo sam razlike između ove dve situacije.

Osuđujem zlonamerno objavljivanje tuđih podataka. Evo ti primera. Npr. ja lično poznajem moderatora ili administratora pa dobijem tvoj IP, pa lično poznajem jednog administratora tvog provajdera, pa ga nazovem, kažem mu tvoj IP, pa dođem do tvog naloga - imena i prezimena (i ostalih podataka, eventualno), pa ih ovde objavim? Ili još gore, nađem masovniji medij, da bi više ljudi videlo (plakati, npr.). I to ne samo da objavim tvoje podatke, već iskažem svoj stav koji je npr. negativan po tebe i uz to ostavim podatke...

Da li su to njihovi lični brojevi, ili su brojevi na radnom mestu, ne menja suštinu! Ako brojevi pripadaju državnim institucijama, onda je država oštećena strana (utoliko gore po autore plakata).

"Sve ostalo je u domenu moje fatazije". Vau, kakvo zrelo diskutovanje :klap:

аплауз за овај говор :klap::ok:
 
аплауз за овај говор :klap::ok:

Takođe, za tebe (za ceo thread) :)

Treba uviđati suštinu, bez obzira na (ne)simpatije koje imamo prema ovoj ili onoj stranci ili osobi. Ovde se raspravljamo o tome da li je OK objaviti nečiji broj telefona, samo zato što neko ne voli vlasnika tog telefona. Da se radi o nekome od nas, sigurno se takva diskusija ne bi vodila, verovatno bi svakom bilo neprijatno da neko njegovog poznanika (prijatelja, rođaka) provlači kroz blato na taj način.
 
Demokratska stranka oštro je osudila pojavu plakata o DSS-u. "Nedopustivo je i krajnje neodgovorno žigosati ljude prljavim političkim sredstvima na način koji je neprihvatljiv za jedno demokratsko i civilizovano drustvo", navodi se u saopštenju DS-a.

Dodaje se da se DS, bez obzira na činjenicu da se ne slaže sa politikom koju danas vodi DSS, suprotstavlja takvom načinu političkog delovanja.

Sam funkcioner Demokratske stranke Dragan Đilas kaže da nije video plakate. "Mogu samo da kažem da znam da je (Aleksandar) Popović operisan i da se nadam da će se oporaviti, pa da kao lider opozicone stranke, kada Koštunica ode u istoriju, zajedno izgradimo Srbiju. Stvarno nisam video i ne mogu da komentarišem", rekao je on.



I stranka G17 plus osudila je pojavljivanje plakata sa fotografijama funkcionera Demokratske stranke Srbije u Beogradu.

"G17 plus smatra da je u demokratskom društvu nedopustivo da se bilo ko na ovakav način diskredituje, bez obzira na politiku koju zastupa", navodi se u saopštenju te stranke.

S druge strane, beogradski odbor Nove Srbije, koji je u koaliciji s DSS-om, osudio je plakate, ocenjujući to kao poziv na linč.

Kako ističe gradski odbor NS-a, taj slučaj, kao i najave nekih stranaka i nevladinih organizacija da će demonstracijama i protestima, pa čak i najavama ugrožavanja lične bezbednosti političkih protivnika, "braniti narodnu volju", predstavlja pokušaj ukidanja demokratskog poretka.

A Srpska radikalna stranka, koja pregovara s DSS-om o formiranju koalicije, čak je optužila Demokratsku stranku i G17 plus da stoje iza
oblepljivanja plakata.

SRS je u saopštenju naveo da lepljenje plakata sa brojevima telefona funkcionera DSS-a predstavlja "pravi zločin fašističkog tipa".

pa ne čitaju oni to.
samo šta napiše "Pravda" i potvrdi nezavisni "Radio fokus":lol:
 
Ниси у праву. Значи неко сутра може да напише летак "сексуалне услуге" и стави телефонски број одређеног министарства. Наравно да ће сносити кривичну одговорност.

Mnogi su se i sa zločinima izvukli, a o plakatiranju neću ni da pričam. Pa kad su skuvali onaj medijski bućkuriš pred ubistvo Premijera, pa nikome ništa, proći će i ovo. Ako neko stavi "seksualne usluge" i stavi broj BILO KOG ministarstva, neće biti daleko od istine, A ako govoriš istinu, ne snosi odgovornost kao za laž? Zar ne? Ili je u Srbiji drugačije?
 
Е Србијо, погледај како ти се обраћају твоји становници

A taj Mladenović i ova druga dvojca su Srbija? :lol: Nojkić, ti si malo prolupitis.:D Kaži lepo da osuđuješ lepljenje bilo kakvih plakata koje ima za cilj diskreditaciju bilo kog čoveka, a naročito ako se na taj način ugrožava nečija bezbednost i stvar u redu. A ne, malo ovako, malo onako. Kad prete Tadiću, to je u redu, a kad prete jadnom (a stvarno je jadan) Mladenoviću, to nije u redu. E, pa ne može tako. :D
 
Ја не осуђујем лепљење плаката, ја осуђујем објављивање броја телефона поменутог са плаката. Па још без птоптисника ... Мислим, врло храбро од демократа
 
Ја не осуђујем лепљење плаката, ја осуђујем објављивање броја телефона поменутог са плаката. Па још без птоптисника ... Мислим, врло храбро од демократа

Da, mislim da je to bezveze. Slažem se.

Buni me jedino neprincipijelnost radikalskih i dss-ovskih birača. Kako nikad ne mogu ovde da pročitam osudu nekog suludog postupka npr. Velje Ilića ili Tomislava Nikolića, koji su otvoreno, preko medija pretili predsedniku države i pozivali ljude na linč po Tadićevom i Đelićevom povratku sa potpisivanja SSP.

Razumem da se neko s nečim ne slaže, ali ako si lider stranke kakva je SRS, kako možeš da budeš toliki tantus i da pretiš da ćeš predsednika države sačekati na aerodromu s motkom, ili već s nečim, šta ja znam.

Ministar Velimir Ilić, takođe. Siledžija i sirovina, da ne postoji merni instrument koji to može da izmeri. Bije se s novinarima, psuje, laže.... kako vam to ne smeta?

I to niko ne osuđuje i ne buni se protiv toga, a oko ovih plakata se digla frka kao da je tom Mladenoviću neko došao na vrata od stana.

Ja stvarno ne mogu da opravdam ovaj postupak, ali isto toliko ne mogu da opravdam ni neke druge postupke, koji su čak i gori od ovoga, a ovde nailaze na ovacije.:roll:
 

Back
Top